Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
Scrappy píše: Napíšu ještě jedno ALE, jak jde vidět, nejsem tady tak dlouho, abych věděl, jak to tady s bugy chodí a kdo je testuje, ikdyž jsem podle sebe udělal dobrou věc, že jsem přišel na bug a nahlásil jsem ho a pak otestoval druhou možnost a chtěl jsem ji nahlásit (nestihl jsem, páč na to DM přišlo a obvinilo mě atd.). Takže ačkoliv jsem v podstatě nic špatného neudělal, mám trest 5 lvlů dolů a nic s tím tedy nenadělám, chápu to dobře?
Ne nechapes to dobre, a uz vazne nevim, jak ti to napsat.

Ty jsi nedelal dobrou vec.

Ty jsi mel hrat charakter postavy.

Ty jsi nemel testovat bugy.

Ty jsi delal vec, kterou delat nesmis a tim jsi porusil pravidla, a jeste ke vsemu slo o zavazny bug.

Ty jsi tak ucinil umyslne.

Ty jsi se pustil s "pozitivne" zabugovanou postavou do CvC (tim myslim, ze postava mela diky bugu vyhodu), pricemz jsi mel protistranu informovat, omluvit se a odlognout - a sepsat report DM.
Scrappy píše: Druhá část příspěvku: napsat tell, omluvit se atd. možná jsem vážně natvrdlej a blbej, ale kolik procent lidí napadne v normálním rozhovoru se odlognout, ikdyž nečekáš, že by mělo nějaké cvc být? Mě by takový odlog omluvený tellem asi nebyl zrovna příjemný. Ale napsal jsi dobré řešení, které se dalo udělat, ale neudělal jsem to, protože mě osobně to nenapadlo, jak to ale pomůže nynější situaci, kdy se snažím obhájit sebe sama?
Kdyz ma zabugovanou postavu, tak by tak mel ucinit kazdy. Kdybys mel zabugovanou postavu ve stylu, ze bys nemohl napr. kouzlit/utocit, tak co? Vsadim se, ze bys protistranu o svem bugu tellem informoval.

Nejspíš už poslední příspěvek, protože vidím, že si každý stojíme za svým ať jsou argumenty jaké jsou.
Já jsem nedelal dobrou vec.

Já jsem mel hrat charakter postavy.

Já jsem nemel testovat bugy.

Já jsem delal vec, kterou delat nesmim a tim jsem porusil pravidla, a jeste ke vsemu slo o zavazny bug.

Já jsem tak ucinil umyslne.

Já jsem se pustil s "pozitivne" zabugovanou postavou do CvC (tim myslim, ze postava mela diky bugu vyhodu), pricemz jsem mel protistranu informovat, omluvit se a odlognout - a sepsat report DM.

Zkusím jiný pohled, komu jsem tím ublížil, čeho jsem tím docílil, jak jsem si tím nějak pomohl? Nijak CM, nijak. Myslím, že by mělo jít o hru jako takovou a ne o to, co jsem udělal a nikomu jsem tím neublížil, spíš bych řekl naopak, robinsonsky jsem objevil bug a nahlásil, testoval jsem ho, protože jsem netušil, že to děláš ty, ve směs to ani nikde není napsané, ale zase je pravda, že jsem si měl hrát postavičku. Ale vážně, trest -5 lvlů za to, že jsem testoval bug, který mi nikterak nepomohl.

Porušení pravidel: jestli neumím číst, nebo jestli je smysl někde pod tímhle schován, tak se asi veřejně omluvím i celému teamu, alejediné, co tam vidím je, že se ty chyby nesmí zneužívat. (pokud nejsou tedy ještě nějaká další pravidla, která jsem nenalezl)

5. Chyby a hlášení chyb

5.1. Hráči jsou povinni hlásit chyby nalezené jak v modulu Equilibrie tak v samotném NWN. Je přísně zakázáno zneužívání těchto chyb.

