Situace na EQ z pohledu hráče k DM

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Promin labire ale tohle už je moc i namě, ale piš si tu co chceš mě už to je jedno, je to tvůj svět, tak si ho veď ke své dokonalosti a moc bych tě prosil aby si nás už přestal pomlouvat, ber to prostě za uzavřené po PM si to řešit nechtěl.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Street_cz píše:
labir píše:
Akira píše:
Jsi spokojený? protože přesně tuhle reakci po zveřejnění jmenného seznamu jsem čekal. Zvrhne se to díky těm dotyčným ve flames. To umí skvěle.
Jo, takže zase jsme MY ti špatní... Labire, jak bys prosimtě reagoval ty (pokud bys to, jak je tvým zvykem, neignoroval) kdyby tě někdo nazval závitivcem a sobcem?? myslím si, že ne jinak...
jenže vtip je v tom že mě takhle nikdo nazvat nemůže protože tak nejednám, zatímco vy ano.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

cybermisa píše:Vubec bych se nedivil, kdyby Labir Equilibrii na Vanoce vypnul, aby si uzil klidne svatky
A bylo by to snad jedině dobře. A to učitě nemluvím jen za sebe.

Klidné svátky všem!
Naposledy upravil(a) Paklic dne 3. 12. 2008 18.27, celkem upraveno 1 x.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

PAO_CZ píše:Promin labire ale tohle už je moc i namě, ale piš si tu co chceš mě už to je jedno, je to tvůj svět, tak si ho veď ke své dokonalosti a moc bych tě prosil aby si nás už přestal pomlouvat, ber to prostě za uzavřené po PM si to řešit nechtěl.
Jak moc? Máte nějaké dost pokřivené hodnoty se mi zdá. To co jsem napsal že jste provedli je FAKT. Stalo se to. Můžete si za to sami. A sami jste mě k tomu vyprovokovali. Vinu dávejte sobě že zneužíváte chyby a ještě se dohadujete a polemizujete o trestu že si ho nezasloužíte. Zasloužíte.

Když něco provedu tak dostanu trest, kaju se schlípnu ocas a odplazím se do kouta kát a pak se zkusím zlepšit. Nekoušu a neštěkám, pak dostanu ještě víc.

ještě chvíli a dostanete BAN na fórum i do hry. A bude pokoj.
Naposledy upravil(a) labir dne 3. 12. 2008 18.27, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

PAO_CZ píše:moc bych tě prosil aby si nás už přestal pomlouvat
Pomluva je neco co se cini nekomu za zady. Pokud vim duvod proc si o vas takove veci mysli byl uvedeny a bejt vama tak radsi mlcim. :bigwink:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

labir píše:
PAO_CZ píše:Promin labire ale tohle už je moc i namě, ale piš si tu co chceš mě už to je jedno, je to tvůj svět, tak si ho veď ke své dokonalosti a moc bych tě prosil aby si nás už přestal pomlouvat, ber to prostě za uzavřené po PM si to řešit nechtěl.
Jak moc? Máte nějaké dost pokřivené hodnoty se mi zdá. To co jsem napsal že jste provedli je FAKT. Stalo se to. Můžete si za to sami. A sami jste mě k tomu vyprovokovali. Vinu dávejte sobě že zneužíváte chyby a ještě se dohadujete a polemizujete o trestu že si ho nezasloužíte. Zasloužíte.

Když něco provedu tak dostanu trest, kaju se schlípnu ocas a odplazím se do kouta kát a pak se zkusím zlepšit. Nekoušu a neštěkám, pak dostanu ještě víc.

ještě chvíli a dostanete BAN na fórum i do hry. A bude pokoj.
A ty o tom máš milný představy... My jsme ti NIKDY nenapsali že je ten trest přehnanej...aspoň já ne...že si ho nezasloužíme...to je možná jen výplod tvojí fantazie, protože ti prostě došli argumenty... nebo já nevím... já jsem si o tom chtěl po PM rozumně, bez přehnanejch emocí promluvit, ale ty si to přeháněl zbytečně do extrému s konečným výsledkem - tvý názry mě nezajímají, ani vaše rady a nápady (žádné rady ani nápady jsme nepodali) a jestli to chceš dále řešit BANem, posluž si...jen tě chci MOC MOC poprosit, aby jsi zabanoval pouze účet Street_cz, protože s bratrem (Kapik) sdílíme stejnou IP adresu a nechci mu kazit přístup do hry, byl bys tak hodný? díky
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Libra píše:
PAO_CZ píše:moc bych tě prosil aby si nás už přestal pomlouvat
Pomluva je neco co se cini nekomu za zady. Pokud vim duvod proc si o vas takove veci mysli byl uvedeny a bejt vama tak radsi mlcim. :bigwink:
Nazval jsem to pomluvami, protože tady onás vynáší nepravdivé věci které si skreslil aby nás ještě více pohoršil a kdo ví co ještě vykecal všude možne, takže ahoj labire.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

