4. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

snowman
Příspěvky: 408
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

4. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér

Příspěvek od snowman »

*Dopije korbel a třískne s ním o stůl*
*Postaví se a spustí z plných plic*


"Slyšte šici...!!

Z rozhodnutí Mocností Labira a Onyxe sa bude co nečumět konat voslava
// 1. NAROZENIN EQUILIBRIE !!!
10.3.2007 od 19:00
Club Saigon, Třebízského 9a, Praha 2
http://www.clubsaigon.cz/ (stránky funkční jen v IE)"

*Hlasitě říhne a zašklebí se*

"Přijít može každej, kdo chce... našinci aj dluhonohý, válečníci, kněžouři, felčaři, lovci, horníci aj druidi nebo třebas aj štamgasti z dalekej Uníverzity...prostě šici, kdo chtěj, a to aj z cizáckejch sfér!"

*Nasadí významný výraz a na stůl položí velký kus pergamenu*

"Kdo bude chceť na túto voslavu dorazit, zachlastat a zažít bžundu aj tlamu korbelem rozbitú, sa tadě na henten cár pěkně zapíše. Vod natvrdlejch stačí aj křížek!
//Pište sem do topicu, kdo přijdete, ať můžeme eventuelně lépe podchytit počet míst

*Otočí se a dusá k výčepu*
"Brachu, natoč eštějc žitný! Ňák ňa z teho řvaní a z tých šeckých vykulených vočůch kolem vyprahlo!"

*Trpaslík přejede pohledem pergamen*
Tož nerozhodný nejistý baby a inčí zviklance sem nepíšu *pohrdavě se ušklíbne* Na voslavu sú zatim zapsaný:

Labir
Onyx
snowman
Jezura
Psanec
Ikkie
Praetor
The_Balrog
magnumik
Kirros
OneHeart
Zyga
WooDoo
Pitikule
kolja
KaTo
steel_martin
Mr_Binks
Paslan Rehod
Kai Rivienta
OneIceOne
Taury
Mia Dasia
Ghost
Naposledy upravil(a) snowman dne 9. 3. 2007 10.27, celkem upraveno 15 x.
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Pro tvora každého, lhostejno zda dvounohého, jednonohého, beznohého, vícenohého, ocasatého či rohatého jeden důležitý artefakt kulatý, placatý a dozajista magický, připraven bude. Leskem on duhovým na straně jedné pableskuje a na druhé znak Desky v barvách vymalován jest. Povídá se, že toho jest branou do světa snového jenž krásou neslýchanou jakož i nebezpečenstním smrtícím oplývat má.
Naposledy upravil(a) labir dne 13. 2. 2007 19.44, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Jezura
Příspěvky: 656
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Tož čarovný kolače si přecejc nenecham ujit! Zvlašť dyž je samotna mocnost upeče. *třískne s korbelem o stůl*
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

*koukne na oba trpaslíky nakonec rázně pronese* tož takovou slezinu vožungrů si taky nesmim nechat ujisť!

Budu tam, závisí na noclehu. Ale viděl bych to tak na 100,0% :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

*Potěžká svou válečnou sekyru a pohlédne na kus papíru* Tož takto *z batůžku vytáhne péro a lahvičku s inkoustem. Pak krasopisným písmem doplní své jméno* Tož takto …
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Praetor
Příspěvky: 408
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

*natahne ruku jako by chtel po pergamenu sahnout, ale ruku opet stahne nazpet a dlouze se zadiva na trpaslika.* zabava? *zarivou holi, jez drzi v ruce, pritahne kus pergamenu k sobe* jedine kdyz prijde slecna Sela *sahne pod svuj hav kamsi pro trpytivy prach* opravdu se bavim kdyz uci trpasliky pocitat a rozlisovat sudova *trochu se uchechtne* a licha cisla *vysype vsechen prach na pergamen a ten za jemne zare zanecha na pergamenu magovo jmeno*
Naposledy upravil(a) Praetor dne 13. 2. 2007 20.25, celkem upraveno 1 x.
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

*dvorní portrétista odloží štětec a poškrábe se na hlavě*

"To jsou mi zprávy! Nezbývá než se zůčastnit! *zajiskří mu v očích*
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Paslan Rehod
Příspěvky: 27
Registrován: 26. 1. 2007 15.08
Bydliště: Rise

G

Příspěvek od Paslan Rehod »

*kdyz se mu tato zprava donese do Tirianu rozhodne se vyrazit , ovsem nikdo nevi jestli ho na ceste neco nepotka * // ( 50% )
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

*šťebetající sojka obletí dvakrát jeho hlavu a pak zmizí v korunách stromů*
*černý panter skloní hlavu - jeho tělo se začne přetvářet, nakonec na zasněženém palouku stojí vysoký muž o holi v černém krunýři s pláštěm a kloboukem* Takže sraz... *stařec pohlédne na svou hůl, tiše k ní promluví nějaká slova, hůl padne na zem a ve vteřině je z ní had* Běž a oznam jim, že se tam možná objevím... teď mám moc práce *mávne rukou a zmizí v křoví*

edit: teď se to tu řeším a vypadá to bledě - 20%
Naposledy upravil(a) darmian dne 14. 2. 2007 15.02, celkem upraveno 1 x.
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

