Hra Pavla Urbana

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno

Jste spokojeni s hrou Pavla Urbana?

Jsem spokojen, jeho hra mi vyhovuje
16
35%
Nejsem spokojen, neuzavrene questy, presilene potvory, obrovské naroky na hru ostatnich hracu
7
15%
Souhlasim s bodem 2 a nechi aby byl DM
23
50%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Příspěvek od Selvagion »

Samuel píše:...a netvrď mi Pavle, že tě k tomuto chování nutíme my, hráči.
Pavel to možná netvrdí, ale já si tím nejsem čím dál víc tak jistý.

Ono se dá dost těžko vyjít vstříct člověku, který tvoje rozhodnutí nechce respektovat, protože nedostal to, co chtěl.
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

No víš problém asi bude Pavle v tom, že jinde rozhoduje skupina DM.. tady očividně, dle stylu jak píšeš jen ty a tudíž i Tvoje sympatie a antipatie. Mě jsi tedy nepřesvědčil a dle mého jsi prostě přestřelil.
Upřímně.. raději budu mít ve své blízkosti lidi, jako je Nalk, kteří mi řeknou, co si opravdu myslej.. i když je mi to občas proti srsti. Nebudu tu ze sebe dělat svatouška.. nemám ráda kritiku.. protože nerada dělám chyby... ale je to prostě lepší než banda kejvalů.
A protože mi už došel hrách, který bych mohla házet.. tak se zase na chvíli odmlčím.
Naposledy upravil(a) Nifredil dne 16. 2. 2012 7.41, celkem upraveno 1 x.
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pavel Urban píše: Jde o to, že pokud je stížnost hráče oprávněná (např. hráč porušuje pravidla fóra apod.), budu jako amin fóra jednat. Pokud není oprávněná, nic se nestane a stěžovateli/navrhovateli to vysvětlím. To, kdo si na koho stěžuje psát nebudu, to je na dotyčných, aby se případně s kritizovaným hráčem domluvili.
Tak od konce - lidi nechápou, za co má Nalk BAN. Tedy neví ani podle tebe závadný příspěvek a koho se má týkat. Zeptají se tě. Tvoje odpověď je, že to neřekneš, že se mají dotyčného zeptat sami. Oni nevědí koho. Pokud má být trest výchovný, musí být jasné, za co byl udělen. Minimálně proto, aby se nikdo ničeho podobného nedopouštěl. Otázka "za co" je tedy validní a měl bys na ni odpovědět. Pokud ji nebudeš vesele ignorovat, jako jiné otázky.

Nedalo mi to a prošel sem "negativní" Nalkovy hlody:
Nalk píše:Tak snad se nečeká, že starší hráči a aspiranti budou říkat pravdu, za kterou by pak mohli přijít o své bonusy. :megalol: Zašíku nebuď naivní, to chlap může být, jen když je na i v ní. :bigwink:
Nalk píše:
Selvagion píše: Já už párkrát zažil, jak se pohodový dung jedinou chybou změnil ve smrtící past i bez DM. A dokonce jsem přesvědčen o tom, že jednou se z toho stala smrtící past i bez té chyby.
Což jen vypovídá o schopnostech tvé postavy a tebe jako "loutkaře". Na EQ jsou asi dva dungy stavěné jako pasti, jeden dung je takový no... nedung. A v jednom dungu to WBčko pokazilo, až je z toho past všech pastí.

Zbytek pro mě nemá cenu komentovat (hlavně ten edit), protože to jsou argumenty "naivního nováčka", který nic lepšího nezažil.
Pravidla píše:Od této chvíle se z fora budou ihned a bez upozornění odstraňovat příspěvky, které obsahují sprosté a pohoršující výrazy (včetně částečně vyhvězdičkovaných), nebo příspěvky s osobními útoky, posměšky, provokacemi nebo jiným negativně emocionálním podtextem namířeným jako útok proti druhým osobám.
Sprosté ani pohoršující výrazy tam Nalk nemá (i když někoho pohoršuje i nevinné slovo "frnda", že). Posměšky a provokace? Nevím nevím. Negativní emocionální podtext tam mám taky a přitom podle tebe nic neporušuju. Předpokládám tedy, že závadný příspěvek byl podle pravidel for, které jako admin dodržuješ, smazán. Muselo se tedy jednat o něco jiného, děsného, co Nalk napsal a za co dostal tropické ovoce. Uvažuju správně?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