labir píše:
Street_cz píše:Už jsem sem nechtěl reagovat, ale Labire, uvědom si význam slova "sobec" a slova "závistivec" JÁ nikomu nic nezávidím, ba naopak, je mi to uplně u řiti, a sobec?? nevím, já jsem pro svoji psotavu NIKDY nic extra nechtěl, nevyvyšoval sám sebe na úkor ostatních a ani jako hráč.… a už mě dost se*e jak mě jenom urážíš (hlavně v PM), ignoruješ moje PMka (ani nevím proč? ale tohle je mi přijde dost stupidní) a pomlouváš...zamysli se nad sebou.…
EDIT:asi ani nemá cenu tohle někomu vlastně cpát... každej si myslí svoje a na ostatní názory vůbec nehledí.…
Očekával jsem přesně že se někdo ze seznamu ozve. Ano považuji tě za sobce a nádavkem za bugusera. Proč? Dobře ať to tedy vědí všichni když jsi reagoval. O možnost fámy méně.

Společně s PAO_CZ byla street_cz postava z IC důvodů (u streeta hlavně za jeho jednání během soudního přelíčení) popravena. Tato poprava byla definitivní a proto byla u obou postav zapnuta permanentní smrt. Hráči mohli za své postavy hrát na Druhé straně a občas tak činili.

No a při jedné takové hře se náhodou (nebo úmyslně to nevím) podařilo jedné z nich dostat se za zavřenou bránu vedoucí na povrch (znáte to takové to poposunutí za zavřená vrata vinou jiné postavy nebo vyvolaného summona). A co dotyční udělali? Z druhé strany brány je páka kterou se dá brána otevřít. Tak ji postava otevřela ale místo toho aby prošla zpět, neboť se za bránu dostala jasnou chybou (a dotyční si toho byli vědomi) druhá postava nakráčela za ní. A pokračovali dále na povrch kam se skutečně dostali (ten dungeon je sice rozsáhlý ale dělaný tak aby byl obtížný při postupu dovnitř a ne ven).

IC si tu chybu oba vysvětlili cituji že "došlo díky něčemu či někomu v tu chvíli na malý zlomek sekundy k narušení rovnováhy desky a kouzlo, které má bránu chránit Safiru pustilo" konec citace. Jinými slovy si "RP" okecali zneužití chyby ve svůj vlastní prospěch.

Takže dorazili na povrch a tam si dál vesele hráli "utečence". Po nějakém čase kontaktovali cybermisu PM, ovšem ten nebyl online a vrátil se až před dnem-dvěma. tak si mlčení vyložili jako souhlas a PM zprávu jenž dlela jako "neodeslaná" pravděpodobně smazali, protože cybermisovi nikdy nedošla. Po čase kontaktovali mě.

Za zjevné zneužití chyby enginu k osobnímu prospěchu jsem obě postavy smazal a tím by to pro mě skončilo. Žádné zveřejnění, žádný pranýř. Ovšem pro ty dva očividně ne. Tak jsem se v následné dosti náročné komunikaci dozvěděl "že mě zajímá jen systém a ostatní nevidím", že doufali že je nechám na povrchu hrát dál jakoby se nechumelilo, že oba pomlouvám na fóru (jejich jména s touto kauzou padla až teď) a další zajímavé věci a tvrzení.

Po asi 4-té nikam nevedoucí PM jsem ztratil trpělivost a požádal oba aby mi už žádná moudra neposílali že od nich o ně nestojím. No a další zprávy jsem prostě nečetl (nervy mám jen jedny) a rovnou mazal. Aby je nepsal street zbytečn tak jsem ho na to upozornil. A to je v kostce celé. Pokud bude zájem mohu celou PM debatu zveřejnit, nemám se zač stydět.

