Velikonoční sraz EQ - Chleba, pivo a mléčný deviant

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Chlébské 23-25.10.

Dojedu
16
80%
Nedojedu kvůli termínu
0
Žádná hlasování
Nedojedu protože mě to nezajímá
0
Žádná hlasování
Rád bych dojel, ale nemůžu (nechci) nic slíbit
4
20%
 
Celkem hlasů: 20

Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Tak já už jsem také v pořádku doma a jdu zpracovávat fotky a prohlídku hradu, aby se trochu vzdělali i ti nezůčasnění :biggrin: Zatím přidávám jen rychlý výběr …

Obrázek

Obrázek


Sraz byl naprosto úžasný a i přes to že byl takhle hezky přes prodloužený víkend, mi to přišlo hrozně krátké.
:ermm:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Jop, bylo to super. Díky všem. :clover:
Galerka je pěkná (musím říct, že bych se lekl sebe s lopatkou víc než sebe se zbraní :biggrin:) a těším se na doplnění od ostatních. Hlavně na necenzurované verze - některé musí stát za to. A ta videa, jéje, ta videa ! :megalol:

2Akira: Wrestling ? Zkus si vyplatit Wendigo brzy po ránu. :bigwink: Tímto děkuji Braenn, že nechala hasičák hasičákem. :bleh:

2Winonne: Otvírák klidně oželím do příštího srazu, večeři úplně. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

Braenn píše:ty jo tomu albu to nějak trvá, první fotky a všicni vypadáme slušně, ono aby ne, když začínají další den ráno :biggrin:

a bude k dostání i necenzurovaná verze?

edit: dodám že mám funční a rychlou galerku, kam můžu nasdílet/nechat vás nasdílet další fotky:)
když by nevadilo, nalila bych tam ty moje...nemyslím že bude třeba promazání, ale to bych pak nechala na tobě
Rina
Donie
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Pavel Urban píše:… Tímto děkuji Braenn, že nechala hasičák hasičákem. :bleh:
Představte si:
Tři prohýřené noci po sobě. Spíte poté, co jste šli spát spíš ráno než v noci.

Představte si že k vám do pokoje někdo najednou vtrhne, navzdory (tehdy ještě nedokonalé) barikádě z poličky.

Začne vás, stále spící švihat mrskačkou s uvázaným pytlíkem od rohlíků a deklamovat "Hody Hody doprovody..."

Pošlete ho do háje, zavřete oči a spíte dál.

Ale za chvíli se totéž opakuje a mučitel konečně formuluje požadavky: "Chci vajíčko!"

Slušně ho slušně kam slunce nesvítí, přetáhnete přes obličej spacák a myslíte si, že tím to hasne.

Vzápětí opět pocítíte přítomnost igelitové mrskačky. Fáze přesvědčování - neúspěch ("Běž si vzít to vajíčko, je v kuchyni"). Fáze podvádění - neúspěch ("Já ti to vajíčko do hodiny přinesu").

Mučitel projeví trochu lidskosti slovy "Počkám venku aby ses mohla aspoň obléct".

Vypotácíte se ze dveří, schody poslepu seškobrtáte, v temné chodbičce kouknete ven a slunko kdesi na obzoru. Nic zlého netuše se ptáte "Kolik je vlastně hodin?"

Načež ta osoba odpoví

"Šest ráno!"

Jste v úzké chodbičce, jednu botu rozvázanou, oči jako angorský křeček, bundu zapnutou nakřivo....venku svítá, ve dveřích se tlemí ono individum s pofidérní mrskačkou, ozdobenou igelitovým pytlíkem, vedle vás na zdi visí malý příruční hasící přístroj.…

Až se mě někdo zeptá, co bylo to nejhezčí co jsem v životě udělala, řeknu:

Nehodila jsem tím hasičákem po Dinu Dagorovi.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 13. 4. 2009 22.20, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Taktéž dik, už se těšim na další a i trochu se vrátila chut' do hry.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

hehé sem rád že jste se bavili příště mi to snad již vyjde a užiju si teroru a radosti také :megalol:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Videa

Příspěvek od Libra »

Takže, první video. :)

Beduíni útočí

Při naší výpravě na hrad pernštejn se jeden nejmenovaný zástupce beduínů rozhodl rozšířit své území i mimo hranice pouště. I přes naše pokusy zastavit ho v jeho plánu, podlehl zcela emocím a dal jim volný průchod před turisty a majiteli stánků se suvenýry. // Hluboká poklona Jonovi že takhle svědomitě splnil sázku

www.bajkal.net/honza/10042009.avi



Prohlídka hradu

I přes tuto předcházející událost, která vzbudila zájem obyvatelů hradu, nám byl od nich po značném naléhaní, poskytnut jeden z průvodců a my se dozvěděli více o tomto tajemném místě.