kokosak píše:
Pavel Urban píše: Jde o to, že pokud je stížnost hráče oprávněná (např. hráč porušuje pravidla fóra apod.), budu jako amin fóra jednat. Pokud není oprávněná, nic se nestane a stěžovateli/navrhovateli to vysvětlím. To, kdo si na koho stěžuje psát nebudu, to je na dotyčných, aby se případně s kritizovaným hráčem domluvili.
Tak od konce - lidi nechápou, za co má Nalk BAN. Tedy neví ani podle tebe závadný příspěvek a koho se má týkat. Zeptají se tě. Tvoje odpověď je, že to neřekneš, že se mají dotyčného zeptat sami. Oni nevědí koho. Pokud má být trest výchovný, musí být jasné, za co byl udělen. Minimálně proto, aby se nikdo ničeho podobného nedopouštěl. Otázka "za co" je tedy validní a měl bys na ni odpovědět. Pokud ji nebudeš vesele ignorovat, jako jiné otázky.
Nic takového neříkám. Jsem odpovědný za to co píši, ne za to, co čtete. Doporučuji ti přečíst si onu citaci znovu.

Důvod k udělení BANu jsem napsal hned z kraje, když jsem to oznámil:
Pavel Urban píše:A nyní k administrativě...
Na základě několika stížností ze strany hráčů uděluji Nalkovi trvalý BAN na fórum. Důvodem je jeho opakované navážení se do hráčů a útoky na ně. Momentálně má potížistu a zdá se, že je nepoučitelný. Škoda, trpělivosti s ním bylo až až.
Nemám co víc bych k tomu chtěl dodat.


EDIT: Na toto jsem ještě zapomněl...:
Nifredil píše:Upřímně.. raději budu mít ve své blízkosti lidi, jako je Nalk, kteří mi řeknou, co si opravdu myslej.. i když je mi to občas proti srsti. Nebudu tu ze sebe dělat svatouška.. nemám ráda kritiku.. protože nerada dělám chyby... ale je to prostě lepší než banda kejvalů.
Naznačuješ, že likviduji opozici. Pokud to tak je, proč tu je takováto diskuze a proč má tolik stránek ? Proč tu stále ještě jsou diskutéři jako kokosak ? (řečnické otázky)
Rád si poslechnu, když se někomu něco nelíbí, ale neznamená to, že se tím automaticky nechám ovlivnit.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Pavel Urban píše: Důvod k udělení BANu jsem napsal hned z kraje, když jsem to oznámil:
Pavel Urban píše:A nyní k administrativě...
Na základě několika stížností ze strany hráčů uděluji Nalkovi trvalý BAN na fórum. Důvodem je jeho opakované navážení se do hráčů a útoky na ně. Momentálně má potížistu a zdá se, že je nepoučitelný. Škoda, trpělivosti s ním bylo až až.
Nemám co víc bych k tomu chtěl dodat.

Zbytky hrachu
Výše trestu podle mě neodpovídá vážnosti prohřešku.. zvláště, když ho nedokážeš obhájit.
Z toho co píšeš pouze vyplývá, že tu existuje skupinka hráčů, kteří místo toho, aby si řešili problémy sami, tak utíkají za Tebou. Jestli ona chyba nebyla i na jejich straně, hm?
Máme za sebou s Nalkem období, kdy jsme se hádali.. a hádali jsme se dost drsně (což moc dobře víš) a proto vím, že se s ním domluvit jde. A nikdy mě nenapadlo psát adminovi stížnosti, ať ho zabanuje.
Nemůžu si pomoct, ale takhle na mě ten TVŮJ DŮVOD pro BAN působí. A jeho délku si vysvětluji Tvou potřebou ho umlčet napořád. :no:
.. tohle mi prostě nedalo.