Osobně si myslím, že tito dva budou mnohem přínosnější pro Equilibrii když na ni nebudou.

Ano jsi podle tohoto jednání sobec. Nadřadil jsi svůj osobní prospěch pravidlům a podvodem zneužil chybu ve svůj prospěch jen aby jsi se bavil. A návdavkem jsi ještě doufal že ti to projde. Tobě nejde o svět, o kontinuitu nebo o ostatní - tobě jde jen o tvé osobní požitky. A když ti v jejich získání pomůže zjevná chyba? No co, nějak to dopadne, hlavně že se bavíš.
kdyby jsi aspoň zveřejnil celou naši PM debatu, tak to vyzní uplně jinak než si tady napsal, protože si zde neuvedl všechna FAKTA a pak to vrhá na nás špatné světlo
EDIT: ale to není vůbec špatnej nápad, protože je tam dopodrobna vysvětlena celá situace jak se stala, co se událo potom a jak jsme an to dále reagovali...
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Omlouvám se těm co to znechucuje jako mě. Kdyžtak dál nečtěte, ale nechat na sebe kydat špínu nehodlám. Tady je celá komunikace Labir-street_cz-PAO_CZ:
PAO_CZ píše:Prosímtě stala se vážná věc, nechali jsme se unést hrou a naše postavy Victor a Safira unikly přes bránu z druhé strany. Došlo ktomu potom, co jsme hráli u brány a postavu Safiry to hodilo za ní, jako by ji to vcuclo. Byla to dost divná situace, nám to bohužel ale nedalo a hráli jsme to IC dál, Safira otevřela ze zadu bránu a šli jsme společně pryč. Přednámi bylo pomalu nekončně mnoho pater plných nebezpečí, které by pomalu málokdo dokázal porazit, proto nás ani nenapadlo že bychom se skrz to dostali. Tímto nekonečným bludištěm a bezmezně obtížným komplexem se nám nakonec opravdu podařilo dostat až uplně nahoru na povrch. Byli jsme dost uneseni hrou a nemysleli na nasledky, musím říct že to opravdu stálo hodně usílí. Nechali jsme stranou ooc a užívali si hry. Taková chyba se dá ale velice težko ic vysvšětlit a vím že by se vubec IC vysvetlovat něměla jediné co mě napadlo bylo, že došlo díky něčemu či někomu v tu chvíli na malý zlomek sekundy k narušení rovnováhy desky a kouzlo, které má bránu chránit Safiru pustilo clover . Já vím že tohle je hodně velký problém, že jsme utekli z druhé strany a to za pomoci chyby v systemu, mrzí mě že ktomu došlo, ale naše chut hrát byla silnější a z cela zastínila že ma system přednost. Prozatím se naše postavy skrývají, něco jsme na povrchu již odehráli, par postav nás zahledlo. Nevadili by mi i nějaké připadné postihy na postavu ( například strhnutí nějakých xp - o jejich ušetření nam fakt nešlo), aby to nevypadalo, že jsme to udělali kvůli nějakému obcházení systemu nebo kvůli jiným ooc věcím a tak.. clover

Hned potom co se to stalo jsem psal PM cybermíšovi, ale ten dotěd na to nereagoval
labir píše:To snad není možné... Takže jste zneužili chyby a ještě ke všemu natolik dlouhodobě že jste se nechali na povrchu vidět?? Kdybych se od tebe nadál čehokoliv tak tohohle ne. Pochopil bych to kdybyste si to zahráli chvíli a nedošli až na povrch - pak bych ty postavy hodil zpět s tím ať se to neopakuje. Ale tohle?? Tohle se už nedá svést na chvilkovou slabost nebo něco takového... Takže postavy Viktor Gall a Safira Isil jsem právě smazal. sami jste se svou hloupostí připravili o možnost si za ně zahrát na Druhé straně a o možnost případné záchrany přes tu bránu. A jsem dost zklamaný.…

Příště ode mě nepočítejte s vůbec žádnou podporou protože si ji prostě nezasloužíte. A to že už nejste na pranýři za to vděčíte jen tomu že jste se přiznali.
PAO_CZ píše:Ahoj

