Slezina v Brně

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Slezina v Brně

Příspěvek od kokosak »

Toš hoj vespolek!

U přiležitosti bliže nespecifikovane radostne udalosti si dovoluju pozvat šecky z Brna a okolí (třeba takovej Přerov *mrkne*) na pátek 29. kol šesté na slezinu do Brna. Dalši udaje (jako podnik, postýlky pro ne-uplně-brňáky a pododně) upřesnim dle toho kolik se nam tu sleze zajemcu.

Tak. Kdo dorazí?

*hlásí se*

Edit: …. a nebude to enem z EQ, nějakej ten Thaliec snad teš dorazi ;)

Průběžně aktualizovaný seznam zůčastněných, dle pořadí dobrovolného přihlášení k oběti:

kokosak - příjezd neznámý, pravděpodobně bude na místě
Braenn - místní, počet poskytnutých postýlek neznámý
Akira - příjezd 17,57 hlavní nádraží
Akira 2 - příjezd 17,57 hlavní nádraží
Ikkie - příjezd neznámý
Jája CZE - příjezd Zvonařka 17:40,
Magnumik - místní, postýlky 4, zem nepočítaje
KaTo - příjezd neznámý, postýlka vlastní
ojta - příjezd neznámý, postýlka vlastní
sciorp - Příjezd Zvonařka 18:30
Samuel - místní, postýlky 0
Yohan - příjezd neznámý, postýlka vlastní
Arto (možná) - místní, postýlky 0
Naposledy upravil(a) kokosak dne 28. 2. 2008 12.12, celkem upraveno 9 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Na mě nekoukej, ja su v Prahe :megalol:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slezina v Brně

Příspěvek od Braenn »

[quote="kokosak"][/quote]
Pro velký úspěch opakování minisleziny, konečně na tom správném místě :D
Na podnik mám několik tipů, to záleží jestli budem zase ve třech/čtyřech (!) nebo se nám to rozmnoží (významný pohled k jedné růžovovlasé bardce)

Co se tvé úchylky na čokoládu týče, beru při vybírání samozřejmě v potaz (nějakej automat se najde, případně si dovez vlastní termosku :bleh: )
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Re: Slezina v Brně

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:
kokosak píše:
Pro velký úspěch opakování minisleziny, konečně na tom správném místě :D
Na podnik mám několik tipů, to záleží jestli budem zase ve třech/čtyřech (!) nebo se nám to rozmnoží (významný pohled k jedné růžovovlasé bardce)

Co se tvé úchylky na čokoládu týče, beru při vybírání samozřejmě v potaz (nějakej automat se najde, případně si dovez vlastní termosku :bleh: )
zase za něho platíš? :dribble:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Re: Slezina v Brně

Příspěvek od Braenn »

kdepak, my se střídáme :shades: Tak termosku až příště
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pudem na párek v rohlíku a pivčo, respektiiive čoko nastojáka :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše:Pudem na párek v rohlíku a pivčo, respektiiive čoko nastojáka :bigwink:
takže rezervovat místa u hladovýho okna s poetickým názvem "Nonstop"? Aby ses nedočkal :bleh:
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

pokud by jela růžová bardka, je šance, že se taky dostavím :)
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

No, že bych poprosil vozítko mé milované jestli mně nevezme do Brna? No.. Koneckonců, byl jsem na něj hodný, umyl jsem ho, u "mušličky" do nádrže nalil, tak by se mohlo ustrnout. :bigwink:
Navíc mám u nejmenované osoby sekeru od posledně a dobrý mrav velí srovnat dluhy. Ale doufám se nás sejde více, ať je legrace.

PS: Jedu ze severu na jih, takže můžu případně přibrat cestující. Trasa: F-M, NJ, OL, a tak dále.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jája CZE píše:No, že bych poprosil vozítko mé milované jestli mně nevezme do Brna? No.. Koneckonců, byl jsem na něj hodný, umyl jsem ho, u "mušličky" do nádrže nalil, tak by se mohlo ustrnout. :bigwink:
Navíc mám u nejmenované osoby sekeru od posledně a dobrý mrav velí srovnat dluhy. Ale doufám se nás sejde více, ať je legrace.

PS: Jedu ze severu na jih, takže můžu případně přibrat cestující. Trasa: F-M, NJ, OL, a tak dále.
no tak paráda:) nakonec to má větší ohlas než sme čekali a samým dobrým směrem
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

tak že bych ti zkazil náladu a taky přijel? :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Proboha! Jen to ne! A jestli přece jenom, tak zásadně SÁM.