EDIT: Spíš proč se tu vždy objeví.. opozici tu už moc nemáš.. jen se tu sem tam občas někdo zjeví. A důvodem proto jsou, tedy alespoň u mě, vzpomínky na hezké časy. A o možnosti Tebe jakkoliv ovlivnit silně pochybuju. (Odpovědi spíš pro sebe samu)
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Vůbec jsem sem nechtěl psát, ale nedá mi to.. nevidím důvod Nalkova banu. Rád bych věděl, proč ho dostal.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Protože si nějací hráči stěžovali, že se do nich Nalk někde nějak naváží. Jestli nechceš BAN, tak se nějak do někoho nenavážej. Co je ti na tom nejasnýho?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Jojo, jak praví Kokos.. dlouho se mu na základě toho líhnul v hlavě a až teď z ní najednou vyskočil. Poslední Nalkovi příspěvky v tom vůbec nehrály roli :bigwink:
Naposledy upravil(a) Nifredil dne 15. 2. 2012 17.50, celkem upraveno 1 x.
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Žabomyší války?
připomíná mi to pamalu trvalu udržitelnou krávu.

Ať si o mě po tomhle příspěvku myslí každej co chce. S Nalkem jsem se ať jako s člověkem tak jako hráčem hádal, a hádat budu, protože si budu obhajovat svoje a on taky. Jak říká Nif oceňuju ale to že má koule a odpoví na každou otázku otevřeně a podle toho co si myslí.

Ale to s tímhle nesouvisí, co mě ale po pročítání, několikanásobném, tohoto thredu začíná dost točit je Pavle neodpovězení na jasně a konstruktivně položenu otázku.

Je vážně takovej problém odpovědět na otázku za co to bylo? "bylo to za to a ono" a ne "na stížnost opakovanou několika nejmenovaných hráčů" odpověď není v principu špatná, ale nedostatečná když už si někdo stěžuje na něco, tak v rámci dobrých vztahů je záhodno říct jasně a stručně na co si ti lidé stěžovali.

Samozřejmě pravidla hovoří jasně, že rozhodnutí DM je konečné a neměné a hráč nemá právo se ohrazovat a žádat jakoukoli satisfakci. Ale stokrát nic umořilo Vosla, že jo.

Celá tahle diskuze je od začátku přitažená za vlasy a budu jedině rád když se tu rozhoří flejm jako prase *leje kolem sebe litry a litry lihu a jinejch hořlavejch tekutin* protože v nic jinýho to se současným přístupem zpravomocněné strany ve věcech rozhodování nedojde.

Skutečně, a to jsem se do poslední chvíle snažil si tvoje rozhodnutí odůvodnit, s tvým rozhodnutím nesouhlasím a ptám se jestli má smysl se tu ještě vyjadřovat a pohybovat. Patent na všechnopravdu nemá nikdo, i když má u avatara napsaný DX SH RD nebo blahé paměti LH

pac a pusu
PODPIS
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ze zkušenosti vím, že některé Nalkovy jedůvky byly opravdu štvavé, ale přišly tak jenom tomu, na koho byly namířeny (a že jsem si jich užil). Nakonec jsme si to vyříkali, Nalk s tím přestal... a když se mě jeho narážky (ironie a nadsázky) netýkaly, vlastně mi nevadily.

Takže pokud se někdo cítil dotčen některou z Nalkových narážek, dokážu to pochopit, člověk nemusí být ani vztahovačný, aby ho to občas pěkně vytočilo.

Teď se mi taky zdá, že Nalk nic na BAN neprovedl, ale nečetl jsem stížnosti na něj a proto to nedokážu posoudit, od toho tu je admin...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Jenže takový věci jako trvalý BAN by admin asi neměl rozhodovat sám, že?
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Včera jsem se nestihnul k tomuto tématu vyjádřit.
Pavla si pamatuju už když tady začínal. S jeho postavama se mi hrálo vždycky docela dobře. Hlavně s Dinem to mělo obvykle takový vtipnější (zajímavý) nádech, ať už se jednalo o mou hlavní nebo vedlejší postavu :smile: (ke konci mi sice už přišlo, že pomalu nesnese, aby se objevila událost do které není namočený, ale to taky patří mezi součást hraní charakteru).
Jako DMko se ke mně Pavel choval ochotně a slušně, takže za svou osobu nemůžu říct nic negativního.