Musím říct, že ať jsem čekal cokoliv tak tohle zrovna ne, předtím než se to k tobě dostalo jsem otom mluvil skoro s půlkou servru a všichni na to měli kladné reakce, dokonce byli i někteří velice rádi a skoro každý mě varoval předtím to napsat tobě. Z toho co se stalo mi tak akorad vyplivá že je lepší se přístě nepřiznávat a užívat si hry dokuď to jde. Smazaní postavy promne znamená že už si nikdy na eq nezahraju což by se dalo přirovnat jako nejvyžší trest co jde dát. Asi existuje akorád ten systém, je protebe vším a nic jiného nevidíš a tudiž si asi nedokázal pochopit náše činny. Street dokonce doufal, že se to nechá a že budem moci pokračovat nahoře, docela dost v to věřil a myslel si že DM proto budou mít pochopení, tohle však doslova srazilo k zemi. Ještě dodám že hned potom jsem psal PM Cybermíšovi, psal jsem jemu v domění, že si to snad brzo přečte a dá vědět ostatním, než to psát tobě který na to nemá moc času.
labir píše:Zaprvé Cybermisa je myslím mimo republiku takže těžko může reagovat.

Zadruhé něco zcela jiného by bylo kdybyste vymysleli nějaký příběh jak ty postavy dostat nahoru pěkně IC a kontaktovali mě po nějaké delší real době (půl roku?) na Druhé straně. Kdyby to bylo pěkné tak bych vám i změnil jména nad postavama abyste mohli hrát vězně na útěku.

Ale zneužitím zjevné chyby? To jste si mysleli že budete zneužívat chyby enginu a já vám na to řeknu "no dobrý stalo se, hlavně že jste se pobavili, bavte se hezky dál". Ech...

To je v mých očích totéž nebo ještě horší než zakládání a vysávání N postav pro přendání úvodních peněz na hlavní postavu. Je to úmyslný podvod. A důvody jsou v tomhle případě zcela irelevantní. Ten kdo si vybije Fagad se u toho asi taky baví, ale je to nepřípustné. Vy jste udělali totéž. Moje chyba byla že jsem tu bránu dříve nepředělal protože jsem měl nejasné zprávy že už jednou byla tahle chyba zneužita. A to je přesně důvod proč kromě vybraným lidem hráčům nevěřím - vždy se najde někdo kdo bude podvádět a tu nejhorší variantu provede jen protože je to pro něj výhodné.

A pokud smazání postavy za úmyslný podvod - bugusing - a získání osobní výhody povede k tvému uknočení hry tak mě je to popravdě úplně jedno. A v tom máš částečně pravdu - na těch co podvádějí mi skutečně záleží méně než na systémech. Nejvíc mi záleží na těch co si to zaslouží.
street_cz píše:Čau.
Chci se vyjádřit k jedné záležitosti. Doteď jsem to nechal Puppyho (PAO_CZ) ať to řeší za nás za oba. Jde o útěk z druhé strany. Určitě ti psal, psal i CM a Artovi. Ale po reakci Arta se chci taky ke slovu dostat.
Co se stalo, k tomu jak jsme utekli se ani nijak vyjadřovat nebudu, myslím, že Pao to vyjádřil jasně. Na radu Arta se chci spíš omluvit, vím, že je to hrubý porušení pravidel. Už od toho, jak jsem se se Safirou ocitl za bránou, jsem věděl že to bude průser. Ale byl jsem unešen hrou, zvlášť po tom, co jsme se dostali na horu, jsem... upřímně... byl za to i rád, že jsme tak učinili...to co sme tam prožili, ty chvíle kdy už jsem byl s nervy v háji, že to je ztracený jsou jedinečný. Hlavně jsem aspoň doufal v to, že i když jsme hrubě porušili pravidla, za který si nějaký ty...postihy...i velký, zasloužíme, že budeme mít nadále zelenou. Opravdu, když jsme se pak dostali do jeskyně, abysme se skryli před ostatníma, hráli jsme opravdu RP.… žádné vybíjení(pokud nepočítám cestu k banditům, ale důvod níže)…. nic.… pořídili nový šat, vymysleli si jména jak si budem říkat na veřejnosti. RP hra v jeskyni. Nikdy jsem lepší hru snad ani nezahrál, ani neviděl, psotavili sme před vchod s jeskyní past, aby nás vždycky upozornila, kdyby někdo vešel (tenhle nápad se i osvědčil smile ). Prostě naše postavy opravdu žili. A to jsem nevyjmenoval spoustu dalších věcí, jako je sledování měsíce atp.. A i když jsme porušili pravidla, utekli z druhý strany, dostali se tam, kam jsme neměli, jsem za to vděčný, dost mě to jako hráče obohatilo. To je snad vše, co jsem chtěl říct, vyjádřit se k tý situaci. Možná mě ve zbytku doplnil Pao, měl jsem toho na mysli víc, co bych ti řekl, ale nějak mi to už vypadlo. Ale rozhodně se omlouvám (za bugusing, metagame, a bůh ví čeho jsme se eště dopustili tím útěkem) a jsem schopný přijat všechny následky...smířený s tím nejsem, ale vím, že moje slovo v tomhle nic moc neznamená, jsou s námi … když to tak řeknu … jen potíže smile
Jen eště dodám, že mluvím jen a jen za sebe.
Díky, měj se
labir by copy/paste píše:To snad není možné... Takže jste zneužili chyby a ještě ke všemu natolik dlouhodobě že jste se nechali na povrchu vidět?? Kdybych se od tebe nadál čehokoliv tak tohohle ne. Pochopil bych to kdybyste si to zahráli chvíli a nedošli až na povrch - pak bych ty postavy hodil zpět s tím ať se to neopakuje. Ale tohle?? Tohle se už nedá svést na chvilkovou slabost nebo něco takového... Takže postavy Viktor Gall a Safira Isil jsem právě smazal. sami jste se svou hloupostí připravili o možnost si za ně zahrát na Druhé straně a o možnost případné záchrany přes tu bránu. A jsem dost zklamaný.…