5.2. Je zakázáno používání externích programů a maker či skrytých cheatů hry pro dosažení výhody pro svou či jiné postavy v Equilibrii. DM nemají za povinnost prokazovat při makro stylu hry postavy (postava stojí, občas popojde či provede jinou činnost ale jinak nereaguje) zda se jedná o použití makra na straně hráče či nikoliv. Na takovouto situaci se vždy nahlíží jakoby se o použití makra jednalo.


CvC - opět se zopakuji, nijak mě to neznevýhodnělo, co se týče výsledku, ovšam je pěkné, že je zde napsáno, jak se zachovat v situaci, která se stala mě, možná bych to dal i někam víc na oči, protože mě osobně to v té situaci, jak už jsem psal nenapadlo.


Kdyz ma zabugovanou postavu, tak by tak mel ucinit kazdy. Kdybys mel zabugovanou postavu ve stylu, ze bys nemohl napr. kouzlit/utocit, tak co? Vsadim se, ze bys protistranu o svem bugu tellem informoval.

- v sázce by jsi prohrál, protože já jsem takovej blb, že bych se na řešení snažil přijít nejdřív sám, mezitím by už má postava byla mrtvá a pak bych to teprve řešil
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Scrappy píše:
Achjo...

Nabugovat si umyslne HP u postavy a nasledne se s takovou postavou zucastnit CvC je poruseni pravidla 5.1.

To je ode me vse.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše:Opakuji, nemas co testovat bugy, ani zkouset do jake miry, co a jak. Staci nahlasit podezreni, ja si vsechno overim a zdokumentuju sam - delam to uz roky. EQ nebezi v zadne testovaci beta verzi, na EQ mas hrat charakter postav. K tomuto bodu uz prosim vazne zadne "ALE".
Napíšu ještě jedno ALE, jak jde vidět, nejsem tady tak dlouho, abych věděl, jak to tady s bugy chodí a kdo je testuje, ikdyž jsem podle sebe udělal dobrou věc, že jsem přišel na bug a nahlásil jsem ho a pak otestoval druhou možnost a chtěl jsem ji nahlásit (nestihl jsem, páč na to DM přišlo a obvinilo mě atd.). Takže ačkoliv jsem v podstatě nic špatného neudělal, mám trest 5 lvlů dolů a nic s tím tedy nenadělám, chápu to dobře?
Tak tohle už lžeš (zase). Test vypadá asi takhle: udělám činnost, kterou podezírám z chyby. Když zjistím, že tam chyba je, ohlásím ji. Na test, že je možné si přidávat HP jich nepotřebuješ nahnat 3000. Jinak, až se příště budeš pokoušet lhát, tak si vyber JEDNU verzi a té se drž. Zatím tu od tebe máme verze "nic sem neudělal", "bugoval sem, sorry" a "testoval sem chybu". Je mi jasný, že si prostě "jen" chtěl odzkoušet kam až to dokážeš vyhnat a že si v tom momentu na nějaká pravidla, nebo možné důsledky toho co děláš ani nepomyslel. Dokonce i stále předpokládám, že si tím nemyslel nic špatného. Jenže něco špatného se stalo. Ty si zatím ale pořád ještě nedokázal přijmout odpovědnost a hledáš kličky, které by tě postavily do toho správného světla. Nepomáháš si.

Lehce OT k testům - konečně můžu zase s CM (a Labirem) nesouhlasit. Pokud má člověk důvodné podezření na bug, je lepší (podle mě, s týmem se v tomhle rozcházím) to otestovat a dát vědět a ne jen napsat "asi je tam možná bug". Myslím, že nemá smysl to nechávat na DM, mají toho sami dost. Jednou jsem vyzkoušel udávaný oficiální postup - nahlášení, spolu s tím, že bych to potřeboval odzkoušet pod dozorem, nulová odezva. Na druhou stranu vidím, že globálně nedovolit testování má alespoň ten efekt, že se na to nikdo nemůže vymlouvat. V současné WB situaci je to ale stejně šumák.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
Scrappy píše:
Achjo...

Nabugovat si umyslne HP u postavy a nasledne se s takovou postavou zucastnit CvC je poruseni pravidla 5.1.

