Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Shan
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2013 17.45

Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Příspěvek od Shan »

Ahoj, nekdy začátkem prázdnin mi propadl trezor. Od té doby jsem se pokoušel pronajmout si jiný, i v jiných městech. Odpověď vždy zněla že to nejde a jeden trezor již mám. Včera jsem se pokusil pronajmout si volný byt. Postava mi odpověděla naprosto stejně s rozdílem záměny slova "trezor" za "byt". Nevím, jestli jde o bug?, nebo mám něco třeba špatně nastavené? Nevíte co s tím? Případně jak podobnou věc řešit? Díky za odpověď. Shan
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Příspěvek od Alquist »

Někdy se to stavá. Jedná se občas o bug občas o něco jiného. Řeší se to individuálně.
RIP
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Příspěvek od Braenn »

Shan píše:Ahoj, nekdy začátkem prázdnin mi propadl trezor. Od té doby jsem se pokoušel pronajmout si jiný, i v jiných městech. Odpověď vždy zněla že to nejde a jeden trezor již mám. Včera jsem se pokusil pronajmout si volný byt. Postava mi odpověděla naprosto stejně s rozdílem záměny slova "trezor" za "byt". Nevím, jestli jde o bug?, nebo mám něco třeba špatně nastavené? Nevíte co s tím? Případně jak podobnou věc řešit? Díky za odpověď. Shan
Bohužel, chyba nastavení EQ. Jednou koupíš či prodloužíš byt a už (většinou) navždy ho máš vedený jako "už jeden má". Trezor to samé. Nejjednoduší je požádat někoho s novou postavou, nebo spíše postavou založenou na tento účel, aby ti ho pronajala. A nebo DM.

Olymar někde psal, že řešení může být byt nepředávat, ale nechat ho propadnout i se všemi klíči, pak by se měl vymazat. Fungovalo mi to jen občas a to ještě jen u trezoru.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Příspěvek od The_Balrog »

Já určitě doporučuji řešit tenhle systémový problém pomocí DM, obzvlášť v téhle době, kdy jsou Wolf s Alquistem online prakticky pořád a Arto skoro pořád. Řešit to pomocí účelově založené postavy nedoporučuju, protože se může objevit podezření na pokus o obcházení systému. A to platí o účelových postavách obecně, ne pouze o pronájmu bytů nebo trezorů.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kdo se nezeptá,nedoví se:)

Příspěvek od Van »

Wolf mi ten bug zrušil asi během půlminuty, tak ho zkus chytit za jeho vlčí srst :biggrin:
Odpovědět