Volání tellem o pomoc

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání tellem o pomoc

Příspěvek od George »

Darmonlor píše:Proto bych ti doporučil to samé co Labir, raději mlčet…
:excl: Promiň, já myslel, že fórum je právě o tom, sdílet názory a debatovat.

Můj názor jsi už četl, takže nemá cenu ho psát znovu.
Jedna věc je zemřít v boji a vymlouvat se na technický problémy (ať už to byla pravda), a druhá věc je, když to padne v relativním bezpečí.
Imho abych předešel zbytečným špatným názorům na některý hráče.…
Michall tam šel z čistě IC důvodů a ani nevěděl, že tam nějaká postava je.
Já tam vůbec nešel a nikdo z nás dvou si nevolal o pomoc.
:clover:
Do tohoto tématu jsem psal jen čistě z toho, že výše obviňovaný hráč je slušnější než já, takže vím, že by tohle neudělal jen tak, že by si zamanul, jinak mě se tohle téma jakožto prohřešek vůbec netýká.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Volání tellem o pomoc

Příspěvek od anurin »

George píše:….
Je čas topic uzamknout. ( jestli se mnou souhlasíte, prosím činte tak) Cílem bylo dát na vědomí, že porušování pravidel nehlídají jen DM ale že se nelíbí i ostatním hráčům. Že se trpět nebude. Jen pro klid hráčů.… Michal ani George ( žorž ) s tímto metagamem neměli nic společného. Za metagame mohli jiné dvě postavy, které celou výpravu spunktovali. At se to příště neopakuje.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání tellem o pomoc

Příspěvek od Street_cz »

anurin píše:Za metagame mohli jiné dvě postavy, které celou výpravu spunktovali. At se to příště neopakuje.
a máte to ověřené?
jen pro zamyšlení, nevím jak tomu doopravdy bylo, ale z mýho pohledu (opravdu jen z mýho) to bylo řešeno čistě na základě IC informací (aspoń to tak vypadalo) - mihnul jsem se s postavou, která po určité době za mnou přilétla uřícená, že potřebují pomoct se záchranou jedné osoby... kývl jsem na to a po cestě do oné oblasti jsme potkali skupinku postav a zvláště jednu, která byla u toho, když se ona postava ztratila (takže mohla v pohodě všechny informovat o dané situaci), spořádala se parta a šlo se na věc … píšu to zde pouze z důvodu, abych do toho vnesl trochu světla, zda se opravdu o metagame jednalo či nikoli … a pokud jsem nevhodně vynesl nějaké IC informace, omlouvám se za to
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Volání tellem o pomoc

Příspěvek od anurin »

Street_cz píše:
anurin píše:Za metagame mohli jiné dvě postavy, které celou výpravu spunktovali. At se to příště neopakuje.
a máte to ověřené?
jen pro zamyšlení, nevím jak tomu doopravdy bylo, ale z mýho pohledu (opravdu jen z mýho) to bylo řešeno čistě na základě IC informací (aspoń to tak vypadalo) - mihnul jsem se s postavou, která po určité době za mnou přilétla uřícená, že potřebují pomoct se záchranou jedné osoby... kývl jsem na to a po cestě do oné oblasti jsme potkali skupinku postav a zvláště jednu, která byla u toho, když se ona postava ztratila (takže mohla v pohodě všechny informovat o dané situaci), spořádala se parta a šlo se na věc … píšu to zde pouze z důvodu, abych do toho vnesl trochu světla, zda se opravdu o metagame jednalo či nikoli … a pokud jsem nevhodně vynesl nějaké IC informace, omlouvám se za to
*Prokroutí očima a hodí znovu hrách o zed*

Ano, dotyčný se k tomu všemu přiznal.…
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Re: Volání tellem o pomoc

Příspěvek od Street_cz »

anurin píše:
Street_cz píše:
anurin píše:Za metagame mohli jiné dvě postavy, které celou výpravu spunktovali. At se to příště neopakuje.
a máte to ověřené?
jen pro zamyšlení, nevím jak tomu doopravdy bylo, ale z mýho pohledu (opravdu jen z mýho) to bylo řešeno čistě na základě IC informací (aspoń to tak vypadalo) - mihnul jsem se s postavou, která po určité době za mnou přilétla uřícená, že potřebují pomoct se záchranou jedné osoby... kývl jsem na to a po cestě do oné oblasti jsme potkali skupinku postav a zvláště jednu, která byla u toho, když se ona postava ztratila (takže mohla v pohodě všechny informovat o dané situaci), spořádala se parta a šlo se na věc … píšu to zde pouze z důvodu, abych do toho vnesl trochu světla, zda se opravdu o metagame jednalo či nikoli … a pokud jsem nevhodně vynesl nějaké IC informace, omlouvám se za to
*Prokroutí očima a hodí znovu hrách o zed*

Ano, dotyčný se k tomu všemu přiznal.…
v tom případě souhlasím s uzamknutím topicu, protože všechno hodnotnýho (i nehodnotnýho) tu už padlo...
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Zamčeno