To je ode me vse.
Koukám, že už jsme se dostali ať je to z jakéhokoliv důvodu na bugování HP a naběhnutí do CvC -> pravidlo 5.1 … pořád mi to nedá, po tisícáte, účastnil jsem se tedy CvC, ale pro tohle pravidlo taky musel být nějaký důvod, pokud dobře odhaduji myšlení toho, kdo to pravidlo napsal, tak by smysl mohl být tenhle - Zneužití bugu, kterým se zvýhodníte a pak díky němu ovlivňujete situaci je závažné porušení pravidel.

Opět se zopakuji, CvC jsem tím nikterak neovlivnil, cíl byl splněn. Ten výraz nabugovat si úmyslně HP zní, jako bych to dělal za nějakým cílem, poupravil bych to, testováním bugu si zvedl HP na 8 000, protože testoval jak samotný bug, tak i hranici, jestli ho nějakým způsobem nezastaví.

Ano, brečím tady, protože jste mi strhli 5 lvlů (400 000xp - víc jak polovinu xp u mé postavy) a vůbec se mi nelíbí ty důvody.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

S tim prvnim, co kokosak napsal, naprosto souhlasim, jen uz nemam silu a cas toto neustale dokolecka resit.
kokosak píše: Lehce OT k testům - konečně můžu zase s CM (a Labirem) nesouhlasit. Pokud má člověk důvodné podezření na bug, je lepší (podle mě, s týmem se v tomhle rozcházím) to otestovat a dát vědět a ne jen napsat "asi je tam možná bug". Myslím, že nemá smysl to nechávat na DM, mají toho sami dost. Jednou jsem vyzkoušel udávaný oficiální postup - nahlášení, spolu s tím, že bych to potřeboval odzkoušet pod dozorem, nulová odezva. Na druhou stranu vidím, že globálně nedovolit testování má alespoň ten efekt, že se na to nikdo nemůže vymlouvat. V současné WB situaci je to ale stejně šumák.
K tomuto jen dodam, ze pokud nekdo narazi na nejaky bug, ktery chce pod dozorem otestovat, vazne neni problem se na to po dohode mrknout. Ale ta dohoda je nutna podminka.

Globalni zakaz testovani bugu necleny tymu je presne z tech duvodu, jake pises.

S WB mam domluveno, ze kdyz to pujde, zasadni bugy se pokusi opravit - bohuzel, tento vypada na nwn hardcoded.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