Na druhou stranu se však zcela nedají přehlédnout ani "výkřiky" ostatních, zvlášť na případu s Nyrtis, který je podle mě neokecatelný a vůči hráčům, kteří tuto bohyni vytvořili, přinejmenším dost necitlivý.

Co se týče Nalkova banu, víme jak umí provokovat, jak se pohybuje na dost tenkém ledě, ale v tomto případě nevidím důvod mu dávat BAN, už vůbec ne trvalý. Toť můj názor.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nebudu se míchat do diskuze, která tu zatím vznikla a myslím, že by se v ní mělo pokračovat, dokud se něco "nevymyslí" … ale napadl mne další plus bod pro Pavla a to je to, že když nemá čas, nemůže se věnovat nebo tak... Tak prostě napíše, že to nejde/nemůže atd atd.… což tedy u jiných DM beru jako takové malinké mínus, které by mohli zpravit. Určitě žádnému hráči nevadí to (to je s troškou ironie, přirozeně, že to vadí.. ovšem, co už naděláme, že?), že na něj nemáte čas, ale je dobré, když mu to dáte vědět... nejlépe obratem. Stačí napsat: "Promiň, teď nemůžu." …. a bylo by... takže pardon za teď už skoro Off topic příspěvek.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

*kouká na otázky hráčů a Pavlovi odpovědi, které se ani trochu nepodobají následujímu textu*

В1. Během které bitvy zemřel Napoleon?
* během té poslední
В2. Kde byla podepsána Deklarace Nezávislosti?
* dole, na poslední stránce
В3. Hlavní příčina rozvodu?
* svatba
В4. Hlavní příčina neúspěchů?
* zkouška
В5. Co jste nikdy neměl ke snídani?
* oběd a večeři
В6. Co vypadá jako půlka jablka?
* druhá půlka
В7. Pokud hodíme červený kamen do modrého moře, jaký bude?
* mokrý
В8. Jak může člověk jít osm dní bez spánku?
* bez problémů, vždyť v noci spí
В9. Pokud budete mít 3 jablka a 4 pomeranče na jedné dlani a 4 jablka a 3 pomeranče na druhé, co budete mít?
* opravdu velké dlaně
В10. 8 zedníků postavili zeď za 10 hodin, kolik času to zabere 4 zedníkům?
*nezabere žádný čas, zeď již byla postavena
В11. Jak můžeme hodit vejce na betonový základ tak, abychom ho nerozbili?
* jakkoliv, vejce v žádném případě nepoškodí betonový základ


...aneb, Pavel dostává specielní cenu za "Odpověď bez odpovědi".
Jinak i nadále zůstáváš nominován v kategorii "Nevidím otázky, které nevidím" :megalol: .
Obrázek
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

Jak by tady bylo krásně, kdyby už konečně vyvanul ten duch minula, který zde neprospívá a jen zbytečně čeří klidnou hladinu Equilibrie neustálým omílání té své jediné pravdy. Tolik hrachu naházeného proti stěně zbytečně jen pro zálibu v tom zvuku.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

To asi špatně čteš.. hrách se neházel pro ducha minula.. ale pro BAN, pro který lidi nevidí pádný důvod. :bigwink:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Příspěvek od zdech »

Taky mám pocit, že k odstranění ze scény zavdal Nalkanar určitou příčinu až zprávou poslanou přes Nifredil (tedy až po zabanování). Těžko odhadnout, kdo jsou oni stěžovatelé a na co si to vlastně stěžovali (alespoň malá PM? prosím), ale stíhá mě neodbytný pocit, že by měli pracovat na posílení vlastních nervů.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Uživatelský avatar
Jelen343
Příspěvky: 243
Registrován: 11. 5. 2010 16.01

Příspěvek od Jelen343 »

Ahoj lidi. Předem říkám že téměř vůbec neznám Pavla ani Nalka. Vlastně Nikdy jsem neměl postavu co by někam běžela něco řešit když je tam problém, takže toho moc nevím ani o dění a snahách postav při těch questech. Takže tu napíšu můj skromný názor pouze na základě toho, co jsem se tu dočetl.

