NWN CON 2007

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

steel_martin píše:Btw: Teď mě napadlo, že bysme v tom lesíku nad loukou mohli večer udělat hon na drowy :devil_2:
No DMka by nám mohli nachystat nějakej slušnej questík :megalol: :bleh:
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Do srpna dlouhá doba , ale pokud vše vyjde jak si teď planuji , tak se určitě přijedu podívat také. :smile:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Libra píše:Do srpna dlouhá doba , ale pokud vše vyjde jak si teď planuji , tak se určitě přijedu podívat také. :smile:
to by bylo uuuplně super... :dribble:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:
steel_martin píše:Btw: Teď mě napadlo, že bysme v tom lesíku nad loukou mohli večer udělat hon na drowy :devil_2:
No DMka by nám mohli nachystat nějakej slušnej questík :megalol: :bleh:
Mě se jen tak nezbavíte, určitě tam budu v ten srpen. A ad questík - nene, teď to bude přešně naopak, teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Ještě bych tu měla prosbu.. vzhelem k tomu že to je NVN con tudíž se mohou zúčastnit všichni nadšenci do NVN bylo by fajn od těch kteří mají kontakty které já nemám aby se o tom všichni dozvěděli :blush:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Kirros
Příspěvky: 621
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

labir píše:
magnumik píše:
steel_martin píše:Btw: Teď mě napadlo, že bysme v tom lesíku nad loukou mohli večer udělat hon na drowy :devil_2:
No DMka by nám mohli nachystat nějakej slušnej questík :megalol: :bleh:
Mě se jen tak nezbavíte, určitě tam budu v ten srpen. A ad questík - nene, teď to bude přešně naopak, teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
No jen aby se to pak nezměnilo v DM hon na nezdárné hráče :biggrin:
Jacho Ering - Lektor Magické Univerzity v Tirianu
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

S největší pravděpodobností taky dorazim.
Qest: Jak se znám tak pro mě bude docela qest tam jenom dorazit :biggrin: když sem naposledy někam jel ujel mi bus a já šel pěšky :megalol:
Vsichni sou fuc
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

labir píše:Mě se jen tak nezbavíte, určitě tam budu v ten srpen. A ad questík - nene, teď to bude přešně naopak, teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
Hjé.. tak to bude zajímavé - cca. 4 hráči, které obskakuje 20 DMek... to bude expů, co? :megalol:
Game ID: Reverend_Malthas
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

labir píše:A ad questík - nene, teď to bude přešně naopak, teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:

Hej to neni vůbec špatnej nápad :biggrin: akorát si musíme rozvrhnout role...tak...kdo se hlásí na nejvytíženější NPC -> avatary? :bleh: :biggrin:
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

magnumik píše:
labir píše:A ad questík - nene, teď to bude přešně naopak, teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:

Hej to neni vůbec špatnej nápad :biggrin: akorát si musíme rozvrhnout role...tak...kdo se hlásí na nejvytíženější NPC -> avatary? :bleh: :biggrin:
jak tu nenasytnou bestii nemám ráda tak jdu do ní.. zabírám si avatar zla... :diablo:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Mia.Dasia píše:
magnumik píše::biggrin: akorát si musíme rozvrhnout role...tak...kdo se hlásí na nejvytíženější NPC -> avatary? :bleh: :biggrin:
jak tu nenasytnou bestii nemám ráda tak jdu do ní.. zabírám si avatar zla... :diablo:
:megalol: oukej, zapisuju si :biggrin: to bude exp down :whouum::megalol:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

labir píše:… teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
joooo, mám jeden připravenej, někdy se mu říká "ulička" :megalol: :megalol: :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

photter píše:
labir píše:… teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
joooo, mám jeden připravenej, někdy se mu říká "ulička" :megalol: :megalol: :megalol:
Odvolávám ten nápad, byla to blbost... :crazy:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

labir píše:
photter píše:
labir píše:… teď budou dělat hráči quest DMkům! :bigwink:
joooo, mám jeden připravenej, někdy se mu říká "ulička" :megalol: :megalol: :megalol:
Odvolávám ten nápad, byla to blbost... :crazy:
no nevím.. myslím že Photer se tohodle nápadu určitě nebude chtít jen tak vzdávat :megalol:

takže ho připisuji ať se mocnosti bojí :shades:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Dá-li Solar, tak se tam zjevím, aspoň vám posvítím v noci (nebo někomu zapálím stan, ať je víc světla :evillaugh: )
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Ikkie píše:Dá-li Solar, tak se tam zjevím, aspoň vám posvítím v noci (nebo někomu zapálím stan, ať je víc světla :evillaugh: )
tak tě zatím připíši s otazníkem.. :bigwink:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Mia.Dasia píše:
Ikkie píše:Dá-li Solar, tak se tam zjevím, aspoň vám posvítím v noci (nebo někomu zapálím stan, ať je víc světla :evillaugh: )
tak tě zatím připíši s otazníkem.. :bigwink:
Raději mě připiš s vykřičníkem, myslel jsem to spíš tak, jako že se mi nestane žádná nepříjemnost, například že mě nezavřou nebo nepřejede kamion, atp. :)
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Ikkie píše:
Mia.Dasia píše:
Ikkie píše:Dá-li Solar, tak se tam zjevím, aspoň vám posvítím v noci (nebo někomu zapálím stan, ať je víc světla :evillaugh: )
tak tě zatím připíši s otazníkem.. :bigwink:
Raději mě připiš s vykřičníkem, myslel jsem to spíš tak, jako že se mi nestane žádná nepříjemnost, například že mě nezavřou nebo nepřejede kamion, atp. :)
tak tedy dobrá... :bigwink:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
kolja
Příspěvky: 729
Registrován: 18. 2. 2006 17.01
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kolja »

Hmm, třetího, sakra, to tu možná nebudu :ermm: Uvidíme jak si to zařídim... :bigwink:
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

kolja píše:Hmm, třetího, sakra, to tu možná nebudu :ermm: Uvidíme jak si to zařídim... :bigwink:
určitě dej vědět :smile:
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
Odpovědět