Maškaráda

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Maškaráda

Příspěvek od Alfray »

Pro všechny příznivce dřeváren, v okolí Plzně :smile:

http://maskarada.kambo.us/index.php
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Hele to nevypada vubec zle... Kdy to mate? :blink:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tuším, že je tam psaný 11.10 :smile: No zlý to asi nebude, nejhorší pro mě bude sehnat kostým. :ermm:

Jo a jenom doplnění...když se pořádali jenom bitvy, ne takovýhleč celodenní, tak bylo dycky kolem 120 účastníků :bigwink:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Alfray píše:Tuším, že je tam psaný 11.10 :smile: No zlý to asi nebude, nejhorší pro mě bude sehnat kostým. :ermm:
Kdyby ses motal kolem Brna nebo tu někoho měl, můžu půjčit.. mám jimi doma narvanou celou skříň :crazy: pánských, samozřejmě, hlavně gotiku

Jinak představa WoDčkových upírů jak se řadí do šiků armád a jdou proti sobě, no :))) jsem zvědavá pak na fotky
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Braenn píše:
Alfray píše:Tuším, že je tam psaný 11.10 :smile: No zlý to asi nebude, nejhorší pro mě bude sehnat kostým. :ermm:
Kdyby ses motal kolem Brna nebo tu někoho měl, můžu půjčit.. mám jimi doma narvanou celou skříň :crazy: pánských, samozřejmě, hlavně gotiku

Jinak představa WoDčkových upírů jak se řadí do šiků armád a jdou proti sobě, no :))) jsem zvědavá pak na fotky
Jasně, dám ti vědět až budou :smile: Uff, kolem Brna...no kdyby byla hooodně velká nouze, možná bych si pro to i dojel :bigwink: I když to je fakt krajní řešení. Spíš jestli třeba nevíš jak nějakej hezkej udělat a tak. Třeba nějaký stránky :smile: :clover:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nooooo... ja tak trocha pendluju Brno-Praha.…. :shades:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Alfray píše:(…)
living fantasy http://kompanie.living-fantasy.eu/navod … 37if8a6qc1
trošku složitější, historické: http://krea.wz.cz/
asi nejpodrobnější, historické : http://www.kostym.cz/
a tady něco, co bych nazvala opravdu primitivní, čistá fantasy:) pokud si hodláš šít sám, vřele do toho, odkazy jsou až na konci stránky http://arboria.asf.cz/view.php?cisloclanku=2003120301

jestli bys potřeboval poradit klidně napiš PM, šila jsem kostýmy a vůbec doplňky docela aktivně tak snad můžu pomoct:)
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Díky moc, kouknu na to a kdyžtak se ozvu :smile:
PS: zároveň se omlouvám za pomalé psaní v nadcházejích dnech, kdy budu mít rozpíchané prsty od jehel a všeho možného :biggrin:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Alfray píše:Díky moc, kouknu na to a kdyžtak se ozvu :smile:
PS: zároveň se omlouvám za pomalé psaní v nadcházejích dnech, kdy budu mít rozpíchané prsty od jehel a všeho možného :biggrin:
Neboj se, s trochou štěstí to tak hrozné není. Jako švadlenka amatér potvrzuju, že pytel přes hlavu zvládne každej, s trochou hrabání v sekáči seženeš věci jen na lehkou úpravu a v okolí máš určitě nějakou schopnou duši, co se nechá zlanařit ku pomoci. (A vlastní třeba šicí stroj :D )

Většina mejch fantazáckejch kostýmů byla taky spíchnutá horkou jehlou a řekla bych, že slavily relativní úspěch :)

Edit: A podle stránek..máš nejjednodušší na výrobu přibližně tak ty malkaviany a tremery.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Taky jsem si spichla tabard a par veci a nakonec jsem sehnala bajecnou larpovou kosili normalne v sekaci. Jen v tom vzdycky komplet v cernym vypadam jako nejakej zkzak ;]

Ja mam spis problem se schvalovani zbrani, ten obourucak ma spravnou delku ale vetsinou se jim nelibi ze je 10cm sirokej a pet kilo tezkej XD
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Já asi půjdu zkusit štěstí na blešák, prej se tam dá sehnat dost užitečnejch věcí, z kterej se pak dá něco slušnýho vytvořit :smile: No bude to boj :biggrin:

S tim obouručákem, mi ani nepřípomínej... docela se jich tam hrozim.. kord když jeden klan, kterej tam je, má povoleno mít ještě delší zbraně :biggrin:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

na blešák.. bah, to jsi to brzo vzdal to šití.. záleží čemu říkáš slušný, i když na takovém prvním ročníku dřevárničky na konci světa asi nebude kostýmová úrovni nijak horká (neříkám ve zlým:)
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

tady mužu podekovat že je moje matka zdařila švadlena..co ta mi toho a mým kamarádum našila :P
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Odpovědět