Slezina na Pragoconu

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Zatracene to Darm asi nasel blbe... no tak to nevim jak to bude se mnou... na Pragac zitra musim kuli koncertu Kroliho ctvera a na to zaplatit si na celej vikend nemam takze... no kdyby jste nekdo chtel zajit do ty hospudky i dnes tak mi dejte vedet a ja dorazim primo tam.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Braenn píše:
magnumik píše:Jel bych, ale jelikož bych se rád pokusil příští středu o to, pokořit další zkoušku, tak se budu učit...
škoda, kdybys jel asi bych si dala říct, samotný se mi do tý.. no, Prahy, moc nechce. Nehledě na to pokořování co mě taky čeká :crazy:
Vidiš, kdybys řekla.… :glare:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Tak, přednáška proběhla. Protože to ten ******* prohodil, neměl jsem ji dostatečně připravenou, takže jsem párkrát skákal mezi tématy a bohužel jsem použil asi 1% informací získané oním průzkumem (z topicu Dotazník). Přednáška to tedy byla "pouze" dobrá (a ne "výborná", jak jsem ji plánoval .)), přesto jsem ale určitě zaujal některé lidi a dokonce možná zařídil nové hráče, protože se mě pár běželo hned optat podrobněji .)
Takže to sice bylo horší, než jsem chtěl, ale špatné to také nebylo =)
Těm, kteří poslali dotazníky: Nebojte se, nebude to zbytečná práce, něco s tím vymyslím .)
Labir píše:Dík předem za prezentaci a PR.
Rádo se stalo .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Gran píše:Tak, přednáška proběhla. Protože to ten ******* prohodil, neměl jsem ji dostatečně připravenou, takže jsem párkrát skákal mezi tématy a bohužel jsem použil asi 1% informací získané oním průzkumem (z topicu Dotazník). Přednáška to tedy byla "pouze" dobrá (a ne "výborná", jak jsem ji plánoval .)), přesto jsem ale určitě zaujal některé lidi a dokonce možná zařídil nové hráče, protože se mě pár běželo hned optat podrobněji .)
Takže to sice bylo horší, než jsem chtěl, ale špatné to také nebylo =)
Těm, kteří poslali dotazníky: Nebojte se, nebude to zbytečná práce, něco s tím vymyslím .)
Labir píše:Dík předem za prezentaci a PR.
Rádo se stalo .)
Super :clover: :smile:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Tak, PGC skončil. Původně jsem byl celý rozmrzelý z těch čachrů, co ten člověk dělal a tak, nakonec jsem ale odcházel s hodně fajn náladou... příštího PGC se (když to vyjde) také zúčastním a pravděpodobně si opět udělám přednášku o Equilibrii... tentokrát propracovanější, ucelenější, zkrátka lepší .)

(Tento topic asi s tímto příspěvkem ztrácí význam. Navrhuji den dva nechat a pak šup do koše .))
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

děkujeme Balrogovi,že se dostavil a potěšil nás svou přítomností :) :smile:
16? Tak to je v pohodě
Odpovědět