hi hi hi
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Ikkie píše:pokud by jela růžová bardka, je šance, že se taky dostavím :)
Teda jako sice vůbec nevim co tym myslíš, ale přinejhorším bych prostě z Brna odjel o den pozdějš :biggrin: pokud máte dotaz ohledně nějaké brněnské kavárny nebo čajovny...směle do toho, mám to prolezlý horem dolem :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:pokud máte dotaz ohledně nějaké brněnské kavárny nebo čajovny...
Měl jsi určitě na mysli brněské hospody a restaurace, soudruhu :bleh: Jinak co bys řek (nebo spíš konzultoval, nikdo jinej tu asi na to nebude) Pod lékárnou nebo Modrý růži? Případně vlasní varianty?
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to sem na mysli rozhodně neměl :biggrin: ale když už sme u toho...není nic lepšího než starověká krčma... nebo jak se to sakra přesně menuje... pokud nás bude tak do 8mi lidí, tak možeme rezervovat stůl...popřípadě se pak přesunout jinam...no a pokud tady bude kupa chudých studentů, co nechcou zbytečně utrácet, tak můžem klidně zajit jinam...ale předem říkám, hospody moc prolezlý nemám...kavárny sou mi bližší :shades:

jinak možu nadhodit pár verzí:

ožírací verze -> pude se do Rockin' cafe … maj tam rum s kolou za 19kč (aspon když sem tam byl posledně)
dražší verze, ale zajímavější prostředí -> starověká krčma … jídlo tak od 150kč nahoru a pivo s medovinou 40kč
hospoda s nabídkou jídla -> těch je...
no...těch verzí je víc...stačí říct co byste radši...
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:to sem na mysli rozhodně neměl :biggrin: ale když už sme u toho...není nic lepšího než starověká krčma... nebo jak se to sakra přesně menuje... pokud nás bude tak do 8mi lidí, tak možeme rezervovat stůl...popřípadě se pak přesunout jinam...no a pokud tady bude kupa chudých studentů, co nechcou zbytečně utrácet, tak můžem klidně zajit jinam...ale předem říkám, hospody moc prolezlý nemám...kavárny sou mi bližší :shades:

jinak možu nadhodit pár verzí:

ožírací verze -> pude se do Rockin' cafe … maj tam rum s kolou za 19kč (aspon když sem tam byl posledně)
dražší verze, ale zajímavější prostředí -> starověká krčma … jídlo tak od 150kč nahoru a pivo s medovinou 40kč
hospoda s nabídkou jídla -> těch je...
no...těch verzí je víc...stačí říct co byste radši...
Rockin, to je na mě moc tvrdá ožírací verze, ale byly doby kdy sem bejvala pravidelným hostem:) jestli se ti líbí prosteřdí krčmy, pak je tu ještě L.A.G - krapet víc dobové a laděné do začátku 17 století. Slušný podnik s výborným jídlem a pitím, ceny jako v krčmě. (Podotýkám název nemá nic společného s obdobně pojmenovanou písničkou od Horkýže slíže)
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Braenn píše:Rockin, to je na mě moc tvrdá ožírací verze, ale byly doby kdy sem bejvala pravidelným hostem:) jestli se ti líbí prosteřdí krčmy, pak je tu ještě L.A.G - krapet víc dobové a laděné do začátku 17 století. Slušný podnik s výborným jídlem a pitím, ceny jako v krčmě. (Podotýkám název nemá nic společného s obdobně pojmenovanou písničkou od Horkýže slíže)
hehe :) no, já tam taky párkrát byl...ten dlouhovlasej "mladej" číšník co tam je tak nám dokonce pár měsíců pronajímal zkušebnu ;) no nicméně..L.A.G neznám...ale ještě je pár brnění a zbraní na svobodáku ve steak housu nebo jak se to menuje...nicméně by se měli asi vyjádřit zůčastnění kam se jim chcea nechce ;) doporučuju takový malý hlasování...jako příklad..chcu nejvíc do čajovny, tak jí dám tři body, pak do kavárny, tak jí dám dva body a pak do krčmy tak jí dám jeden bod...no a co bude mít bodů nejvíc, tam se pude a skoro všichni budou spokojení :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Zrovna hlasování o čajovně a kavárně bych vynechala. V prvním je problém zvýšit hlas, nemají pivo a nevaří, v druhých většinou s cenou a vařením. O zavíračce ani nemluvě.
Uvažovali sme o nějakém slušnějším podniku kde se uslyšíme, uvidíme (i za předpokladu že budu/budeme pracovat na kouřové cloně, tzn dobrá klimatizace), kde hlavně vaří (hádám že jako obvykle hlavně ti co dojedou z větší dálky nepohrdnou večeří), mají pivo a kofolu (no, a čokoládu pro náročné) a ceny poměrné kvalitě. Pozdní zavíračka výhodou, ale to se dá pak přemístit někam jinam. Zůstala bych u pojmu restaurace / hospoda, a protože sme jediný brňáci, zbývá se dohodnout kde:)) Není nás tolik, aby sme měli problém se vejít, palčivější otázka bude spíš spaní. Ale na něco se přijde
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

proto sem psal, že je to příklad :bleh:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmmmm... tak to nas budeee.… *počítá na prstech*… sedum? Sedum. Hmmmm.… tak to je pěkný číslo. Z toho jestli to vidim dobře štyry bez domovské postýlky. No tak holt pojedem přes noc. Máte tam někde na skladu odpovídající zařízení, pani šéf? ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět