NWN CON 2007

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no tak ještě jsem vás nikdy nikoho neviděl ale už ted se těšim pokud to vyjde ale tak na 90% jedu taky
PODPIS
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

jestli mi do toho něco vážného nevleze,
tak určitě přijedu
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

Sice jsem povoleni dala ale necekala sem ze tady mezitim se uz domluvi termit a tak dale... planovala sem jestli zase budu delat con tak s fantalasem udelame zase pozvanky a tak.. a vsechno bysme napsali ale jak tak na to koukam tak tady uz je domluvernej termin.. takze tento con se nejspis bude konat beze me a fantalase..
misto vam propujcim pokud ho vratite v puvodnim stavu a bude vsechno v poradku.. ;)
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

hipsy píše:Sice jsem povoleni dala ale necekala sem ze tady mezitim se uz domluvi termit a tak dale... planovala sem jestli zase budu delat con tak s fantalasem udelame zase pozvanky a tak.. a vsechno bysme napsali ale jak tak na to koukam tak tady uz je domluvernej termin.. takze tento con se nejspis bude konat beze me a fantalase..
misto vam propujcim pokud ho vratite v puvodnim stavu a bude vsechno v poradku.. ;)
..podej čertu prst... :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Obrázek
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

hipsy píše:Sice jsem povoleni dala ale necekala sem ze tady mezitim se uz domluvi termit a tak dale... planovala sem jestli zase budu delat con tak s fantalasem udelame zase pozvanky a tak.. a vsechno bysme napsali ale jak tak na to koukam tak tady uz je domluvernej termin.. takze tento con se nejspis bude konat beze me a fantalase..
misto vam propujcim pokud ho vratite v puvodnim stavu a bude vsechno v poradku.. ;)
To jsem ani netušil, v tom případě bych řekl termín padá a bude se dohadovat znovu.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

hm … nejsem na termínu závslej, takže bych také změnil tak, aby mohli být i oni dva (Fantalas a Hypsi).
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Taky bych se podival....už bych sakra měl... dlouho jsem na srazu nebyl, od té posledni akce :megalol:
Doufám, že máte chlazení.… *Tahne sud* :crazy:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

kohen píše:Taky bych se podival....už bych sakra měl... dlouho jsem na srazu nebyl, od té posledni akce :megalol:
Doufám, že máte chlazení.… *Tahne sud* :crazy:
radši zahod sud a uvař guláš :biggrin:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

hipsy píše:
Určitě by byla škoda, kdybyste tam nebyli.. no a já na tom původním termínu taky netrvám :bigwink:
Game ID: Reverend_Malthas
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

steel_martin píše:
hipsy píše:
Určitě by byla škoda, kdybyste tam nebyli.. no a já na tom původním termínu taky netrvám :bigwink:
Ja sem aji pro jeho zmenu, resp posunuti o tejden :smile:
Taky bych se podival....už bych sakra měl... dlouho jsem na srazu nebyl, od té posledni akce
Doufám, že máte chlazení.… *Tahne sud*
Od tý tamtý? :megalol: :megalol:
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Taky bych se podival....už bych sakra měl... dlouho jsem na srazu nebyl, od té posledni akce
Doufám, že máte chlazení.… *Tahne sud*
Od tý tamtý? :megalol: :megalol:[/quote]

no ja to znám jen z vyprávění... a sakra to znám z fotek kerý nikdy neměly vzniknout... :blush:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

hipsy píše:Sice jsem povoleni dala ale necekala sem ze tady mezitim se uz domluvi termit a tak dale... planovala sem jestli zase budu delat con tak s fantalasem udelame zase pozvanky a tak.. a vsechno bysme napsali ale jak tak na to koukam tak tady uz je domluvernej termin.. takze tento con se nejspis bude konat beze me a fantalase..
misto vam propujcim pokud ho vratite v puvodnim stavu a bude vsechno v poradku.. ;)
tak co vím tak si říkala že se ti moc do organizování nehcce ale budiž.. klidně to hodím na hrb vám.. :bleh: :bigwink:

jen jsem se toho chytla ale tak když to domluvíte s fantalasem tak nijak netrvám na mé organizaci... :smile:

ale aspoň vidíš jaký je ohlas.… :dribble:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

co se mě týká krumlov je pěknej v jakejkoliv datum a čas neni můj nepřítel *zakouzlí spomal čas*
PODPIS
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

tak co vím tak si říkala že se ti moc do organizování nehcce ale budiž.. klidně to hodím na hrb vám.. :bleh: :bigwink:

jen jsem se toho chytla ale tak když to domluvíte s fantalasem tak nijak netrvám na mé organizaci... :smile:

ale aspoň vidíš jaký je ohlas.… :dribble:[/quote]


Jo.. v pohode. klidne ho usporadej ty.. jen me to trochu prekvapilo.
klidne si nechte ten termin a tak..
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

hipsy píše:tak co vím tak si říkala že se ti moc do organizování nehcce ale budiž.. klidně to hodím na hrb vám.. :bleh: :bigwink:

jen jsem se toho chytla ale tak když to domluvíte s fantalasem tak nijak netrvám na mé organizaci... :smile:

ale aspoň vidíš jaký je ohlas.… :dribble:

Jo.. v pohode. klidne ho usporadej ty.. jen me to trochu prekvapilo.
klidne si nechte ten termin a tak..[/quote]

tak jestli se vám hodí datum tak se může enchat a je to.. klidně si to organizujte dál sami.. já na tom vážně nijak netrvám že to musím spáchat já.. :blink: je to na vás jak to máte naplánovaný vy...
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Teda holky, vy si to přehazujete jak horkej brambor :megalol:
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

naplanuj to ty. vzdyt ja uz vubec nehraju a neorientuju se v tom..
hipsy
Příspěvky: 71
Registrován: 19. 2. 2006 13.09
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hipsy »

Tim že sem se trochu nastvala sem nemyslela at ot prestanete planovat. Jen sem potrebuju vedet kdy a co at to muzu domluvit se sousedama a mati odjizdi na ceklej cervence pryc tak to musim vedet dopredu. CON si naplanujte, ja uz nehraju , me a fantalasovi je to jedno. S terminem na nas taky nehledte my tam bejt nemusime, staci kdyz mi nekdo na icq napise kdy to bude a staci ze o tom budu vedet, kdyby volali zase sousedi jako minule. Nechtela sem at to uplne zrusite..
planujte dal. :buba:
Enrikesh
Příspěvky: 81
Registrován: 21. 2. 2006 13.59
Bydliště: pod kořeny stromů s ostatnímy skřítky a vílami.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enrikesh »

takže je mi to moc líto ale vzhledem k okolnostem nemůžu NVN CON doplánovat.. mám teď momentálně svých starostí dost a musím plánovat jinčí věci

i když mě to hroně moc mrzí tak odemě se CONu nedočkáte :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :idontno: :idontno: :idontno: :idontno: :hanged2:
*vykukuje spod kořenů stromů*
Enrikesh
Příspěvky: 81
Registrován: 21. 2. 2006 13.59
Bydliště: pod kořeny stromů s ostatnímy skřítky a vílami.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enrikesh »

Enrikesh píše:takže je mi to moc líto ale vzhledem k okolnostem nemůžu NVN CON doplánovat.. mám teď momentálně svých starostí dost a musím plánovat jinčí věci

i když mě to hroně moc mrzí tak odemě se CONu nedočkáte :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :idontno: :idontno: :idontno: :idontno: :hanged2:
dyztak tohle psala mia která zapoměla odhlásit enrikeshe... :blush: *rychle to dopíše a jde se stydět do rohu*
*vykukuje spod kořenů stromů*
Odpovědět