1) Ještě ohledně toho zdlouhavého dění s pouští. Také bych někdy rád zašel do pouště a nejde to. Beru to zkrátka tak jak to je. Kupříkladu když byla válka se zlobry, byl jsem zavřený v Hargolu a nemohl jsme s tím nic dělat. Ale podle mě je tohle lepší, než kdyby se tu nic nedělo a všechno bylo pořád stejné. Koneckonců je EQ dynamický svět.

2)Jak tu píšete že Pavlův názor se dá těžko změnit, to je dost možná pravda. Ale není to s těmi co si stěžují stejně? On si nejspíš myslí že má pravdu stejně tak jako ti co se mu jí snaží rozmluvit.

3)Ohledně toho že by měl podle některých Pavel odejít. Z nějakého důvodu ho zvolili do DM týmu. Nevím jak přesně to funguje mezi vedením, ale určitě ho tu chce mít Labir. Kdyby ne, tak by mu přeci řekl ať odejde. A pokud vím, tak je to právě jeho svět. Můžeme být rádi že pro nás něco takového dělá a navíc zadarmo.
Mirdin Drtinos
El´thien
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Taky bych rád věděl detailnější důvod Nalkova BANu... s Pavlem jako DM jsem nikdy problém neměl a nehraju zase tak často. S Dinem sem toho odehrál požehnaně a rád na to vzpomínám. Nalka sem zase rád neměl, když přišli s Georgem a dalšíma na EQ byl to samej problém, a strašně mě štvalo jeho vyjadřování na fóru, ale bylo mu 16 nebo kolik... poslední půlrok nebo rok se můj vztah k jeho komentářům docela změnil... většinou byly trefné a byť má Nalk strašně kousavou formu psaní, tak jeho připomínky se dostávaly docela k jádru problému... Nevím, možná je to jen můj pocit... každopádně to "vysvětlení" jeho BANu mi příjde neseriózní.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Pavel Urban píše:Bohové jednají dle určitých pravidel (bez výjimek jako tolik znovu omílaná Nyrtis (ono překopání je změna zpět do stavu, kde byla před náhlým překopáním dle potřeb několika málo vyznavavačů Cybermisou - zkopíroval jsem si její profil a pak jsem upozornil na to, že nesouhlasí s hrou oněch postav, CM pak obratem změnil profil bohyně... tak jsem ho změnil zpět - tolik k překopávání bohyně k obrazu svému))
Pavle, přestaň laskavě lhát, protože to jsou přesně příspěvky tohoto typu, které mě přesvědčují, že nejsi jen zaslepený ve své pravdě, ale že zcela úmyslně intrikuješ a upravuješ si fakta tam, kde víš, že ti ostatní nemohou oponovat.

Takže věz, že stále existují hráči, kteří pamatují víc než ty, znají Nyrtis od doby, co Daemian měl svůj kroužek písařů, Nyrtis hrál Psanec a kromě toho všeho mají i rozdílové srovnání změn, které v jejím profilu zanesl Psanec, cybermisa i ty a tebou tolik proklamované změny jsou:
a) opomenutý dlouhodobý vývoj, sjednocení a prostá aktualizace profilu na základě ODEHRANÝCH, DOKUMENTOVANÝCH a DOHLEDATELNÝCH skutečností,
b) zcela minoritní a pro žádnou z herních událostí podstatné,
c) cybermisou vysvětlené a označené (tedy nešlo o nějakou nenápadnou změnu, aby si ostatní snad nevšimli).

A jestli je chceš všechny vypsat a vysvětlit znak po znaku, není problém (faktem je, že to dělat nebudu, protože soukromě to nemá žádný význam a veřejně to jaksi nejde). Radil bych ti ale nenavážet se do hráčů, kteří se nemohou bránit, protože shodou nějakých záhadných okolností mají ban.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Zamčeno