Saigon

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
snowman
Příspěvky: 408
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Saigon

Příspěvek od snowman »

Tak jsem založil téma, kde můžete psát o všem, co se týká 17.2.2006 v Saigonu, vaše dojmy, názory apod... Kdo máte nějaké fotečky ze včerejší nebo nějaké "drsnější" :punk: z dnešní noci, tak je pošlete Labirovi nebo Onyxovi nebo popř. i mě, prosím. Něco by se třeba vybralo na web :bigwink:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

:-) Ja myslim že sraz byl supr :megalol:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jojo bylo to super. Ani nikdo nezkolaboval šokem a ta sanitka za rohem tam stála celou dobu zbytečně. :biggrin:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Maku
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 2. 2006 10.42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maku »

Jo bylo to supr :smile:. když jsem jel s Kylem domu tak si představte, že pár metru od Saigonu se začali šikovat policajti :biggrin: Asi 10 jich bylo - to bylo na náš? :megalol: :dribble:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Maku píše:Jo bylo to supr :smile:. když jsem jel s Kylem domu tak si představte, že pár metru od Saigonu se začali šikovat policajti :biggrin: Asi 10 jich bylo - to bylo na náš? :megalol: :dribble:
Že váháš. Čekali jen na pokyn za druhým rohem, kdyby se to zvrtlo. Vy jste je viděli jen jak se řadili že půjdou domů. :biggrin:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

tak ja mam fotecky :)
165 MB :D takze je budu muset asi zmensit a zcenzurovat :) a pak pripadne poslat labirovi at je da na forum. a urcite je dam na forum i Alhambrie.
Odpovědět