Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam topic

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ono stačí používat vyhledávač na NWN Wiki :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Jo jenže to by to tam museli psát v lidštině :angry: … tam je samý HitRoll d20 , level is modified (from −4 to +4) atd atd... sorry, ale tohle nechápu ani po 4 letech hraní EQ a asi mi to zůstane na vždy utajeno. Jak se na co hází a od čeho se to odvíjí... I don´t get it. Proto se raději zeptám někoho, kdo se v tom orientuje a je ochoten se o své vědomosti podělit, než abych si odvodil (na 90%) špatný závěr z něčeho , co je takhle hm...na gůvno. :smile:
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Aha, no, ono to všechno vychází ze systému DnD (Dungeons & Dragons), takže všichni ti, kdo tohle hrávali s tužkou a papírem u stolu, tomu rozumí. V takovém případě rádi poskytneme překlad :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Já to hrál s tužkou a papírem... jenže tou dobou mi bylo 13 a ve třinácti pochopit, kdy se hází 6ti stěnkou, kdy 20ti stěnkou , co se sčítá a odečítá od hodů na útok, na ohrožení a co já vím co ještě … na to jsme měli PJ :glare: Proto hraju EQ je to DnD pro lenochy ve virtuálním světě, kde nemusím v ruce žmoulat gumu a počítat :biggrin:

EDIT :Tou dobou mi Dračák přišel děsně jednoduchej … bad mistake
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Já to teda hrál od jedenácti a ve dvanácti jsem překládal do češtiny pravidla Vampire: the Masquerade (asi tak tou dobou, co mi vyšel v ABC program pro Didaktik M v Basicu, kde Enterprise střílela lodě Klingonů a dalších dvou ras).

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Hele já naopak dříve hrál NWN, Baldura a další DnD PC varianty a teprve poté jsem se pustil do papíráků. Ani jsem nemusel číst pravidla a docela jsem se orientoval, i DM byl mile překvapen, že čekal něco horšího :)

Aefar: hele, kterej to byl rok (+-), páč "učíme se v qbasicu" (nebo jak se ta sekce tehdy jmenovala) byla mým odrazovým můstkem. Sice mi nikdy nic nevyšlo (ani jsem se o to nesnažil), ale už na základce jsem byl programátorským mágem, který místo hraní warcraftu hrál skákal pes přes oves a čaroval na monitoru barevné kruhy :megalol:
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

1994 a tehdy byl QBasic na PC (386) a frčely osmibiťáky (Atari, Didaktik, ZX Spectrum atd.), na Didaktiku jsem programoval já. Ale to jsme pravda hodně off topic, takže až si to přečteš, tak to promažu.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Aefar píše:1994 a tehdy byl QBasic na PC (386) a frčely osmibiťáky (Atari, Didaktik, ZX Spectrum atd.), na Didaktiku jsem programoval já. Ale to jsme pravda hodně off topic, takže až si to přečteš, tak to promažu.
hehe ste mi připoměli staré časy, je to pravda off topic, ale, můj první PC byl Commodore C64,
kde jsem začal programovat, pamatuji si na sprity 8x8 políčko po řádkách převedené ze dvojkové soustavy na destíkouvou, bylo super na čtverečkovanej papír kreslit tyhle obrázky, dokonce jsem naprogramoval pár her funkčních, hodně text adventure příkazových a taky nějaké grafické, vrtulníčky navzájem se střílející a už si ani nepamatuji co dál

taky sem programoval na didaktiku, zx spectru a i atari 800XL a 130XE, jo to byly časy

chodil sem do kroužku, kde byl v té době přehnaný super stroj 486-ka a kdo první správně na didakticích naprogramoval to co nám zadali a fungovalo to, mohl na něm pařit a hádejte kdo vždycky pařil :)
jo moje první hry Dune 2 a Doom :) a pak ještě Furies, jo to byly časy, ten kroužek sem miloval :D
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Přesně na tohle jsem si teď vzpomněl, když jsem tvořil jednu bitovou mapu, tentokrát z dvojokové do šestnáctkové soustavy :biggrin:

Jaj, jak je to dnes v Excellu snadné, když to nemalujete na milmetrový papír a nepočítáte na papíře.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

taky animace dneska jdou lehčeji díky flash, pamatuji si, když sem dělal animace v aa animatoru od desktop, nebo jak se to jmenovalo :) obrázek po obrázku - dělal jsem jednu animaci, která trvá 15-20 minut asi rok a půl :D
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Toto je můj tří tisící příspěvek na EQ. S hrůzou jsem zjistil, že už jsem ukecanější než kokosák.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no kurde, teda Aefare, že se nestydíš, myslím, že by jsi měl podstoupit bobříka mlčení, tedy spíše nepsaní, nebo neťukání do klávesnice, nebo nevím jak to nazvat
(tím pádem nejsi nejukecanější, ale spíše nejťukavjejší nebo nejpsavější, a dalších hafo synonym)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Aefar píše:Toto je můj tří tisící příspěvek na EQ. S hrůzou jsem zjistil, že už jsem ukecanější než kokosák.
A teď už nesmíš nic psát, jinak si zkasíš to hezky kulaté číslo pod Avatarem :bigwink: :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 511
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Příspěvek od Ondrasman »

Chystá se někdo na Zombie Walk do Prahy? :smile:
Chard
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

cihly

Příspěvek od Vugi »

NEVÍTE zda se dají dále použít očištěné cihly z demolice chléva na stavbu rd?
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Můžete pls někdo doporučit strhující MMORPG co by běželo na Acer Aspire One ? WoW neberu.
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Mourisson1 »

Vugi píše:Můžete pls někdo doporučit strhující MMORPG co by běželo na Acer Aspire One ? WoW neberu.
V tom případě přicházíš o nejlepší :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Dungeons and Dragons Online - www.ddo.com a když tak jdi na server Cannith, kde je i dost Čechů

super bojový systém - hack and slash
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Tomyn píše:Dungeons and Dragons Online - www.ddo.com a když tak jdi na server Cannith, kde je i dost Čechů

super bojový systém - hack and slash
JJ na to jsem koukal, nevypadá to zle, zkusím před tím ještě staré dobré Anarchy online
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Tak Anarchy mě na první log odpudilo, stahuju DDO … jdu do Vugara barbara :clover: :smile:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Odpovědět