deleted (srát na to)
Naposledy upravil(a) OneHeart dne 28. 7. 2010 14.49, celkem upraveno 1 x.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše:Páč jsem měl buglá HP, byl jsem v podstatě nezabitelný, hned jak jsem se zvedl z pracky, proměnil jsem se do golema a rozehnal je
Scrappy píše: Opět se zopakuji, CvC jsem tím nikterak neovlivnil, cíl byl splněn.
Tyhle dva výroky se ti zdají být slučitelné?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Nebudu to hledat v množství slov, jde o výsledek a ne o průběh, zareagoval jsem tou proměnou, ale to je tak všechno, protože výsledek jsem neovlivnil, cíle se dosáhlo, páč dál už jsem se nebránil, zdá se ti to pořád neslučitelné?
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Scrappy píše:Nebudu to hledat v množství slov, jde o výsledek a ne o průběh, zareagoval jsem tou proměnou, ale to je tak všechno, protože výsledek jsem neovlivnil, cíle se dosáhlo, páč dál už jsem se nebránil, zdá se ti to pořád neslučitelné?
Scrappy uz dost, prosim te. Ted je cas na provinile mlceni a zpytovani svedomi. Takhle se jen propadas hloub a hloub … Vysvetleni bylo dano, dost veci jsi tu ostatne priznal/prorekl i ty, trest padl a menit se nebude.
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Pokud mě paměť neklame...
viewtopic.php?t=4364
vážně jsi "nevěděl" ? :shades:
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Lampyris píše:Pokud mě paměť neklame...
viewtopic.php?t=4364
vážně jsi "nevěděl" ? :shades:
Co tím chtěl básník říci? Pokud umím číst, píču tam o proměně, jak shazuje staty na určitou hodnotu a tím pádem mi pak padá počet kouzel.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše:Nebudu to hledat v množství slov, jde o výsledek a ne o průběh, zareagoval jsem tou proměnou, ale to je tak všechno, protože výsledek jsem neovlivnil, cíle se dosáhlo, páč dál už jsem se nebránil, zdá se ti to pořád neslučitelné?
Psal si, že si je rozehnal. Ne že si umřel v pracce. Tomu říkám rozdíl výsledků. Druhá strana CvC očividně tvůj názor, že se nic nestalo očividně také nesdílí. Že tě dohnali a chytli potom je fakt, který na tom, že tě nemohli dostat systémově, nic nemění.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
Scrappy píše:Nebudu to hledat v množství slov, jde o výsledek a ne o průběh, zareagoval jsem tou proměnou, ale to je tak všechno, protože výsledek jsem neovlivnil, cíle se dosáhlo, páč dál už jsem se nebránil, zdá se ti to pořád neslučitelné?
Scrappy uz dost, prosim te. Ted je cas na provinile mlceni a zpytovani svedomi. Takhle se jen propadas hloub a hloub … Vysvetleni bylo dano, dost veci jsi tu ostatne priznal/prorekl i ty, trest padl a menit se nebude.
Promiň, ale já už se nemám kam propadat, dopadal jsem. Vyjádřil jsem svůj nesouhlas vůči rozhodnutí teamu, své argumenty jsem podal, každej jsme se mohli přichytit ve slově, ale to jen ukazuje na to, že jsme lidé, kteří chybují, nejhorší nepřátele jsme sami sobě, protože si neumíme přiznat vlastní chybu, ať já nebo vy, soudit nemůžu, protože nejsem pán bůh, který ma na to objektivní pohled a ví, jak to doopravdy bylo, takže díky za odpovědi i za trest. Nemám holt postavení ani moc něco s tím udělat, tak holt odcházím z boje poražen.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Scrappy píše:Ano, brečím tady, protože jste mi strhli 5 lvlů (400 000xp - víc jak polovinu xp u mé postavy) a vůbec se mi nelíbí ty důvody.
Scrappy, je to relativně mírné na to, která porušení pravidel ti v souvislosti s tím byla odpuštěna a jaký vliv ve světě zanechala (a ani o tom IC ještě nevíš).

Přemýšlím z jakých důvodů je k tobě tým tak shovívavý...

Ti, kterých se to nejvíc dotýká nakonec mohou ztratit trpělivost a požadovat trest za jiné prohřešky, pak poznáš, co je to být na pranýři... a výsledkem může být smazání všech postav a nakonec BAN.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

kokosak píše:
Scrappy píše:Nebudu to hledat v množství slov, jde o výsledek a ne o průběh, zareagoval jsem tou proměnou, ale to je tak všechno, protože výsledek jsem neovlivnil, cíle se dosáhlo, páč dál už jsem se nebránil, zdá se ti to pořád neslučitelné?
Psal si, že si je rozehnal. Ne že si umřel v pracce. Tomu říkám rozdíl výsledků. Druhá strana CvC očividně tvůj názor, že se nic nestalo očividně také nesdílí. Že tě dohnali a chytli potom je fakt, který na tom, že tě nemohli dostat systémově, nic nemění.
Kokose, Kokose, taky nevíš všechno a snažíš se hledat chyby na druhých, já už to tady vzdávám, protože jak psal KaTo, jít proti kolosu byla blbost *háže vidle*
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Aefar píše:
Scrappy píše:Ano, brečím tady, protože jste mi strhli 5 lvlů (400 000xp - víc jak polovinu xp u mé postavy) a vůbec se mi nelíbí ty důvody.
Scrappy, je to relativně mírné na to, která porušení pravidel ti v souvislosti s tím byla odpuštěna a jaký vliv ve světě zanechala (a ani o tom IC ještě nevíš).

Přemýšlím z jakých důvodů je k tobě tým tak shovívavý...

Ti, kterých se to nejvíc dotýká nakonec mohou ztratit trpělivost a požadovat trest za jiné prohřešky, pak poznáš, co je to být na pranýři... a výsledkem může být smazání všech postav a nakonec BAN.
Napiš mi prosím konkrétní případy do PM, zajímají mě.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Scrappy píše:
Lampyris píše:Pokud mě paměť neklame...
viewtopic.php?t=4364
vážně jsi "nevěděl" ? :shades:
Co tím chtěl básník říci? Pokud umím číst, [censored] tam o proměně, jak shazuje staty na určitou hodnotu a tím pádem mi pak padá počet kouzel.
myslím, že naráží na to "vymazané" ..co stejně všichni přečetli..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše: Kokose, Kokose, taky nevíš všechno a snažíš se hledat chyby na druhých, já už to tady vzdávám, protože jak psal KaTo, jít proti kolosu byla blbost *háže vidle*
Vycházím jen z toho, co jsi sám napsal. A ano, snažit se přesvědčit lidi o vlastní nevině v momentu co jsi vinen, kopat kolem sebe a k tomu ještě lhát byla blbost slušná. Celkem mi to připomnělo rozčilování se tuším Arashe. Načapali ho při bugusingu, dostal trest a veřejné vyhlášení. Byl ochotnej se hádat do krve, že on vlastně nic neudělal a že chce očistit svoje čisté jméno a dokonce prý uvažoval o žalobě pro pomluvu. Ve výsledku byl jen za blbce.

Protože se nám to tu asi chýlí ke konci, dovolím si lehce ofenzivní citát: Winning an argument on the Internet is like winning a contest at the Special Olympics. You may have won, but the one you did beat was still a retard.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Tak dost. Přestaň se kroutit Scrappy. Kvůli tvému prohřešku a následnému chování už ztratil tým a hráči X hodin času, který by jinak mohli trávit ve hře zábavou. Fakta se přitom nemění:

1) Opakovaně a záměrně jsi využil bugu hry k boostování HP. DS vidělo hodnotu cca 2000 hp a hráči pozorovali opakovaný relog a ikonku golema v playerlistu. Cíl, s jakým jsi to dělal je neznámý a neprokazatelný. Vzhledem k tvému lhaní a mnoha měnícím se verzím nejsem ochoten prostě jen věřit, že jsi testoval.

2) S takto naboostovanými HP ses účastnil CvC a nepokusil se bug okamžitě odstranit nebo situaci jinak vyřešit. Sice jsi o blížícím se CVC možná nevěděl a nezačal jsi ho ty, ale prostě namísto snahy o nějaké korektní řešení jsi alespoň část toho CvC prostě hrál dál s těmi HP a dost to znechutilo a rozčililo hráče na druhé straně. (Kterým jsi navíc podle jedné výpovědi dokonce řekl, že nevíš, proč tě nezraňují).

3) Nepřiznal ses a lhal jsi. Když jsem celý problém začal vyšetřovat a získával informace a vysvětlení od všech stran, ty jsi lhal, kroutil ses a vyjadřoval ses ve smyslu, že ti už na EQ nezáleží atd.. I teď v tomto topicu se některé tvé výpovědi rozcházejí vzájemně nebo s tím, co mám v historii na ICQ nebo v PM. Lhaním jsi značně zvýšil tvrdost svého trestu.

Já jsem navrhnul trest stržení 5 levelů, který byl odsouhlasen týmem (a dokonce o něm bylo napsáno, že je ještě mírný a uvažovalo se o smazání postavy. Trestat tě labir nebo dřívější tým, asi bys tu postavu opravdu smazanou měl.) Trest byl vykonán a tečka. Co tu kolem toho řešíš je zbytečné a jen ubíráš všem další čas a chuť a sám sebe ponižuješ.


Ohledně útěku z vězení to z mého pohledu vypadá asi tak, že těžký buguser a lhář, kterému jsem přesto věnoval čas, vyrobil jsem pro něj vězení na místě, kde systémově není (a mělo se čekat na Jona, aby odehrál trest), a který napsal, že s EQ končí a že chce smazat postavu, se po několika týdnech najednou vrátil, a aniž by se pokusil kontaktovat DM utekl z vězení sebevraždou, načež to prohlásil za chybu na straně DM v této diskuzi. Už ti to dochází? Chceš lidský přístup a sám máš takovýhle?

