Pár otázek k zodpovězení

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od The_Balrog »

To musí být nějaká chyba, nikde v dokumentaci není napsáno, že by banka měla být zavřená. Rád ti pomohu odemknout dveře, aby sis mohl vybrat peníze (protože opravit to znamená nahrát nový aktualizovaný modul a u toho není jisté, za jak dlouho by se stalo.)

Někdy třeba dneska večer nebo v nějaký jiný čas, na kterém se nám podaří dohodnout.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Liung »

tak ja to este raz obzriem poriadne a skusim, len som aurat umrel , no dat dieta na serbel bolo dolezitejsie, idem pozriet kolko skusenosti ma stalo mat serblik v druhej izbe :)
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Liung »

fungujeee.. minule bolo zavrete, nevie preco, hlavne ze je vse v poriadku, aj monce su ulozene, vdaka za radu skust to po case znova
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od The_Balrog »

Ono to je zavřené, ale já byl online a dveře jsem ti odemknul. Tak prima. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Liung »

aha , vdaka, to si mam rychlo asi vybrat vsetky prachy a prestahovat sa inam co
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od The_Balrog »

Přesně tak, no.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od The_Balrog »

Jako zdá se mi, že banka je nyní otevřená jen ve dne, zatímco kdysi, pokud is dobře pamatuji, byla otevřená pro vklady a výběry i v noci. Kdyžtak to zde pro ostatní prosím někdo potvrďte, ať máme jasno. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Braenn »

The_Balrog píše:Jako zdá se mi, že banka je nyní otevřená jen ve dne, zatímco kdysi, pokud is dobře pamatuji, byla otevřená pro vklady a výběry i v noci. Kdyžtak to zde pro ostatní prosím někdo potvrďte, ať máme jasno. :)
Já tam šla ve dne a nic. Několikrát, nejspíš nějaký náhodný efekt, jako u Díry v Mamoníně. Třeba to zamče první otevření, nebo to zůstává po otevření od DM?
Krom peněz samozřejmě nejde ani prodlužovat byty, podobně nepříjemné je zavření místa na výběr mezd.

Nebudu se tvářit, že mne to nějak vzhledem k herní aktivitě drtí, ale tak když už se člověk logne, aby to ze setrvačnosti prodloužil...
Uživatelský avatar
Khazad
Příspěvky: 13
Registrován: 7. 11. 2016 21.20

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Khazad »

K výběru mezd se dá dostat. I když je to dost znesnadněný :D (kombinace kláves a kliků myší + dávka trpělivosti)
Bofur (amna:s) Věrný - slévač z Hag Hargol
Evelin Alcarothar - dcera mágů z Amfiberai
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od The_Balrog »

Mchm, to je tedy pěkně blbé.

Kdybyste někdo tedy potřeboval vybrat peníze nebo prodloužit nájem/trezor, napište mi a nějak se dohodneme, abych vás dovnitř pustil. Obyčejně mohu do hry cca 22.00-24.00, ale někdy i víc navečer.

Nové pronájmy bytů a trezorů jsou ale vzhledem k tomuto dlouhodobému zavření problematické a automaticky to s vámi neudělám.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Jesper »

http://www.imgup.cz/images/2017/11/17/eqtextury.jpg

Nevíte někdo prosím, co s tím? Nepomohl reinstal NWN ani CEPu. Používám Windows 10, grafická karta Nvidia GTX 1050 Ti, ale nemyslím si, že je problém v počítači, protože všechno ostatní v pohodě běží. Jen mi prostě chybí textury modré a hnědé.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od placidity »

- Cep máš 2.4? (nebo která verze je poslední...)
- v adresáří se hrou je soubor nwconfig.exe, jen ho pusť a ulož
- vypni enviro maping ve hře
- v nastavení grafiky ve windows si pohrej s filtrováním textur
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Van »

Zkus si pohrát i s detaily. Mě třeba NWN taky blbnou textury (ale jiným způsobem) pokud nemám vše dostatečně vysoko.