Příště ode mě nepočítejte s vůbec žádnou podporou protože si ji prostě nezasloužíte. A to že už nejste na pranýři za to vděčíte jen tomu že jste se přiznali.
street_cz píše:Ihned potom, co jsme se dostali napovrch, jsme poslali report CM... v domění, že hned nato dostanem odpověď a budeme mít jasno... proto to čekání, ale po delší době, kdy si CM ani správu nepřečetl, Puppy přeposlal zprávu Artovi... a hned po jeho reakci jsem reagoval já tobě.… Proto to spoždění... Takže, eště se omlouvám i za tohle. Prostě sme hráli postavy, protože sme neměli žádnou reakci od DM/DS, a jen, opravdu, jen žili pro přežití, nedělali jsme nic markantního, žádná psotava neviděla tváře, žádnou rovnováhu jsme nenarušili....a tak jsme to chtěli udržet do doby, než by jsme dostali od DM/DS reakci na původní zprávu...potom bysme teprve, pokud bysme dostali zelenou (pokud ne, NÁM by nevadil přesun zpět na druhou stranu....klidně stržení expů...o ty nám opravdu nešlo, delevel, postihy, cokoli)...tohle už je jen polemizace, protože s tím stejně prd naděláme... Já jen doufám, nehodlám s EQ končit, kvůli Ramonovi, že si moje jméno nějak napravím. Nejsem totiž z tohodle nijak nadšenej...
street_cz píše:Čau.
Opět jsem se bavil s Puppym o celé situaci, přeposlal mi tvoji reakci na jeho zprávu, a zarazily mě dvě věcy.

citace:
Zaprvé Cybermisa je myslím mimo republiku takže těžko může reagovat.

Nic o neaktivitě v oné době, kdy se to událo nepsal. Aktivní byl. Nevím jak teď.

citace:
Zadruhé něco zcela jiného by bylo kdybyste vymysleli nějaký příběh jak ty postavy dostat nahoru pěkně IC a kontaktovali mě po nějaké delší real době (půl roku?) na Druhé straně. Kdyby to bylo pěkné tak bych vám i změnil jména nad postavama abyste mohli hrát vězně na útěku.