Prostě se styď a běž se snažit získat si zpět nějaký respekt a důvěru do hry. Tady už nemá smysl to rezebírat. Udělal jsi prohřešek, byl jsi potrestán. Já (a imho ani nikdo jiný z týmu) proti tobě necítí nějakou osobní zášť nebo něco a pokud se budeš chovat slušně a nebudeš podvádět, na EQ můžeš dál v klidu hrát bez pronásledování nebo čehokoliv jiného.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Panathian píše:Tak dost. Přestaň se kroutit Scrappy. Kvůli tvému prohřešku a následnému chování už ztratil tým a hráči X hodin času, který by jinak mohli trávit ve hře zábavou. Fakta se přitom nemění:

1) Opakovaně a záměrně jsi využil bugu hry k boostování HP. DS vidělo hodnotu cca 2000 hp a hráči pozorovali opakovaný relog a ikonku golema v playerlistu. Cíl, s jakým jsi to dělal je neznámý a neprokazatelný. Vzhledem k tvému lhaní a mnoha měnícím se verzím nejsem ochoten prostě jen věřit, že jsi testoval.

2) S takto naboostovanými HP ses účastnil CvC a nepokusil se bug okamžitě odstranit nebo situaci jinak vyřešit. Sice jsi o blížícím se CVC možná nevěděl a nezačal jsi ho ty, ale prostě namísto snahy o nějaké korektní řešení jsi alespoň část toho CvC prostě hrál dál s těmi HP a dost to znechutilo a rozčililo hráče na druhé straně. (Kterým jsi navíc podle jedné výpovědi dokonce řekl, že nevíš, proč tě nezraňují).

3) Nepřiznal ses a lhal jsi. Když jsem celý problém začal vyšetřovat a získával informace a vysvětlení od všech stran, ty jsi lhal, kroutil ses a vyjadřoval ses ve smyslu, že ti už na EQ nezáleží atd.. I teď v tomto topicu se některé tvé výpovědi rozcházejí vzájemně nebo s tím, co mám v historii na ICQ nebo v PM. Lhaním jsi značně zvýšil tvrdost svého trestu.

Já jsem navrhnul trest stržení 5 levelů, který byl odsouhlasen týmem (a dokonce o něm bylo napsáno, že je ještě mírný a uvažovalo se o smazání postavy. Trestat tě labir nebo dřívější tým, asi bys tu postavu opravdu smazanou měl.) Trest byl vykonán a tečka. Co tu kolem toho řešíš je zbytečné a jen ubíráš všem další čas a chuť a sám sebe ponižuješ.


Ohledně útěku z vězení to z mého pohledu vypadá asi tak, že těžký buguser a lhář, kterému jsem přesto věnoval čas, vyrobil jsem pro něj vězení na místě, kde systémově není (a mělo se čekat na Jona, aby odehrál trest), a který napsal, že s EQ končí a že chce smazat postavu, se po několika týdnech najednou vrátil, a aniž by se pokusil kontaktovat DM utekl z vězení sebevraždou, načež to prohlásil za chybu na straně DM v této diskuzi. Už ti to dochází? Chceš lidský přístup a sám máš takovýhle?

Prostě se styď a běž se snažit získat si zpět nějaký respekt a důvěru do hry. Tady už nemá smysl to rezebírat. Udělal jsi prohřešek, byl jsi potrestán. Já (a imho ani nikdo jiný z týmu) proti tobě necítí nějakou osobní zášť nebo něco a pokud se budeš chovat slušně a nebudeš podvádět, na EQ můžeš dál v klidu hrát bez pronásledování nebo čehokoliv jiného.
*hází vidle po Panathianovi* škoda, že jsi se vyjádřil až teď, když jsem to vzdal a slíbil jednomu hráči, že už se už nebudu dohadovat. Omlouvám se všem hráčům, kterým jsem sebral čas Dx aby se vám mohlo věnovat.
Zamčeno