Manifest: „Děkujeme, odejděte

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

The_Balrog píše: nevím, co je na tom divného.

"abych jí ten glejt na venčení koně zařídil," = napadlo mne to, promyslel jsem koncept, sepsal zadost, poslal do PM, na DM foru se to projednalo a schválilo. Standardní postup.

"Ke každému DM se tedy dostávají informace z jiných zdrojů (záleží to na ooc kontaktech)" a ne snad? Každý se baví po icq s někým jiným, tenle s Pavlem Urbanem, tamten s kokosákem, ke každému se historky a události ze hry dostanou, k někomu tyhle, k jinému jiné.

Uznávám, že pokud vytrhneš ty věty z kontextu a dáš je k sobě, že zní řekněme zvláštně. Ale doufal jsem, že se tu bavíme momentálně jako rozumní lidé a snažíme se něčeho dobrat, nikoliv si slovíčkařit a trhat věty.
My se tu možná bavíme jako civilizovaní lidé. Ale nečteme to sami. Ani si neuvědomuješ kolik škody dokáže takovejhle výrok způsobit ať už je myšlen jakkoli. Nebo například výrok člena týmu "klepeneme (jméno neoblíbené postavy) přes prsty, už si moc dovoluje".

Tolik k principu. Teď ke konkrétní záležitosti: DM by se mělo snažit o objektivitu. Pro úspěch postavy přece proboha nesmí záležet na OOC kontaktech... ale ono záleží! Už jsme tu kdysi měli diskusi na téma jak se DM věnují svým "oblíbencům", tedy lidem, se kterými se jim hraje dobře a neserou je OOC a už tehdá jsem říkal, že to je špatně. Vzniká elitářství, putují pokřivené informace, hráči se právem cítí znevýhodňováni... a jediné, co se s tím kdy dělalo bylo, že se řeklo "nojo, hráči nemaj bejt závistiví" a šlus. Objevuje se to tu znovu a objevovat se bude! Není řešení zavzdychat nad nedostatkem Dx, morální nevyspělostí hráčstva a tvářit se, že se nic neděje. Ono se tedy na oko nic neděje... až do chvíle, kdy někdo vybuchne a způsobí přitom stokrát větší škody, než by musel, kdyby se problém včas podchytil a řešil.

Uvědomte si prosím (myslím teď Balroga a Pavla), že prostou deklarací "skutečnosti" se absolutně nic nezmění. Pokud to je jak říkáte, proč jsou tu tyhle věci zas a znovu? Proč tým má takovou pověst, jakou má? I pokud by to bylo proto, že hráči jsou nepřející hovada, je úkolem Týmu a vás jako rádců si s tím nějak poradit a ne házet stále jen dokola stejný hrách na zeď v bláhové naději že to tentokrát vyjde.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Luele:
Ale on byl varován, vůbec na to nemusel přistoupit. Kdyby nebyl varován a stalo se tak, pak si to klidně nazývej šikanou hráče.

A jak jsem psala. Sahání do cizí práce nedopadá dobře. A už vůbec ne od učedníka, natož od mistra.
Zpět dostal meč, který je statusama nejlepší co v kovárně mají.

Možná to dopadlo tak, jako kdybych se já, nadšená šperkařka, ale laik, pustila do opravy zlatého prstenu :)

A nechápu, proč by byl za blbce?
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Winonne píše:Luele:
Ale on byl varován, vůbec na to nemusel přistoupit. Kdyby nebyl varován a stalo se tak, pak si to klidně nazývej šikanou hráče.

A jak jsem psala. Sahání do cizí práce nedopadá dobře. A už vůbec ne od učedníka, natož od mistra.
Zpět dostal meč, který je statusama nejlepší co v kovárně mají.

Možná to dopadlo tak, jako kdybych se já, nadšená šperkařka, ale laik, pustila do opravy zlatého prstenu :)

A nechápu, proč by byl za blbce?
protože to působí jako by byl trestín za to, že si přeje jiný vzhled a to varování a celej ten bordel okolo je jen sprostá okecávačka, která celou tu věc dělá ještě vulgárnější
16? Tak to je v pohodě
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Luelle píše:
Winonne píše:Luele:
Ale on byl varován, vůbec na to nemusel přistoupit. Kdyby nebyl varován a stalo se tak, pak si to klidně nazývej šikanou hráče.