Hned od začátku, kdy jsme/jsem se tě ptal, jestli je nějaká možnost záhracny, a možná řešení, jsi mi napsal že máme na výběr: domluvit se s Artem o vykonání trestu - konec celé situace, možnost nových postav... nebo smazání psotav ve vězení - konec postav, nové... a teď píšeš, že jsme měli šanci se pryč dostat?
Nezlob se na mě, ale z toho, co jsem od tebe dříve dostal nám bylo jasné, že je nepřípustná možnost se jakkoli zachránit, a najednou mluvíš o podpoře a možném úniku, hrát postavy na útěku. Kdybychom dostali aspoň náznak, hned by jsme to nahlásili jak mě to šouplo za bránu, nikam se nevypravili. Potom bugusing by to byl, kdyby jsme ten bug/chybu/nebo co to bylo nenahlásili....Pokud se mýlím, omlouvám se. Ale takhle to zní divně, že jsme buguseři co to nahlásili.… A poslední věc, jak vypovídáš na foru, docela mě nějaký tvoje příspěvky rozhořčili, kdy nás tam pomlouváš a vrháš na nás špatné světlo, a dost mě to mrzí.
Díky za tvůj čas
labir píše:A k té záchraně - ano záchrana nebyla žádná, popraveni jste byli bez možnosti úniku. Ale co by se stalo za půl a víc IC roku nelze předejímat. Záleželo to na vás - a díky tomu že jste o tom nevěděli tak jste ukázali pravou podstatu co ve vás je. Přečti si definici bugusera na stránkách Equilibrie. Splňujete ji do puntíku. Takže o pomluvách nemůže být řeči.

Můžu tě o něco požádat? A Paa taky? Buďte tak laskaví a žádná Vaše moudra a rady mi už neposílete. Od vás o ně nestojím.
Snad jsem to nepomotal.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Street_cz píše: kdyby jsi aspoň zveřejnil celou naši PM debatu, tak to vyzní uplně jinak než si tady napsal, protože si zde neuvedl všechna FAKTA a pak to vrhá na nás špatné světlo
EDIT: ale to není vůbec špatnej nápad, protože je tam dopodrobna vysvětlena celá situace jak se stala, co se událo potom a jak jsme an to dále reagovali...
Jaká fakta jsem konkrétně neuvedl? Napiš je sem.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Taky se chci všem omluvit, z důvodů co už napsal labir (eh, já se s ním shodl?)

Na poslední PM jsem reagova:

Street_cz napsal:
Ať už je bugusing definován jakkoli, a je jedno, jestli jsme tou onou definicí, ty námi ve zprávách dost pohrdáš, urážíš nás, pomlouváš, nehledně na formu tvých zpráv. Jak jsem řekl, chtěl jsem to řešit klidně, ale tohle mi prostě nedalo a dost mě to rozčílilo. Připadám si v tvý přítomnosti jako kus hadru.

//smazáno, Labirem nečteno

labir napsal:
Ať už jsi mi poslal cokoliv bylo to zbytečné. Nečetl jsem to a prostě jsem to smazal. Budu tak postupovat i nadále. Totéž platí pro PAO_CZ.

EDIT: mám pocit, že jsem žádal jen o naší debatu z důvodů, že by to mohlo Paovi vadit, i když já osobně si myslím, že se nemá co stydět za to, co napsal...
Naposledy upravil(a) Street_cz dne 3. 12. 2008 18.57, celkem upraveno 1 x.
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

labir píše:
Street_cz píše: kdyby jsi aspoň zveřejnil celou naši PM debatu, tak to vyzní uplně jinak než si tady napsal, protože si zde neuvedl všechna FAKTA a pak to vrhá na nás špatné světlo
EDIT: ale to není vůbec špatnej nápad, protože je tam dopodrobna vysvětlena celá situace jak se stala, co se událo potom a jak jsme an to dále reagovali...
Jaká fakta jsem konkrétně neuvedl? Napiš je sem.
Není třeba, kdo si přečte debatu, bude mít objasněno
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Street_cz píše:
labir píše:
Street_cz píše: kdyby jsi aspoň zveřejnil celou naši PM debatu, tak to vyzní uplně jinak než si tady napsal, protože si zde neuvedl všechna FAKTA a pak to vrhá na nás špatné světlo
EDIT: ale to není vůbec špatnej nápad, protože je tam dopodrobna vysvětlena celá situace jak se stala, co se událo potom a jak jsme an to dále reagovali...
Jaká fakta jsem konkrétně neuvedl? Napiš je sem.
Není třeba, kdo si přečte debatu, bude mít objasněno
Žádné takové. Obvinil jsi mě a já po tobě chci abys to obvinění dokázal.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Dobře, vše podstatný jsi asi napsal (omlouvám se) ale
Takže dorazili na povrch a tam si dál vesele hráli "utečence". Po nějakém čase kontaktovali cybermisu PM, ovšem ten nebyl online a vrátil se až před dnem-dvěma. tak si mlčení vyložili jako souhlas a PM zprávu jenž dlela jako "neodeslaná" pravděpodobně smazali, protože cybermisovi nikdy nedošla. Po čase kontaktovali mě.
tady bych to objasnil tak, že ne po nějakém čase, ale HNED potom, co jsme se dostlai na povrch jsme kontaktovali CM... S Paem jsme se domluvili, že nikomu nebudem lízt na oči a usadili se v jeskyni (kde jsme trávili všechen náš čas, pokud nebylo nutné zajít na opravy), do doby než se nám dostane reakce od CM... protože toho nebralo konce, napsali jsme...nevím po jaký době (pořád jsme čekali na CM) Artovi tu samou zprávu, reakce byla mnohem rychlejší a hned nato jsme napsali tobě viz. debata... A mlčení jsme si jako souhlas opravdu nevyložili...takže nemystifikuj...co s tou zprávouí Pao dále udělal nevím, ale tímhle bych to už uzavřel, protože mě to už taky unavuje se o tom pořád donekonečna hádat, každej má teď dost podkladů aby si o tom udělal závěr...už nemám sil
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

