Strhávání vzkazů

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Wolf píše:
A ještě furt si tvoje postavy pamatují Druhou stranu? :shades: :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Nalk píše:
Wolf píše:
A ještě furt si tvoje postavy pamatují Druhou stranu? :shades: :megalol:
A co má s tímhle společný tenhle Topic?



Osobně mi také příjde hloupé, aby byla možnost stržení jakéhokoli vzkazu. Protože takové postavy tady jsou, co příjdou a strhnou jen tak nějáký vzkaz, aby se pobavili. Pokud je to tak duležité viděl bych to jak řekl street. Buď s domluvou hráče nebo s DM.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

hemendo píše:
Aefar píše:
Já vím co tam napsali a příjde mi to trochu přitažené za vlasy, podívejse jaký písař je v mithu v hospodě, přitom žádný písař nevydrží na místě 24/7, ale o to tady ani tak nejde. Písařova pozornost se dá jistě odvrátit třeba někým druhým, kdo se s ním bude vybavovat, zatímco jeho komplic strhne vzkaz. Nebo si prostě nemusí všimnout, když má postava dobré některé dovednosti. Taky si myslím, že zrovna tenhle písař nevidí neviditelné. :clover:
A stejně tak nevydrží 24 hodin denně žádný hostinský, žádná servírka a spousta dalších NPC. :bigwink:
Wolf píše:
Nalk píše:
Wolf píše:
A ještě furt si tvoje postavy pamatují Druhou stranu? :shades: :megalol:
A co má s tímhle společný tenhle Topic?
Jen poukazuju na tvoje znalost (atd.) ohledně pravidel :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

hemendo píše:………..
Však jsem psal že takové potsavy co by strhali vzkaz o sto šest tu jsou. Neříkal jsem že je tu každý chrabrým rytířem a ani neříkám že je špatně že tu ty postavy jsou.
Nalk píše: ………..
Poukazuješ na neznalost z dřívějíší doby... když ti to za to stojí proč ne. :clover:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Wolf píše:
Nalk píše: ………..
Poukazuješ na neznalost z dřívějíší doby... když ti to za to stojí proč ne. :clover:
Vzhledem k tomu jak suveréně jsi to tak tenkrát prohlašoval a po jaké době na EQ to bylo, tak mi to za to stojí :bigwink: Páč aby radil někdo, kdo na pravidla v podstatě sral, bo možná ještě sere, tka t teda :no: :nuke: :excl:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Když už tak PM... nebudu se tady s TEBOU o tomhle bavit
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Nalk píše:
Wolf píše:
Nalk píše: ………..
Poukazuješ na neznalost z dřívějíší doby... když ti to za to stojí proč ne. :clover:
Vzhledem k tomu jak suveréně jsi to tak tenkrát prohlašoval a po jaké době na EQ to bylo, tak mi to za to stojí :bigwink: Páč aby radil někdo, kdo na pravidla v podstatě sral, bo možná ještě sere, tka t teda :no: :nuke: :excl:
Tohle si laskavě řeš po PM a neházej po forum lživé pomluvy.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Problém je, že jsem říkal pravdu :smile: , tak si to příště ty schovej na PM, když už reaguješ po sto letech :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ještě víc špíny a bordelu po sto letech. A kyblíčky rozdává (nebo prodává?) Niam :crazy:

A kdo udělal chybu, nesmí si už v životě dovolit vyslovit nějaký názor něbo dokonce něco hodnotit. Gestapák Nalk vás chytí a popraví. A nebo si aspoň hodí kamenem, to on umí - je přeci bezchybný a dokonalý. Bububu

A pozor, říká pravdu (sico svou, ale to je přeci jedno, ne?) :excl:

Milý Nalku, když už jsme v tom, tak bych ti chtěl číct, že mi už tvůj agresivní, negativistický a obviňující způsob komunikace leze krkem. Ostatním se omlouvám, normálně bych se na to vykašlal, ale musím se zastat lidí, které mám rád. :clover:

Nebo jsem to měl řešit po PM...? Teď nevím, asi mi dávají špatný příklad někteří komunikující, kteří jsou tady o mnoho déle, než já (kouká o příspěvek výše).

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Nalk píše:Problém je, že jsem říkal pravdu :smile: , tak si to příště ty schovej na PM, když už reaguješ po sto letech :bigwink:
Nalku.. tohle bylo fakt zbytečný. :no:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Bravo bravo! *tleská* Ano Nalčíčku, ozvaly se staré vykopávky a ty nedovedeš vyplodit nic lepšího než tak trapnou větu jako je : schovej si to na PM ty když reaguješ po 100 letech.
To bylo famózní!
Ano ty jsi totiž nikdy neudělal přešlap a nikdy jsi neudělal chybu.. kdo je bez viny ať si hodí kamenem a Nalk vzal rovnou celé Stonehenge .. nejsi hloupej, tak se jím nesnaž být.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

No, jestlipak víte, odkud to pochází: "kdo je bez viny ať si hodí kamenem"?
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ježiši... proč ty žvásty čtete a pozastavujete se nad nimi? Nalk je Nalk a jinej nebude.… :shades:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

anurin píše:Nalk je Nalk a jinej nebude.… :shades:
Díky za pochopení...
na zbytek nebudu spamit fórum, takže pokud si nezaložíte topic "nenávidíme Nalka" (něco pro Aefara apod.) nebo něco v tom stylu, tak je mi to buřt... mě šlo jen o to, že člověk, kterej si po roce hraní ani nepřečetl pravidla, by se na fóru u návrhů radši neměl vyjadřovat :smile: hotovo dvacet
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Obrázek
...áááá flame...to se tak jeden zakousne a nepustí! :megalol:
P.S.
Srry za OT příspěvek, i když myslím, že nijak hodnotu topicu nesnižuju :shades: :biggrin: .
Obrázek
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

:smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Nalk píše:mě šlo jen o to, že člověk, kterej si po roce hraní ani nepřečetl pravidla, by se na fóru u návrhů radši neměl vyjadřovat :smile: hotovo dvacet
existuje něco jako svoboda projevu :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Však jistě, že se Wolf vyjadřovat může, stejně jako Nalka můžeme za ty hloupé kecy poslat někam :bigwink:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Obrázek
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Whiii *bere si mísu popcornu* konečně trochu vzrůša
Hej já tu hraju přes rok a půl a taky jsem je ještě nečetla... nejspíš asi neskutečně prasím :evillaugh:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Zamčeno