*poslouchá s kytarou v ruce* Já miluji ten způsob vašeho vyjadřování *usměje se mile na mistra trpaslíka* bylo by to skvělé všichni se tak sejít...*její obličej se rozzáří* mimochodem, znáte tuhle píseň? *zahraje první tón a zarazí se*...no, ale to vlastně až na místě *usměje se a trošku se začervená* snad tam příjdu, jestli nebude něco důležitějšího někde jinde na Desce *mrkne* … *vezme inkoust a začne hledat něco na psaní* Jejda...*trochu zmateně* nemám se čím podepsat *hledá v batůžku, pak po zemi*…*zadívá se na kytaru*...no...začínala sem také s pětistrunkou *pokrčí rameny*…*chytne nejtlustší strunu a po velkém zápase ji vytrhne* Uff...*celá zrudlá namočí jednu stranu struny do inkoustu a udělá na pergamenu jedno velké "X"*
Kirros
Příspěvky: 621
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

*zamysli se* No myslim ze v te dobe uz budou vsechny tahle experimenty za mnou. *neurcite ukaze za sebe na vyvolavaci kruh obklopeny myriadou nejruznejsich svetylek a tvaru volne vysicich ve vzduchu* Takze urcite prijdu. *pousmeje se*
Naposledy upravil(a) Kirros dne 14. 2. 2007 8.52, celkem upraveno 1 x.
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

*rozmáchlým podpisem ocejchuje pergamen a doplní to mohutnou kaňkou*
//100%
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

*Modlící se muž v kápy a černorudých šatech se probere z transu* vida setkání přátel i nepřátel. sice v míru, ale co du tam *odkládá dýku a vyráží na cestu*
//100% pokaď se něco moc vážnýho nestane
Naposledy upravil(a) Zyga dne 15. 2. 2007 23.56, celkem upraveno 1 x.
Vsichni sou fuc
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

*Z hlubin equilibrijského podsvětí, z nitra kobky ve které je uvězněn Quildim se ozývá naříkání. Sedí na zemi mezi krysami a kouká do prázdnoty. Poslouchá křik malých dětí a jásot obyvatel desky. Zaslechne něco o pívu a jídlu. Podívá se na plesnivej chleba a hladi krysu v naruci. Po chvilce uslysi kroky a vzhledne, prijde k nemu stary muz s holi a neco mu poda... poda mu chleb, cerstvy a jeste teply. Nechapave na nej kouka, nevaha vsak a vezme si rychle chleb a zakousne se. Co se nestane... zakousne se a zlomi si dva zuby. Vytahne pergamen a pilnik.. nejprve rozevre pergamen a kdyz zjisti co na nem je, veme hned pilnik do ruky a snazi se zdolat mrize.. pospicha aby to stihnul*

// rád bych se tam ukázal


edit : pardon ze sem zacal psat bez carek a hacku...
WooDoo
Příspěvky: 141
Registrován: 13. 11. 2006 15.49

Příspěvek od WooDoo »

*Z židličky, která byla přistavena pod nástěnku se vzkazy seskočí malá postavička v černém* Hmm *zablýskne se mu v očích* Zase nějaká pařba *šibalsky se ušklíbne* tak to si rozhodně nenechám ujít *zazubí se* Jen doufám, že tam bude dost sušenek a lízátek *zašklebí se* No jo! to mi připomíná, že jsem ještě neměl druhej oběd *zazubí se a zmizí ve stínu*

Příjdu na stopro ikdyby mě třeba přejel kamión, jo a možná vezmu i Grana.
Marvin Dall
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1085
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Tak já tedy taky přijdu … ale ne že mě hned prokecnete - jako minule :shades:
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

* Popojde az na okraj krateru a podiva se nenapadne dolu.* Hmm hele ja jsem te jasne varoval *Zavrti ocaskem* Vedels moc dobre, ze tohle slovo nemam rad … *Rozhledne se, promeni se v malou holcicku a zacne si piskat. Pak se vyda na cestu a culi se na vsechny okolo. * // 90% :biggrin: :clover: :smile:
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

To si nenechám ujít *připíše také svoje jméno na pergamen*
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Héé a co jako chmatáci? Ty tam necete?! *vyjeveně kulí oči* Počpa tam nejsou uvedení braši a brašky se šikovnejma prstama? :ermm: Jo a přijdu já a moje druhé já. Takže jako přijdeme DVA! Kapišto? :biggrin: :biggrin:
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

jak to tak vypadá, vy budete pít a slavit a já budu dřepět v práci a truchlit :crazy: .. mám tak 2 % že se ukážu :no:
Odpovědět