A jak jsem psala. Sahání do cizí práce nedopadá dobře. A už vůbec ne od učedníka, natož od mistra.
Zpět dostal meč, který je statusama nejlepší co v kovárně mají.

Možná to dopadlo tak, jako kdybych se já, nadšená šperkařka, ale laik, pustila do opravy zlatého prstenu :)

A nechápu, proč by byl za blbce?
protože to působí jako by byl trestín za to, že si přeje jiný vzhled a to varování a celej ten bordel okolo je jen sprostá okecávačka, která celou tu věc dělá ještě vulgárnější
Tak to neměl přijmout. Věděl to, že se to může stát. Byl na to jednoznačně IC varován. Ne, stále nechápu ono rozčilení.

(asi jsem jiný druh hráče než vy, ale nikdy mi o čísla nešlo. Nyaro má zbraň, která je -1 a bojovala s ní. Má jí jen proto, že se jí líbí vzhledově. Ale tak nebudeme si kecat do hry.)
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Winonne píše:
Luelle píše:
Winonne píše:Luele:
Ale on byl varován, vůbec na to nemusel přistoupit. Kdyby nebyl varován a stalo se tak, pak si to klidně nazývej šikanou hráče.

A jak jsem psala. Sahání do cizí práce nedopadá dobře. A už vůbec ne od učedníka, natož od mistra.
Zpět dostal meč, který je statusama nejlepší co v kovárně mají.

Možná to dopadlo tak, jako kdybych se já, nadšená šperkařka, ale laik, pustila do opravy zlatého prstenu :)

A nechápu, proč by byl za blbce?
protože to působí jako by byl trestín za to, že si přeje jiný vzhled a to varování a celej ten bordel okolo je jen sprostá okecávačka, která celou tu věc dělá ještě vulgárnější
Tak to neměl přijmout. Věděl to, že se to může stát. Byl na to jednoznačně IC varován. Ne, stále nechápu ono rozčilení.

(asi jsem jiný druh hráče než vy, ale nikdy mi o čísla nešlo. Nyaro má zbraň, která je -1 a bojovala s ní. Má jí jen proto, že se jí líbí vzhledově. Ale tak nebudeme si kecat do hry.)

ale Nyaro je druid to je snad jasný že zbraní rozumí jak koza petreželi ne -li ještě hůř a ani nepozná, že má v ruce šmejd...ale Galli patří mezi nejlepší bojovníky Desky

jako...přes všechny IC varování je to prostě hnusárna a tím končím tvá Máňa
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Winonne píše:(asi jsem jiný druh hráče než vy, ale nikdy mi o čísla nešlo. Nyaro má zbraň, která je -1 a bojovala s ní. Má jí jen proto, že se jí líbí vzhledově. Ale tak nebudeme si kecat do hry.)
… řekla epická druidka bojovníkovi :megalol:
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

No docela se tu propíral cit pro hru.. a to jak jí bavíme/nebavíme druhé.. bylo apelováno na eviláky.. ať pamatují i na to aby se bavily obě strany. A tohle je ten samý případ.
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Jo, přiznávám, zbraním nerozumím a příklad to asi nebyl zrovna vhodný :)
No, řekla jsem co jsem chtěla a dál se nedohaduji, každý má svou pravdu a s tou je spokojen:)
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

