Víkendová slezina kdesi v divočině

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:
Akira píše:pokud by jste se chtěli opravdu vidět...nedělá nám problém, uspořádat pařbu u nás...s návštěvou Helfštyna, případně jiných akcí...restauránů tady máme docela dost, fotbálek, beach, bowling, kulečník či jiné aktivity, ..nabídka platí pro víceméně kdykoliv (mimo naše akce)
Tak mě bys zase nalákal na ten Helfštejn, mám to tam docela ráda:) Kdy že máte čas v tom červenci? :dribble:
kromě týdne 21-27...a v době gameconu, v podstatě kdykoliv
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

kromě třetího týdne si čas prostě udělám přece vás v tom nenechám
P.S. Kulečník moc nemrskám
PODPIS
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Troufnu si tvrdit, že jsem vyhrál sázku ohledně zbývající doby ke spuštění EQ (tipoval jsem tehdy měsíc, takže jsem z vás všech asi nejblíž :bleh: ) - o co jsme se vlastně vsadili? :smile:
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

… v rámci natěšenosti na navazující akci přesunut odkaz s fotkama na první stránku. A taky BUMP :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Padalo tu kdysi spousta návrhů ohledně různých míst, kde by šel případně udělat další srázek - orličky, jakejsi ostrov, akirovo tábořiště, ostatně chlébské tu pořád je - co takhle další chata - grilování, bečka, a tak dále?

Tentokrát by mohli něco naplánovat ti z čech, ať vás pořád netaháme do civilizace:)

Dokud ještě je venku trochu teplo..
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

sem pro kdekoli ale nenhle weekend ne příští weekend *podrbe se na hlavě* mno podíváme se na termínovku lodiček at vim
ba ne na vás si čas udělám :bleh:
PODPIS
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

tak tak..jak říká braenn..taky bychom byli pro :) (zabitý víkend 19-21.9 a 26-28.9 a 5.10.)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Akira píše:tak tak..jak říká braenn..taky bychom byli pro :) (zabitý víkend 19-21.9 a 26-28.9 a 5.10.)
no nehnala bych to tak narychlo jako že ted.. ale... koukám akira nemůžu příští 4 týdny, co tak kolem toho termmínu 12.10 nebo jak to tam je??

28.10 je pak sice svátek, to je úterý (s jedním dnem dovči by to vytvořilo zajímavej prodlouženej víkend:)) ale aby už nebylo moc zima.. pak je volný pondělí až kdesi v listopadu, letos vážně na nic
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:
Akira píše:tak tak..jak říká braenn..taky bychom byli pro :) (zabitý víkend 19-21.9 a 26-28.9 a 5.10.)
no nehnala bych to tak narychlo jako že ted.. ale... koukám akira nemůžu příští 4 týdny, co tak kolem toho termmínu 12.10 nebo jak to tam je??

28.10 je pak sice svátek, to je úterý (s jedním dnem dovči by to vytvořilo zajímavej prodlouženej víkend:)) ale aby už nebylo moc zima.. pak je volný pondělí až kdesi v listopadu, letos vážně na nic
taky bych to viděl v tom říjnu...má prej být teplej ...ale zase..druidi ve zprávách ví na 70% jak bylo včera ne jak bude za měsíc
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

učastnit bych se rozhodně chtěl, jen termín ečště nevim. To víte, Brno :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

V Říjnu mám jeden víkend mrtvej. Zatím ale nevím přesně kterej :D Takže zatím 75% šance.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

přídu v řínu ale ne 11. páč to je u nás slavnostní otvírání zrekonstruovaný knajpy a a a a 4. vlastně na 50% možná bude pre-party v klubu co ho otvírá kámoš :blush:
alr to neni jistý von toho dost navykládá
PODPIS
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Ja mam cas a byla bych pro kazdou vikendovku nicmene v planovani je i neco dalsiho... nechte se prekvapit.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

srázek

Příspěvek od Paklic »

Co se týče víkendů, tak bych myslím určitě mohl! Kdykoli!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

hmmmmmm... říjen uš budu možná aj v Praze... zase ale bude zima jak v psinci. Co takle 12-14.9.? Nebo to je moc narychlo?

Edit: a dyš vemete stany, aj mimopražský by měli kde přespat... viť, Braen? :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

mimopražský nemusej brát stany, páč by se to mohlo udělat jako taková rozlezlá slezlost, čili pár míst na spaní aj u mě
PODPIS
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

No já bych snad byl schopnej nějak zařídit naší chatu v těch orlickejch. Ale asi nejlepší by bylo někdy po 15... to víte, vejplata :biggrin:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

no, já měla popravdě představu něčeho jako posedí se venku o ohně a .. tak nějak pohoda mimo město, a v říjnu na začátku je pořád příjemně (ve svetru, nepopírám)

víkend 12 je, nu, dost na rychlo, ale kdyby něco bylo, asi neodmítnu. Jen aby jste pražíci zvládli udělat program i pro náročné, upozorňuju že orloj i václavák už jsem viděla :bleh:

Nicméně, raději kvalitu před kvantitou
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

to já bych radši ty Orlický než Prahu. Na podzim je to tam tak krásně melancholický :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

ne že bych povrhoval tou dírou co nazýváte stověžatá...ale taky bych dal přednost něčemu mimo..navíc za 14 dní je to krapet nakvap...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Odpovědět