Kde stáhnout alternativní portrét

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Street_cz píše: Nebo si stáhni jiný portrét a pojmenuj ho tak, jak se jmenuje ten co využíváš, nahraj ho do složky portraits (pokud je název správný, mělo by se to dotázat, zda to chcš překopírovat a tak) a ve hře se ti bude zobrazovat novej … pak to dáš na forum ostatní si tos táhnou a máš to :smile:
Jenže za předpokladu, že tu postavu už stvořil s nějakým "vlastním" portrétem, pokud použil nějaké defaultní z nwn, tak mu tenhle způsob fungovat nebude.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

The_Balrog píše:
Street_cz píše: Nebo si stáhni jiný portrét a pojmenuj ho tak, jak se jmenuje ten co využíváš, nahraj ho do složky portraits (pokud je název správný, mělo by se to dotázat, zda to chcš překopírovat a tak) a ve hře se ti bude zobrazovat novej … pak to dáš na forum ostatní si tos táhnou a máš to :smile:
Jenže za předpokladu, že tu postavu už stvořil s nějakým "vlastním" portrétem, pokud použil nějaké defaultní z nwn, tak mu tenhle způsob fungovat nebude.
Bude. Jenže to není zrovna korektní přístup. Takhle to je třeba u portrétu jedné postavy, ten původní byl klasický nwn drow, teď mám místo něj přemazaného shakespearovského chlápka (bohužel vidím i na jiných serverech zmíněného chlápka i u všech těch, co tam chtějí mít toho drowa). Nedávno tu proběhly další dva přemazané, tentorkát z packu Thalie. Je to nejjednodušší cesta, ale rozhodně bych ji nepropagovala.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Konečně jsem se dokopala všechno utřídit, takže..

Zkompletovaný balík portrétů, opět převážně obrázky z deviantartu. Snažila jsem se (zase) najít co nejvíc chlapů a jiných ras (byla tu objednávka na nějaké gnomy), tak snad se bude líbit:)
Spojila jsem to do jednoho balíku s portérty, co jsem tady už publikovala, nutno říct že těch nových je o dost víc.

Vzorník
http://www.ettian.sk/braen/vzornik.jpg
(bohužel se sem nevejde, takže hážu jako odkaz)

Ke stažení celý zabalený pack
bohužel dočasně nefunguje, pro stažení pište PM - pošlu externí odkaz.



Kdyby se vyskytly nějaké problémy ať už se zobrazením portrétů nebo se stahováním, řekněte, pokusím se vyřešit.

Edit: Pokud máte obrázek ze kterého chcete vyrobit nebo jakkoli upravit portrét, není problém takřka na počkání. Úpravou se rozumí například změna rysů aby odpovídala výrazu postavy, barva kůže/vlasů/oděvu, lehčí úpravy tělesných proporcí (tvar obličeje, délka krku..), ale samozřejmě záleží na typu kresby.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 17. 7. 2010 8.53, celkem upraveno 10 x.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Braenn píše:
The_Balrog píše:
Street_cz píše: Nebo si stáhni jiný portrét a pojmenuj ho tak, jak se jmenuje ten co využíváš, nahraj ho do složky portraits (pokud je název správný, mělo by se to dotázat, zda to chcš překopírovat a tak) a ve hře se ti bude zobrazovat novej … pak to dáš na forum ostatní si tos táhnou a máš to :smile:
Jenže za předpokladu, že tu postavu už stvořil s nějakým "vlastním" portrétem, pokud použil nějaké defaultní z nwn, tak mu tenhle způsob fungovat nebude.
Bude. Jenže to není zrovna korektní přístup. Takhle to je třeba u portrétu jedné postavy, ten původní byl klasický nwn drow, teď mám místo něj přemazaného shakespearovského chlápka (bohužel vidím i na jiných serverech zmíněného chlápka i u všech těch, co tam chtějí mít toho drowa). Nedávno tu proběhly další dva přemazané, tentorkát z packu Thalie. Je to nejjednodušší cesta, ale rozhodně bych ji nepropagovala.
Samozřejmě, pokud jde o portret z packu a někdo ho bude chtít nahradit, bude lepší kontaktovat Dm. Ale pokud je to vlastní tvorba hráče (ten portrét nikdo jinej nemá) tak v tomhle způsobu nevidím žádnej problém. :shades:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Street_cz píše:Samozřejmě, pokud jde o portret z packu a někdo ho bude chtít nahradit, bude lepší kontaktovat Dm. Ale pokud je to vlastní tvorba hráče (ten portrét nikdo jinej nemá) tak v tomhle způsobu nevidím žádnej problém. :shades:
V tom se rozhodně nehádám
Schneck
Příspěvky: 56
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Další pak na netu ke stažení, zase obrázky který jsem našel googlem a zalíbily se mi. Podlě mně je tohle nejpovedenější pack ze všech (sestavil sem zatim 3 :megalol: )
V plánu mám upravit všechny portréty co sem zatim udělal a hodit do jednoho megapaku, ale to bude na dlouho. Portréty v náhledu jsou velikosti M, tzn že takhle vypadá obrázek v pravo nahoře ve hře.

RAR o velikosti zhruba 10 MB, heslo k archivu je jako vždy:

Kód: Vybrat vše

equilibrie
Obrázek

Schneck's PortraitPack3
6× Elfí žena (2× drow)
6× Elfí muž (1× drow)
2× Hobití muž
13× Lidská žena
16× Lidský muž

Kód: Vybrat vše

http://www.edisk.cz/stahni/14754/Schneck_s_PortraitPack3.rar_9.91MB.html
Naposledy upravil(a) Schneck dne 10. 8. 2008 9.58, celkem upraveno 1 x.
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

ehm chce to heslo :biggrin:
BTW: ten poslední v první řadě je Uchiha Sasuke? :ermm: :megalol:

EDIT: ráno po probuzení a oživení sebe sama zkontrolováno.. hmm to je tak když člověk v noci už ani nevidí :biggrin:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 10. 8. 2008 11.17, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Schneck
Příspěvky: 56
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Nalk píše:ehm chce to heslo :biggrin:
BTW: ten poslední v první řadě je Uchiha Sasuke? :ermm: :megalol:
Heslo je napsáno v mim příspěvku.
Nevim, obrázky postupně stahuju, takže si nepamatuju kde jakej stahnu. A vlasně ani ho neznám :smile:

//EDIT:
Staženo a zkontrolováno, heslo funguje tak jak má!
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Když se tu mluvilo o portrétech - balík oněch starších portrétů, co jsem kdysi dělala, ke stažení zde:
(ve hře je pořád u lidí vídávám, tak snad se to bude hodit)
http://thalie.pilsfree.cz/download/braennspack.rar

A vzorník teď funguje tady:
http://mesias.m6.cz/~permonik/gallery/m … temId=7814

(vidíte ho?)

P.S. Byl by zájem o nový pack? Obrázků jsem nastřádala hodně
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Vzorník vidím.

Ohledně nového packu si myslím, že každý si většinou beztak hledá obrázky někde sám a portrét pak i sám vytváří.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Wolf píše:Vzorník vidím.

Ohledně nového packu si myslím, že každý si většinou beztak hledá obrázky někde sám a portrét pak i sám vytváří.
To mě právě zajímalo, protože zároveň vídám dost lidí, kteří používají čistě portréty z balíků. Nemluvě ted o těch ze základního NWN. :crazy: Díky za názor!
Odpovědět