Hospudka

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Zajit do hospy?

Jasne, pocitejte se mnou!
18
38%
Pecu vam na to.
7
15%
Nejsem z Prahy.
23
48%
 
Celkem hlasů: 48

Yohan
Příspěvky: 26
Registrován: 5. 9. 2007 20.49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yohan »

anurin píše:Hmm.. mhm... *přemýšlí* Pokud bude hezky, budu na vyšáku, ale pokud ne... tak se asi zastavím a někoho přitáhnu. Ale možná budem s pár lidma spíš na vyšáku, podle počasí. :hmmm:
vidim to taky tak...
Když se struna napne moc - praskne, když málo - nedá se na ni hrát.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

no...
ma byt cca 18°C je to dost pekne na Vyšehrad ?
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

allekoo píše:no...ma byt cca 18°C je to dost pekne na Vyšehrad ?
Budeme rádi, když se nás sleze 8 a pít budeme 10tku. To je dohromady 18 a tím pádem je to dost pěkné...muheheééé :dribble:
Obrázek
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

U Sadu mame rezervačku (pro změnu na "kokosák")… a aspoň tam nezmoknem :D

Win, ne aby sis to zas popletla :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Hm, tak kokosák si vymýšlel s tím že bude ošklivě a přiznal se k tomu že má strach ze sluníčka. :ermm: .. Mno, viděl bych to jako obvykle na vyšehrad. Je krásně a trčet se mi někde v zakouřeným pajzlu nechce. Škoda, některý lidi u sadu bych rád viděl.. ale co, neumírám, uvidím je jindy. Tak zase na vyšáku ( pro vyšehradský gang)
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

jsem řekla, že přijedu pokud uděláte jednotný sraz :bleh:

No...já to stejně vidím špatně, nějak mi to časově nevyšlo...takhle bych přijela do Prahy, jak dlouho se dopravovala na místo určené, pak s vámi byla dvě hodiny a už zase něžela na bus do Plzně...sice máte rezervačku, ale to jedno místečko se vám tam stratí :) přijedu příště až bude víc času...slibuji :)
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Ono i 2 hodiny stačej :)
Jo a proč je separátně v tu samou dobu jinej sraz???
Minule byly srazy na Vyšehradě v pátek a teď najednou ve středu, kdy se to kryje s pravidelnou jinou akcí?
Anurine nebylo by logičtější a lepší ve středu zajít do Sadu a v pátek na Vyšehrad?
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Protože druhý sraz zavedla jiná skupina lidí dodatečně a separátně jinde neb na vyšáku jim nebyla dost dobrá žádná čokoláda :megalol: . Možná proto, že tam ani žádná není :bigwink: . Jinak srazy jsou podle mě o lidech a ne o místě. I když...vyšehrad je prostě vyšehrad... :megalol: :megalol:
Obrázek
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Mno rezervačka hore dole, ja rád sluničko a nerad dymovnice takže sa vam asi na ten Vyšehrad pripletiem ked už tam budete.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Přiznavam, koukal sem a myslel, že bude hnusně.… no, hnusně neni - toš Sad sem zrušil a hurá na vyšák.

..spoň mi bude moct anurin vysvětlit kde přišel k tomu, že mam strach ze slunička ;)

.. a KaTovi vysvětlim zase já co to znamená "dodatečně" a "separátně" :biggrin:

A vubec, du tam hned.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

dodneška jsem netušil, že jsem takový přeborník v kulečníku :biggrin:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

mkov píše: Anurine nebylo by logičtější a lepší ve středu zajít do Sadu a v pátek na Vyšehrad?
Nikoho nnutím chodit na vyšák. Chodí tam převážně lidičky co tam chodili loni. Imho, jsem tam často a oznamuju že tam budu. Nenutím tam nikoho lézt.
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

OneHeart píše:dodneška jsem netušil, že jsem takový přeborník v kulečníku :biggrin:
Přeborník v kulečníku u kterýho se chlastá... :drinks:
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

OneHeart píše:dodneška jsem netušil, že jsem takový přeborník v kulečníku :biggrin:
Nejsi přeborník... jsi mistr. :worthy:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

No mě spíš jde o to, že minulý rok to bylo v pátek a teď to je ve středu.
Proč to není v pátek jako minulý rok, ale ve středu, kdy bývají srazy které se začaly dělat na počátku tohohle roku, kdy na Vyšehrad nemohlo být pomyšlení, protože pro něj nebyli podmínky.
Prostě mi to přijde divný no :)
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Protože nepražáci jezdí na víkendy domů za rodinou a teplou večeří, takže mají čas jen přes týden?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ne, je to i z toho důvodu, protože pražáci jezdí na chaty o víkendu. Jak jsem řekl, na vyšák nikoho nenutím. Myslím že je to i zbytečný řešit proč je to ve středu. Možná protože to všem vyhovuje.…. Přijde mi že za tím pořád hledáte zlýho anurina... :blink:

Edit: srazy na vyšáku bývali středa, čtvrtek, pátek... podle toho kdo jak měl čas... :bigwink:
Yohan
Příspěvky: 26
Registrován: 5. 9. 2007 20.49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yohan »

anurin píše:Ne, je to i z toho důvodu, protože pražáci jezdí na chaty o víkendu. Jak jsem řekl, na vyšák nikoho nenutím. Myslím že je to i zbytečný řešit proč je to ve středu. Možná protože to všem vyhovuje.…. Přijde mi že za tím pořád hledáte zlýho anurina... :blink:

Edit: srazy na vyšáku bývali středa, čtvrtek, pátek... podle toho kdo jak měl čas... :bigwink:
jo..souhlasim s tema..kdo tvrdi,ze jses zlej zloun.… :bleh: ….nebo zloun zlej? :bigwink:
Když se struna napne moc - praskne, když málo - nedá se na ni hrát.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Yohan píše:jo..souhlasim s tema..kdo tvrdi,ze jses zlej zloun.… :bleh: ….nebo zloun zlej? :bigwink:
A já si myslím, že obě skupiny mají pravdu! Je to zlounsky zlej zloun! :megalol:
Obrázek
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

anurin píše:Edit: srazy na vyšáku bývali středa, čtvrtek, pátek... podle toho kdo jak měl čas... :bigwink:
Času má každý tolik, kolik si ho udělá. To spíše přičarovat hezké počasí mi ještě dělá problémy :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Odpovědět