allekoo píše:hmmm.hmm. takže postavy mohou vycraftit predmety čo sa daj normalne kupit u Npc? JO?
Ne. Některé předměty nejdou a jiné jdou jen za určitých podmínek.
allekoo píše:Čo na tom že Nat ma runu na craft, zameranie na školu craftu, je to jej druhy preferovany obor, vo hviezdičkach si vycraftila habakuk viac menej zbytočnych pomocok, Spelcraft ma ako Epicke zameranie, Labir jej vycraftil nepohyblivy UberMagion, ale ked chcela zmenu mena a popisku na blbom +2 Oč amulete čo ide normalne kupit, pekne ste ju i mna odpinkali.
To je prosté. Ultra magion je soustava krystalů či plynu či čeho, kde se zachycuje magická energie. Není to okouzlený předmět. Okouzlování nejde provést a můžeš se stavět na hlavu, stejně jako se může stavět na hlavu Din a neudělá zbraň z adamantia nebo z mithrilu. A je jedno jakého bonusu či postihu.
allekoo píše:Nevidim najmenši dovod prečo by som sa ako postava či už ako hrač mal vtierat Dm do pozornosti len preto aby som dosiahol veci ktore su podla vas samozrejme a v podstate lahko dosiahnutelne.
Ty říkáš vtírat (a nejen ty), já říkám slušně požádat, zeptat se.
allekoo píše:Ako par z mala hračov sme sa snažili zarabat inak ako harvestom či vymetanim hrobiek a jedina reakcia niektzorych členov Dm teamu bolo hadzanie klackov pod nohy. Prečo neprišili a nepovedali : Ty Ezi ty tu v meste obchoduješ nechcel by si mat vlastnej kramek?
a) O čem DM neví, to neřeší. Pokud má postava zájem o nějaký krámek, je dobré to dát najevo.
b) Jsou tu IC faktory, které mohou stát v cestě takového zřízení ? Pokud ano, může být třeba nutné se s nimi vypořádat.
c) Hospoda u spáleniště je prázdné a volně dostupné místo. Kousek vedle je vypálená farma. Proč nezačít takový krámek tam ?
d) Něco podobného, co popisuješ se přihodilo, když Ez s Nat pořádali candrbál. Ez dostal dočasně zapnutého Staršího hráče pro lepší organizaci, byly mu DMkem vytvořené propriety (speciální předměty) a tuším, že snad i nějaká úprava prostředí. Tak prosím neříkej, že to nejde.
allekoo píše:aky ma mat hrač pocit ked si hra svoje Evilačenie a Dm mu ujde s Npc skrz hračom neprechodny koniec mapy aby sa pak nasledne dozvedel že si to Npc odohravalo ešte o x map dalej?

aky ma mat hrač pocit z toho že si Dm navymyšla kadejake požiadavky na občianstvo a pak ked to hrač chce nejak riešit, kašle na neho?

aky ma mat hrač pocit ked ho Dm strči do basi prelogne za postavu a pak ked sa hrač stažuje tak je on za debila že sa o polnoci odlogol ked videl jak si Dm hra svoju postavu?
Situaci neznám, takže jí nemohu komentovat.
allekoo píše:Takže vy všetcia obhajcovia peknycha ružovych, skor ako začnete vypuštat všetky tie svoje reči o tom ake to tu je užasne a vlastne nic sa nedeje, že sme všetcia len zavystlivi a nenažrani, skuste sa sami pozriet na to pohladom inych, ked už to vy po nas chcete.
Věř mi, že se o to snažím, a nejen z vašeho pohledu.
allekoo píše:mi len pride užasne ako hoci pol servru tvrdi že je niečo divne, tak sa najdu vždy dvaja ktory tvrdia že je vlastne uplne v poriadku a celi ten frflajuci zbytok serveru sa vlastne pletie :crazy:
Tak tohle je lehce manipulativní.
Každopádně tíím, že se snažím dívat na věci z různých směrů, vidím věci z různých směrů. A některé problémy jsou smyšlené, jiné představované a jiné skutečně jsou. Ty které jsou se někteří snaží řešit (a to včetně Rádců nebo členů týmu), ale není to tak snadné, jak se může zdát. A tím nemyslím něco závislého na Labirovi.
Luelle píše:prosím tě a do jaké míry je ten, kdo hrál toho učedníka erudovaně schopný posoudit, že ten meč se poškodí? prostě ten dotyčný, co to upravoval měl zlou vůli zkazit Gallimu radost tak jí ZKAZIL
Ano, měl jsem z toho škodolibou radost a proto jsem několik dní naháněl DMka, až jsem nakonec ulovil Arta, aby změnu předmětu schválil/provedl. :ermm:

Cítíte taky ze mne to sálající nadšení udělat to příště znovu ?
kokosak píše:Uvědomte si prosím (myslím teď Balroga a Pavla), že prostou deklarací "skutečnosti" se absolutně nic nezmění. Pokud to je jak říkáte, proč jsou tu tyhle věci zas a znovu? Proč tým má takovou pověst, jakou má? I pokud by to bylo proto, že hráči jsou nepřející hovada, je úkolem Týmu a vás jako rádců si s tím nějak poradit a ne házet stále jen dokola stejný hrách na zeď v bláhové naději že to tentokrát vyjde.
Viz výše. Uvědomte si prosím, že některé problémy nezmizí jen tím, že si přejeme, aby nebyly.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

……………………...už bych na to kašlala, stačí mi názory a vysvětlení, které tady zazněly. chtěla jsem na to hlavně upozornit, že to vůbec takhle funguje. Něco jako... Varování pro ostatní. …………………..