když o tom tak přemýšlím jsem rád že jsem napsal to co sem napsal a Anurin se toho asi chytil a napsal tenhle topic, aspoň díky tomu se tu konečně vyvětralo i když z čertvým kyslíkem to začalo hořet a že díky mému nevkusnému a dá se říci i neopravněnému, sprostému a hulvátskému příspěvku se to tu rozjelo v rozumnou debatu, akorát mě mrzí že jsem to měl napsat jinak a ne tak drsně a není omluva že jsem byl na mol

osobně ale co jsem přišel na EQ a pozoruji tu dění a jednám tu s lidmi mi přijde že tu panuje dosti velká nevraživost mezi lidmi a skupinkami lidí, a ptám se proč? tahle hra je o zábavě a tyhle intriki atd. to prostě kazí

chci se veřejně omluvit CM za to co jsem na něj vymyslel a o něm napsal, ale myslím že to už slyšelo více hráčů a já jsem se doznal akorát k tomu že jsem to vymyslel já, s tím abych tu pročistil vzduch a přitom sebemrskačsky označil i sebe, že jsem vlastně taky intrikán i když nechci, to jsou právě ty šeptandy

chci vás všechny poprosit o smír a snahu pokračovat a komunikovat a bavit se již dále slušně a bez výčitek, hodit vše za hlavu a pokračovat v tomto krásném světě co Labirovi a jeho přátelům sebral již několik let života ač je bral VĚTŠINOU za zábavu a radost

popravdě když sem si přečetl celej tenhle topic tak, chci říci:
něco takového co dokázal s NWN se jen tak nevidí a měli by jsme být rádi, že nás vlastně na svůj svět pustí a není zaheslovaný jen pro ty co si to zaslouží i když je pravda že tohle by ztratilo možnost přístupu nových lidí
a když o tom přemýšlím dále tak je pravda že pozornost DM se opravdu vynutit nedá kor když za to neberou výplatu a tento svět je zadarmo a berou za to jen radost ze hry, ale nadruhou stranu bych řekl že být DM je také určitý konfort a že mít výsadu být DM by mělo mít i nějakou zodpovědnost ohledně dělání nezabavné činnosti, i když chápu že pak to přijde jako práce, ale za vše se musí aspoň trochu platit

vyžádaná podpora:
já osobně nevyžadoval podporu DM ohledně věcí do hry, jen párkrát do družiny jsem psal bez výsledku tedy skoro vždy

nevyžádaná podpora:
osobně co vím DM se mi ale věnovali Labir a CM ten několikrát a přímo jenom mé postavě nebo když jsem byl s max jednou jinou postavou, nežádal jsem o to ale asi se bavili mou hrou nebo nevím, tímto jim děkuji,
také vlastně CM mě tím dost překvapil jaké krásné i když krátké ale fakt krásné questíky pro mě udělal a možná také proto jsem přiznal to co jsem o něm říkal šeptandou

abych přiznal nestěžoval sem si přímo kvůli sobě ale bylo to na mě napojeno, že kdyby se určité postavě vyhovělo, tak by má postava měla zábavu ve hře a díky tomu bych nabalil další postavy na svojí teď ten AQ zaniknul, asi proto jsem byl tak vzteklý