BTW: je tu někdo další kdo má nainstalovaný NWN patch 1.72? Nevidím na EQ možnost zaaktivovat doménovou schopnost, na jiných světech s tím problém nemám, ale všechny mají jiné nastavení než EQ.
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Jesper »

Vyřešeno, spravil to NWN 1.69 critical rebuild. Ale díky za rady :)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Liung »

zdravim mam otazku, ci popis u bankar sedi s tym co robi, vravi ze uroky k vkladu idu az do vysky 4 platinek, mam v banke ulozene ovela menej a za necely rok mi to nestuplo ani o jeden medeny vdaka urokom, ako to teda presne je, naposledy som mal v maji 2018 tolko co mamteraz a to necele 2 platinky, cize uroky podla toho co tvrdi davat mal, a este jeden dotaz ked som si pozeal ake som si dal v zaciatkoch vylepsenia, mam tam +..nieco, +..nieco pak + a prazdny riadok a zase dalsi riadok aj z textom ako prvy a druhy riadok, neviem preco u tretieho riadku mam medzeu, moze to byt , alebo je to nejaka chyba v popise ?

dakujem
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Uživatelský avatar
Ungo
Příspěvky: 2723
Registrován: 19. 11. 2011 15.44
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Ungo »

Úroky přibývají jen po nějakou dobu. A z vlastní zkušenosti vím, že na účtě není vždy tolik, kolik bankéř říká. Zkus něco vybrat a zeptej se ho znovu.
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Uživatelský avatar
pipinzjablickova
Příspěvky: 322
Registrován: 23. 12. 2015 23.16

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od pipinzjablickova »

Jestli myslíš extras do začátku, tak to může být proto, že ten extras už neexistuje. Nedávno se rušil nemakačenko. Takže na jeho místě budeš mít jen +.
"a největší díky Alquistovi za to, co tu udělal, že to tu s EQ vydržel a že mě dokopal k rozšíření WB týmu." Onyx

https://www.youtube.com/watch?v=02gVFzPuHRg
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Van »

Některé banky působili za dob mého hraní (nějakou dobu jsem nehrál, třeba to někdo opravil) dojmem, že nikdy nedávají úroky, pokud se co pár dní nejdeš zeptat. Oproti tomu jiné ty úroky celkem sypají, ale i tak je třeba se tam občas zeptat na stav účtu (byť jen třeba jednou týdně). Asi je to ochrana proti stylu hraní "dám tam drobný a za pár měsíců jsem pracháč".
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Niko »

Liung píše: 3. 3. 2019 23.21 zdravim mam otazku, ci popis u bankar sedi s tym co robi, vravi ze uroky k vkladu idu az do vysky 4 platinek, mam v banke ulozene ovela menej a za necely rok mi to nestuplo ani o jeden medeny vdaka urokom, ako to teda presne je, naposledy som mal v maji 2018 tolko co mamteraz a to necele 2 platinky, cize uroky podla toho co tvrdi davat mal, a este jeden dotaz ked som si pozeal ake som si dal v zaciatkoch vylepsenia, mam tam +..nieco, +..nieco pak + a prazdny riadok a zase dalsi riadok aj z textom ako prvy a druhy riadok, neviem preco u tretieho riadku mam medzeu, moze to byt , alebo je to nejaka chyba v popise ?

dakujem
Úroky se úmyslně přičítají jen při aktivní hře a při průběžném zjišťování zůstatku na účtu.

Ohledně extras mě nejlépe kontaktuj po PM. Ideálně rovnou přilož screen výpisu a napiš mi o jaký účet a postavu jde.
Prázdné místo by tam být nemělo, i přes to, že některé runy se už při vstupu do světa nenabízí.
Uživatelský avatar
Liung
Příspěvky: 20
Registrován: 11. 4. 2007 16.25
Bydliště: Chorvatsky Grob

Re: Pár otázek k zodpovězení

Příspěvek od Liung »

urok teda vyrieseny, lebo s tou postavou som tu nebol dlho a tu fotku idem skusit poslat,dakujem
Minulosť nezmeníš, budúcnosť neodhadneš, tak si užívaj a ži v prítomnosti.
Odpovědět