Ale když se to ještě otevřelo...


Áno, Lu. Tak to pak fakt může vypadat.
Jistěže mám víru, že to tak není. A už vůbec si nemyslím, že za to může /systémově/ Din. A IC samozřejmě nikomu nic nevyčítám. Stalo se.

A ano. proč s tím mečem pak bojovat, když každý, řádově jiný meč stejného typu je lepší. proto jsem mluvila o "věšení na zeď" že teď se tam bude hezky vyjímat pro svůj zajímavý vzhled.

Jistěže mám víru, že to tak není. A už vůbec si nemyslím, že za to může /systémově/ Din. A IC samozřejmě nikomu nic nevyčítám. Stalo se.

A abychom byli tedy reální...

Mluví se o oslabení čepele díky znakům...? Jak hluboké ty vrypy jsou? Na co to tedy reálně má vliv? Chápala bych, že se pokazí sem tam nějaké písmenko, když to nedělá mistr.. text bude špatně čitelný třeba... Ale že to sebere funkčnost meče?
Vyvážení? Jak moc.


Měla bych mít po ruce vždycky nějakého soudního znalce v oblasti řemesla, které se zabývá výrobou itemu který chci, abych si byla jistá, že je to adekvátní snížení? /sekání snížené o dva a bonus zbraně o 1/

Dále omotání rukojeti jinou barvou kůže.
A pak vsazení kamínků do záštity.

Není to "kosmetická záležitost" ?

….A u všech bohů, nelpím na tomhle meči, že by mi nedal spát, jak to možná může vypadat. Byl to jen příklad. Zajímalo mě , jestli mají DX nějakou tabulku, kde se rozepisuje - rytí nápisu delsí než X písmen snížení sekání o 1, rytí delšího než XX snížení o 2. Jakýkoli zásah do vizáže meče -1 statistika meče...

Nemají.
Takže.. Můžeme koupit X dalších mečů a IC zkoušet všechny kováře na Desce. A pak porovnat výsledky a vybrat si ten nejlepší. Vlastně je to hezký quest.

A ten nápis raději vyrýt na pochvu.
:biggrin:

Hm, vlastně ne. Kováře jsme sháněli už předtím a nikdy se nám žádné DX v kovárně neozvalo...
Zkusíme to podle rady - odehrát IC a pak rozeslat někomu z teamu PMka.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Pavel Urban píše:
allekoo píše:Takže vy všetcia obhajcovia peknycha ružovych, skor ako začnete vypuštat všetky tie svoje reči o tom ake to tu je užasne a vlastne nic sa nedeje, že sme všetcia len zavystlivi a nenažrani, skuste sa sami pozriet na to pohladom inych, ked už to vy po nas chcete.
Věř mi, že se o to snažím, a nejen z vašeho pohledu.
TĚŽCE NEÚSPĚŠNĚ ale není to tvá vina
Pavel Urban píše:
Luelle píše:prosím tě a do jaké míry je ten, kdo hrál toho učedníka erudovaně schopný posoudit, že ten meč se poškodí? prostě ten dotyčný, co to upravoval měl zlou vůli zkazit Gallimu radost tak jí ZKAZIL
Ano, měl jsem z toho škodolibou radost a proto jsem několik dní naháněl DMka, až jsem nakonec ulovil Arta, aby změnu předmětu schválil/provedl. :ermm:

Cítíte taky ze mne to sálající nadšení udělat to příště znovu ?


tak kdo udělal to rozhodnutí "snížímě tomu itemu ty staty" co dotyčného k tomu vedlo?!
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Nifredil píše:No docela se tu propíral cit pro hru.. a to jak jí bavíme/nebavíme druhé.. bylo apelováno na eviláky.. ať pamatují i na to aby se bavily obě strany. A tohle je ten samý případ.
Jelikož jsem poněkud pomalejší, tak jsem si získal rozšířenou verzi od Nif (kterou sjem přepsal z hovoru a nechal autorizovat - proto ty více "nalkovské" výrazy):
Šlo o herní cit - vem si, že jsi DS a hraješ učně - půjde do toho ten učeň, když ví, že může ten mistrovský meč zkazit? Byl varovanej, ale proč by se do toho měl pouštět učeň a nedát to radši teda mistrovi? A navíc, je třeba i o citu pro hru říct "promiň, teď nemůžu".