teď ale co jsem si to tu přečetl uznávám že jsem nebyl v opravnění a všem komu jsem zkazil náladu a vůbec chuť hrát a bavit se se tímto omlouvám, ale udělal jsem to a nedá se to již napravit, snad jen když tenhle topic bude k užitku a ne zase k ničemu a flamu

dodatkem chci říct buďme více tolerantní a chovejme k sobě navzájem více ucty a ke světu a pravidlům equilibrie také

děkuji a krásný večer

edit: nikomu nic nezavidím jen mi přišlo líto že i když někdo hraje pěkně...nemá podporu nebo když je takže to trvá reálně několik měsíců
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Osobně se do těchto stupidních debat nezapojuju, ale opět se potvrdilo pravidlo, že Eq hráči vynikají převážně v tom že se dokážou vždycky na forech dohádat.

Jinak souhlasím s tímto co napsal CM
cybermisa píše:
Domnivam se, ze jedine, o cem tato cela "kauza" posledni doby je, je naprosto obycejna lidska zavist a sobectvi nekterych jedincu, kteri se citi ukrivdeni. Jedine, ceho timhle dosahnete, bude naproste znechuceni celeho tymu. Vubec bych se nedivil, kdyby Labir Equilibrii na Vanoce vypnul, aby si uzil klidne svatky. Pak by si mozna nekteri uvedomili, co vsechno diky EQ maji …
Ono to o ničem jiným v podstatě není. :glare:


Pokud budeš Labire vypínat na svátky Eq, tak ji prosím jen zahesluj jelikož ač se to některým může zdát nemožné DM/DS by si chtěli dál připravovat Q. Díky

A pokud máte potřebu panstvo takhle pokračovat dál, tak směle do toho. Divím se, že vás to stále baví...

Sice bude Labir otrávenej a můžeme na craft rovnou zapomenout (ale s tím musíš Labire počítat. Nevděčných lidí je vždycky více než těch vděčných) ale nejhůř z toho vyjdete vy jako hráči!!! Mě se to nevymstí ani mě to neotráví. ale zaplačete vy...
Wanting something does not give you the right to have it.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Labir: labire...proč mě stavíš do pozic e jestli jsem spokojenej, že někdo flejmuje... :blink: jestli to bereš tak, že jsem chtěl něco rozpoutat, tak mě to kapku uráží...jen jsem chtěl stejný přístup, který požadovali DM/DS/WB...to jest když už něco, tak konkrétně. Protože jste konkrétní nebyli.…

popravdě...napsals, "přihřívají polívčičku"...ano, já se taky ozval, braenn se ozvala..spousta lidí se ozvala..a mohl jsem to brát, že i já jsem považován za závistivého sobce...takže mě jen zajímalo kdo?..a když si to přečteš, navrhoval jsem PM...k žádné reakci by nedošlo...ted tě budu parafrázovat (no offense, ale joke!!!!!!)...nevmanipulujte to do "ten zlej merlin/akira chce rozpoutat flejm"
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

labir píše: Kokosák a kategorie? Je stejná jako Anurinova byť těžko popsatelná. Je to něco jako "čas od času generují problémy z blbosti, nepochopení a tvrdohlavosti".
Souhlas. Čas od času prostě sem blbej, nechápu a stojim si za svym :)
labir píše:Co s takovýma dělat když to třeba primárně nemyslí špatně ale prostě to skoro vždy dopadne katastrofou? To nevím.
Tak dokud nikoho OOC neprohánim s mačetou po sídlišti, tak to ještě de, ne?
labir píše: Jen vím že mě jednou nervy dojdou.
Holt sme šici jen lidi. :clover:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

No nevím, pokud chcete na svátky něco vypínat, tak spíš forum než hru:)
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tomyn píše:
V poho :clover: Jak rika kokosak:
kokosak píše: Holt sme šici jen lidi. :clover:
Co se tyce kauzy s utekem z Druhe strany, mohu tu odprisahnout, ze Labir na DM foru rozhodne nikoho nepomlouval, pouze uvedl fakta stejne jako tady, aby byl tym v obraze. K chybe doslo jasne na strane hracu, kteri vedeli, co presne znamena PERMANENTNI SMRT, ale nedokazali akceptovat smrt postav, ktera byla ke vsemu naprosto korektni a zaslouzena. Kdybych si byval byl PM precetl, jednal bych stejne jako Labir.
Zamčeno