chybějící modely postav

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1785
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Olymar »

Zkontrolujte prosím, jestli ty problémy nemohou být způsobeny nebo vyřešeny novými haky, které jsem nedávno umístil na stránky (2.1.5). Nejlépe, kdybyste měli starou a novou instalaci vedle sebe. Pokud byste někdo potřeboval, zkusmo bych tam zkusil nahrát zpět i ty staré.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od The_Balrog »

Jestli k tomu tedy mohu ještě něco dodat, tak já si našel na fóru nějakého jiného světa, že s 382.05 to je v pořádku. Nainstaloval jsme je a i když mne před tím uvedený problém často trápil, s kosmodisk... pardon, s ovladači 382.05 mi ot zatím šlape.

(A protože jsem si kvůli tabletu rozhodil PC na celý víkend, tak se vracet k aktuálním zpátky raději nebudu, abych otestoval aktuální haky :D)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Jesper »

Olymar píše: 11. 12. 2017 18.50 Zkontrolujte prosím, jestli ty problémy nemohou být způsobeny nebo vyřešeny novými haky, které jsem nedávno umístil na stránky (2.1.5). Nejlépe, kdybyste měli starou a novou instalaci vedle sebe. Pokud byste někdo potřeboval, zkusmo bych tam zkusil nahrát zpět i ty staré.
Já tyhle haky mám a problémy trvají.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Niko »

Tak jo, já jsem kontroloval svou SW výbavu. Měl jsem ovladače 384.94 a s těma to šlo v pohodě. Teď jsem stáhl nejnovější 388.59 a róby mizí.

Takže si každý s nVidia grafikou musí najít svou verzi, která mu pojede.
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Jesper »

The_Balrog píše: 11. 12. 2017 20.54 Jestli k tomu tedy mohu ještě něco dodat, tak já si našel na fóru nějakého jiného světa, že s 382.05 to je v pořádku. Nainstaloval jsme je a i když mne před tím uvedený problém často trápil, s kosmodisk... pardon, s ovladači 382.05 mi ot zatím šlape.

(A protože jsem si kvůli tabletu rozhodil PC na celý víkend, tak se vracet k aktuálním zpátky raději nebudu, abych otestoval aktuální haky :D)
Já se snažím 382.05 nainstalovat a háže mi to modrou smrt. Ten tvůj kosmodisk zatím vypadá jako dobrej zajíc v pytli :D
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od placidity »

Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Jesper »

placidity píše: 11. 12. 2017 22.52 Tohle by mělo pomoct http://www.guru3d.com/files-details/dis … nload.html
ありがと
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Braenn »

Zeptám se blbě, stáhla jsem, automaticky se mi to rozbalilo do složky, kterou nevyhledám ani se znalostí cesty (nejspíš pouze pro správce, ale to je fuk)… a to stačí? Víc nic?
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od placidity »

Que?

Zkus se trochu víc rozepsat, co spouštíš a kam se to rozbaluje. Co stáhneš ze stránek je totiž normální zip archiv a tam by žádný zádrhel neměl nastat :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Braenn »

Stáhla jsem zip soubor, otevřela, rozbalilo se to automaticky "kamsi" a konec. Tak mě zajímá, jestli to stačí, nebo musím to "kamsi" najít a "něco" s tím udělat. (Protože to moje nezvolené kamsi je něco jako C-user-braenn-app- kde v adresáři braenn žádný soubor app nemám, jestli mi rozumíš, ale to by se pošéfovalo.)

Omlouvám se za popis situace, který by si zasloužil odpověď ve stylu "A máte ho v elektřině? Zkoušeli jste restartovat?" :biggrin:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od George »

Nevím, co přesně stahuješ, tak to zkusím popsat nějak univerzálně.
Klikni na stáhnutej soubor (.zip) pravým tlačítkem myši a otevřeném okýnku najdi něco ve smyslu "Extrahovat do 'NazevSouboru\' " (může se to nazývat jinak). Vytvoří se složka s názvem jako měl ten původní soubor. Složku otevři (možná tam bude další složka, tak taky..) a měla bys tam najít nějakej instalátor, kterej spusť (jako administrátor? tomu já nerozumím, můj systém mi neháže klacky pod nohy).
Pokud stahuješ haky, tak obsah složky hak zkopíruj do tvojí složky hak v NWN a tak podobně.

Ačkoliv tvůj popis situace není valné kvality, můžu z něj zcela určitě určit, že vypnout a zapnout by nepomohlo :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od placidity »

Jo tohle. Takže:

V zipu je soubor, ten spustíš, klikneš na tlačítko s trojtečkou vedle adresního řádku a vybereš správnou cestu kam se to má rozbalit. Pak už jen spustíš rozbalenou utilitu z daného umístění.

pozn: ta utilita slouží ke kompletnímu odstranění ovladačů grafiky, aby se pak daly bez problému nainstalovat ovladače jiné. Proto je lepší ji nakonec spustit z nouzového režimu
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Ogar
Příspěvky: 2825
Registrován: 18. 11. 2011 14.08

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Ogar »

The_Balrog píše: 11. 12. 2017 20.54 Jestli k tomu tedy mohu ještě něco dodat, tak já si našel na fóru nějakého jiného světa, že s 382.05 to je v pořádku. Nainstaloval jsme je a i když mne před tím uvedený problém často trápil, s kosmodisk... pardon, s ovladači 382.05 mi ot zatím šlape.

(A protože jsem si kvůli tabletu rozhodil PC na celý víkend, tak se vracet k aktuálním zpátky raději nebudu, abych otestoval aktuální haky :D)
Já můžu zatím říct, že mě ta ta Balžrogova verze funguje :rolleyes:
Windows 10
NVIDIA GeForce GTX 650 Ti
Jesper
Příspěvky: 633
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Jesper »

Mě Balrogův kosmodisk taky funguje, ale objevil se mi novej problém -

https://preview.ibb.co/eef6Zm/EQ_trouble.jpg
https://image.ibb.co/hPH9n6/nwn_trouble.jpg

Na prvním screenu je noc, ale pomátla se mi světla, na tom druhém zase políčka v menu svítí, jako při nakliknutí. Jo a nejde mi povolit třpitivá voda.

neporadil byste mi někdo prosím, co s tím? :) Já vám za to řeknu, jaký byly nový Star Wars.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od placidity »

viewtopic.php?p=166668#p166668 změna ovladačů občas potřebuje udělat reinicializaci grafiky atd., zvlášť když jsou smazané kompletně a pak nahozeny znova.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Niko »

Jen pro info - dneska jsem instaloval aktuální jarní aktualizaci Win 10 a kompletně se mi rozbila grafika v NWN (blbnou róby, pláště, modely apod.) Tak pokud nechcete něco podobného, doporučuju aktualizaci odložit :)
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2138
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chybějící modely postav

Příspěvek od Niko »

Problémy se špatným zobrazováním rób a textur řeší nejnovější aktualizace Windows 10 (Build 1803) a s ním i aktualizace na nejnovější verzi nVidia driverů. Zatím vše šlape nádherně.
Odpovědět