---
Já bych dodal, že ten meč je dost pod úroveň toho, co se v Mithu dělá.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

jinak dle informací, které mám opravdu jediné schopné a erudované osoby, které by byly schopné říct, jestli se tomu meči něco stane nebo ne je do jisté méry Braenn - dělala historické tance a pak hlavně Corleth a Morgie, kteří jsou myslím, členy nějaké šerméřské skupiny nebo tak nějak a co k tomu napsala Morgie vidíte... tolik k erudovanosti podobných rozhodnutí...
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

A .. doplnění.…

Který bojovník není za blbce, když jde na přesílený spawn se slabou (rozuměj upravenou od DM) zbraní, když má standardní (rozuměj koupenou od NPC) a lepší (rozuměj bonusy)?

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

MorganaLeFay píše:….
Abych to uvedl na pravou míru, tak šlo o změnu záštity a zasazení kamenů do ní. Ozměnu jílce (tuším, že byl tenčí a delší), včetně změny hrušky (robustnost, velikost byla jiná). Meč byl údajně magický (tím si nejsem jistý) a čepel bylo z jedné strany třeba rozrýt celou.

Artovi jsem předložil popis změn a požádal o schválení a provedení. Arto uznal za vhodné to udělat takto a mě to přijde v pořádku. A ne, neznám nikoho, kdo může fundovaně povědět, co se stane s magickou čepelí, když jí rozryjete jak pole na brambory. :bigwink:

A pro budoucnost jen zmiňuji, že mi bylo řečeno, že až bude Din zdatnější kovář, tak mu úpravy půjdou lépe. Takže pokud narazíte na někoho komu zbraň nezmrší, tak to je buď tím, že je to zbraň rozumné kvality a ne extra mistrovská záležitost a nebo.… že už umí kovat lépe, a ne že má(m) dotyčného hráče, či postavu rád.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Luelle píše:jinak dle informací, které mám opravdu jediné schopné a erudované osoby, které by byly schopné říct, jestli se tomu meči něco stane nebo ne je do jisté méry Braenn - dělala historické tance a pak hlavně Corleth a Morgie, kteří jsou myslím, členy nějaké šerméřské skupiny nebo tak nějak a co k tomu napsala Morgie vidíte... tolik k erudovanosti podobných rozhodnutí...
hej, teda, ne že bych se do toho chtěla vkládat, ale historické tance bych tu neuváděla jako důvod k informovanosti ohledně práce na meči:)))

Třebaže mé zdroje přicházejí z více.. řekněme, netanečních záležitostí, nepovažuji se ani v nejmenším za erudovaného, neboť u změn výše vypsaných stačí selský rozum :dry:
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

...A to proč Dinovi s tím nehelfnul mistr..? /jen tak pro doplnění/ :clover:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

ještě mě tak napadá k tomu meči..

EQ si hraje na HC RP, které tak nějak se snaží co nejvíc vypadat jako realita - máme tu reálné omezení teplotou a podobně, že?

chtěla bych ve středověku vidět učedníka, který si dovolí křižákovi nebo jinýmu rytíři odevzdat takhle zkurvenou práci :D mám dojem, že daný zákazník by si meč rovnou na něm vyzkoušel a víte co by se dělo pak?

VŮBEC NIC protože fušeřina a nepoctivost byly hříchem a trestány daný řemeslník ny musel meč zaplatit, na což by neměl a přešel by pod právo utrpné

ale zde se tomu říká hezká hra

:biggrin:
16? Tak to je v pohodě
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

MorganaLeFay píše:...A to proč Dinovi s tím nehelfnul mistr..? /jen tak pro doplnění/ :clover:
Možná proto, že by si to nevzal na triko, možná proto, že si to dohodnul Din, možná že mu pomohl a proto ten meč vypadá tak ještě dobře jak vypadá (stále rovná nejlepším zbraním z kovárny, vzpomínáš ?) a možná.… Myslím si, že IC infa na tu fóru bylo až až.
Luelle píše:….
Přečti si prosím ty předchozí příspěvky k tomuto tématu. :bang:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pavel Urban píše:Viz výše. Uvědomte si prosím, že některé problémy nezmizí jen tím, že si přejeme, aby nebyly.
Já to řikam celou dobu. Jen nevidim nějakej posun. Viz co sem psal někde jinde.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Zamčeno