4. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Tak jsem zjistil, že v RP mám co dohánět. * pokloní se Sele *
Udělám vše co bude vmých … tedy v jejích silách.

Jinak príma sraz. Docela mne překvapilo, jak se v hráčích mejlim.
Určitě příjdu příště zas. Hlavně ci budu víst eidenci o dobrejch zážitcých, abych tam jen tak neseděl :smile:

To DM PS.: Pokud něco voram, nebo porušuju, tak dejte vědět. Odstranění by nemělo bejt problémém :biggrin:
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

heh :megalol: to taury: měl sem stejnej problém čoveče :biggrin:

ale jako jinak fakt super! děkuju psancovi za super exkluzivní místo přímo vedle jeho komplu (no a pak taky chvílu za komplem) :biggrin: a fšem za super pokec, hafo sem se bavil :bigwink: takže můj první sraz dopadl na jedničku :smile: ráno jak rybička :biggrin: tož víte jak se to říká..."večer šohaj, ráno šohaj" :megalol:

:good: rád sem vás poznal
snowman
Příspěvky: 408
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Díky všem za účast a za bezva večer. Bavil jsem se a dokonce nabyl i nějakou inspiraci. Akorát s Onyxem jsem nestihnul pokecat - příště to doženeme :shades:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

tak vzhledem k tomu že tohle byl sraz na kterém jsem neusínala tak jsem si ho taky náležitě užila...

prostě to bylo úžasný a zž se těším na další :dribble:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Kalba byla slušná. Někteří to ráno docela obtížně rozdejchávali, takže stála za to! :D
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Praetor
Příspěvky: 408
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

srazek byl jako vzdy supr, akorat z duvodu mnozstvi zbloudilych dusi jsem nemel sanci se vsema potkat a popovidat si, coz me trochu mrzi. To melo taky za nasledek, ze kdyz do me nekdo chlebem ja do nej nestihl jit tim kamenem (snowmane hluboce se omlouvam a slibuju ze ten panak bude i s urokama :biggrin: )

ackoliv po opusteni Saigon dungu bylo venku docela chladno, cestou se nahle nadmerne oteplilo - pred tvrdym spankem jsem se radeji nekolikrat ujistil ze to co je za mymi zady je opravdu zed :bigwink:

dik vsem a tez dekuji za magicky artfakt :clover:

P.S. byt jsme se nepotkali, napriste bych rad pozadal Kirrose aby doma nechal sva oblibena spankova kouzla - pozdeji se to tam promenilo na nocleharnu :clover: :biggrin:
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1085
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

snowman píše:Díky všem za účast a za bezva večer. Bavil jsem se a dokonce nabyl i nějakou inspiraci. Akorát s Onyxem jsem nestihnul pokecat - příště to doženeme :shades:
Slibuji že příště už se učit vázat kravatu nebudu. Třeba si pak najde Onyx čas i na Tebe :blush2: ale víš jak by mi sekla!?
Odpovědět