www.bajkal.net/honza/prohlidka.avi



Zkoušky na MUNI

Nakonec se nám podařilo natočit jednu ze zkoušek MUNI, která zrovna probíhala v nedalekém lesíku. Adept Naylun byl postaven lektorem Adalbertem před velice náročný úkol.… .. ukázat že je možné pomocí magie přeskočit i tak velikou řeku, jako protéká například Tirianem. Adept ze začátku chtěl přesvědčit lektora o tom že toho je možné dosáhnout i bez její pomoci, ale nakonec dal na jeho četné a moudré rady … .. ..

www.bajkal.net/honza/zkouska.avi
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Všechny videa a fotky jsou aktualizovány do prvního příspěvku.
:wow:
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Braenn píše:Všechny videa a fotky jsou aktualizovány do prvního příspěvku.
:wow:
malí koníci … a žabky !!!!! Mě tak mrzí že jsem nenahrál toho pavla, když už se od nás nechal ráno taky strhnout k tomuhle songu :megalol:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

..Malé outloně lúbi Boh....ano, tento song sebral Braenn šanci na vítězství v lukosouboji :) leč tento song společně s Králem Elvisem, se mi vryly do paměti!!!!

Ps: fot a video komu? Braenn?
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ach jo :ermm:
Na podzim si to prostě ujít nenechám...

Celý víkend jsem byl tam, kde jsem být nechtěl, a nebyl jsem tam, kde jsem být chtěl. Alespoň, že jsem koupil dvě skříně (a jednu z nich už složil). A stejně mě to strašně štve :crazy:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

http://mesias.m6.cz/~permonik/gallery/m … temId=9209

Fotky od Riny - sobotní turnaj v lukostřelbě a pár fotek okolo.
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 317
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od koulinek »

a vyhrály taky AAčka? no jinak teda snad bude naka akce v lete a ne az na podzim né? Jináč teda doufam že se mi taky podaří příště účastnit.
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

předběžně se plánuje akce na červenec, a pak jedna někdy v září. Předběžně. Místo neznámé.

A turnaj vlastně ani nevím, ale Serinovi to nějak moc šlo, než jsme mu to zkazili malými tříprsťáčky.

Mimochodem, bardská píseň v praxi funguje, ta dobrá i ta špatná :dribble:
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Kraki Skengdrang
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

No, už vím jaká má slova píseň prokletí. Ale když vám "někdo" přitepleným hláskem zpívá "malé tříprsťáčky lůbí boh" máte rázem -20 do míření, notabene, když jste (EDIT) Tříprsťáka ve hře potkali a s prominutím se vám vykálel před dveře. Už jen ta hromada byla velká. Takže první kolo 20 bodů (průběžné první pořadí), druhé 6 (takže nakonec 3-tí) a bylo vymalováno. Večer stáhnu vše z kamery, roztřídím do funkčních celků a poprosím o umístění na web, jinak půjdete na Youtube holoto!!.

Ano, písně fungují báječně. Anade to potvrdila svými zásahy, kdy na píseň "za a za a zasáhni žluté kolečko" trefila střed a když jsme se zalekli možného dobrého výsledku a změnily slova na "Za a za a zasáhni žabku v lese" skutečně hledala šíp ve smrčí.

(EDIT) Lepčí? :dribble:
Naposledy upravil(a) Jája CZE dne 14. 4. 2009 18.45, celkem upraveno 1 x.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Dodám jen, že Anade před naší bardí písní netrefil ani jednou terč, a pak najednou .. "Zasáhni, zasáhni, zasáhni žluté kolečko" a přímo do středu! :megalol:

Škoda že někdo nepsal všechny ty hlášky, mám v matném povědomí hlavně Winonne, posilněnou maďarovou čerešnicí, jak vykřikuje do davu podobně posilněných že "Takhle to vypadá v druidském hájku po půlnoci" a ohánějící se utrženou druidskou holí se slovy "Všechny vás tu Utiším!"

P.S. po Serinkovi - pro upřesnění dodám, že před ty dveře mu hromádku umístil Tříprsťák, ne nejmenovaní zpěváci. Ono to vyznělo tak dvojznačně:))
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Já vám dám takovýho Maďara...
Kraki Skengdrang
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:megalol: tengu ty obrázky sou masakr :megalol: hlavně ten sciorp :megalol:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Librův nápad, moje provedení..jedná se o komplot :) ( ne o kompot)

Na níže uvedeném obrazu můžete vidět Altaira Al-Walída na slavnostním obrazu, jež opěvuje jeho dobytí Pernštejna. Ten byl samozřejmě převezen do Oázy, aby to k němu měl dobyvatel později blíž a nemusel jezdit na dovolenou tak daleko.

Obrázek
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Odpovědět