Varování podvodníkům

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Varování podvodníkům

Příspěvek od labir »

anurin píše:V negativním slova smyslu...

Tell: // nehodlám vážit slova, využiju asi ooc informaci, ale kdybych věděl, že tvá postava není o dost silnější, začnem do tebe střílet.

To je jen stručná ukázka příjemného tellu. Nadávky sem raději psát nebudu. :angry:
Varování

Tohle je skutečně moc! Takže vážení, i když jsou nové kontrolní mechanismy PLACOSu v ranném stádiu a potřebují ještě dost doladit (což bude provedeno záhy), tak se mi potvrdilo to co jsem si myslel. A to, že za případy opakovaných podvodů, zneužívání chyb a ostatního prasení stojí relativně malá skupinka hráčů, která ovšem nadělá dost škody.

Tím nemám na mysli ty, kterým něco občas ujede, a nemluvím o nováčcích kteří dělají pochopitelné nováčkovské chyby ale mají snahu a nepodvádí. Mluvím tady o případech, když za jeden den je provedeno i třeba několik stejných/různých podvodů tím samým hráčem (tím nemám na mysli automatická hlášení ale skutečné ověřené podvody) a kdy je prakticky nemožné hráči domluvit, nebo hráč slíbí hory doly a druhý den provede ten samý podvod. Většina z těch lidí je velmi blízko hranice (nebo už za) kdy Equilibrie víc získá tím že na ní nebudou hrát než když na ni hrát budou.

Tedy vězte, že takovým případům se hodlám v nejbližší budoucnosti velmi intenzivně věnovat (bohůmžel na úkor tvorby a DMkování). A když nepřijde zlepšení tak přijde ke slovu metoda DSE: Dohled - Separace - Eliminace.

Mimochodem měli bysme už asi druhou verzi craftu nebýt těchto podvodníků a enormnímu času, který musím věnovat jen na to aby systémy nebylo možné obcházet nebo zneužívat a na kontrolní mechanismy. Nikdy bych si nepomyslel při spouštění Equilibrie, že tohle bude třeba a že jakákoliv skulina kterou třeba s pocitem "na to nikdo nepřijde" nechám být bude dříve nebo později velmi intenzivně zneužita. Takže kvůli té menšině podvodníků a různého póvlu to potřeba je.

Takže vážení podvodníci a různý póvle - od teď míra mé trpělivosti přetekla. Buď budete hrát slušně jako lidi podle pravidel a v rámci slušného chování (neplést s chováním postavy!). Nebo nebudete hrát vůbec.

Drtivá většina hráčů to zvládá a baví se tak nechápu proč by to nešlo u vás. Pokud je to na vás moc tak tu je spousta jiných světů kde můžete dát průchod svým mno..choutkám volněji. Pokud se rozhodnete přizpůsobit tak jsem si jistý, že nikdo z ostatních starších a zkušenějších hráčů a členů týmu neodmítne slušně podaný dotaz nebo prosbu o vysvětlení jak hrát abyste byli přínosem nejen sobě ale i světu. A věřte mi že dávat je mnohem lepší zábava než brát i když to tak nevypadá.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Zamčeno