Malej srázek, hospůdka, Praha, Vyšehrad

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Malej srázek, hospůdka, Praha, Vyšehrad

Příspěvek od OneIceOne »

Nechcete se někdo připojit a posedět v malebné hospůdce s kamarádem zrzavé barvy či podle chuti, pro neobčanky rozlejvaná kofola a grilovany poutky pro všechny.

Místečko je v Praze na Vyšehradě, sedí se venku.
Doprava jest třebas šalinou 3,7,16 na zastavku Výtoň a pak do kopce, nebo šalinou 7,18,24 na Ostrčilovo náměstí a pak zas do kopce a nebo metrem C na Vyšehrad a pak z kopečka.

Pro lepší navigaci přiložena mapka zlatokopa neznámého, který hledal poklad národa českého...

Obrázek

Už jednou jsme odškoušeli a to ve skupině Já a ty co Kayna, Chlorofila a kdysi Zar*roca hráli či hrají, dál v moci naší je snad dotáhnouti ty, co Asarandela, Kai a Zumu hrají.

Jak kontaktovati náš mužeš, kdyby připojit ses chtěl(a)

tak buďto do kouzelné krabičky, která se ICQ menuje nacvakáš kouzelné formule v podobě 332213426 a na druhé straně se projeví osoba moje a nebo na PM se ozveš.

Srázek plánuje se jak bude se nám chtít po ICQ a nebo telefonním spojením v kterém jadro je. Takže žádnej stres, vše se v čas dozvíš.

A co se probírat bude? Všechno co u zlatého moku se stihne, o hraní naší oblíbené hry, o krásách světa, které nám přináší sluníčko a tak dál...tak nač čekat.
Naposledy upravil(a) OneIceOne dne 21. 6. 2007 11.07, celkem upraveno 2 x.
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

..a při štěstí troše nikdo z hradeb dolů padati nebude, kteréžto události takéto posledně svědky my byli... :bigwink:
coirëa oialë
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

chlorofil píše:..a při štěstí troše nikdo z hradeb dolů padati nebude, kteréžto události takéto posledně svědky my byli... :bigwink:
raději nepřipomínat, noční můry z toho byli :no:
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Hmm... Možná bych se stavil. Mám to pět minut od baráku.
Kraki Skengdrang
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Jon píše:Hmm... Možná bych se stavil. Mám to pět minut od baráku.
Já taky, to už jsi 3 člověk, co to má blízko. To se dá zajít i při méně plánovaném srázku.
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

Takže předběžně jsem s jádrem to je cca 4-5 lidí domluvený na spíš středu nebo možná čtvrtek. Počítejme předběžně se středou a to teda 25.4.2007 od 1500+ (minule jsme tam vydrželi +- 4 hodinky, bylo hezky, takže je možný připojit se pozdějc)

Předběžně se učastním Já, Kai, Kayne, pak lidi co zná on, takže Chlorofil snad Zarroc a Zyga. Teď se ozval i KaTo a prej vezme Malcolma (trpasličího brachu z hagu :smile: ). Ještě snad uženu na chvilku Zumu. Takže ostatní v klidku doražte i bez ohlášení, kdyby něco tak občas lidi maj moje číslo, tak neni problem zavolat, kdyby jste nás tam nenašli. A kdyby jste nás nemohli vubec najít, hledejte tohodle podivína v kratasech:

Obrázek

P.S. Jelikož je to venkovní hospůdka a pokud bude pěkně, bude narváno. Je tam tak 50%, že si nesednem, proto se ale dá sedět hipísácky na zemi, já vezmu z domova pro případ dvě deky. Tak kdo má zajem, necht jednu přibalí ještě do báglu. Jo a kdo má doma ve skříni takovou tu hru s názvem Petang, jak to hrajou důchodce ve francouzskejch parcích, tak to mužete případně taky vzít, je tam na to dobrej plácek a neni to náročný na pohyb s pivkem.[/img]
Naposledy upravil(a) OneIceOne dne 18. 4. 2007 12.08, celkem upraveno 1 x.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

OneIceOne píše:Takže předběžně jsem s jádrem to je cca 4-5 lidí domluvený na spíš středu nebo možná čtvrtek. Počítejme předběžně se středou a to teda 25.4.2007 od 1500+ (minule jsme tam vydrželi +- 4 hodinky, bylo hezky, takže je možný připojit se pozdějc)

Předběžně se učastním Já, Kai, Kayne, pak lidi co zná on, takže Chlorofil snad Zarroc a Zyga. Teď se ozval i KaTo a prej vezme Malcolma (trpasličího brachu z hagu :smile: ). Ještě snad uženu na chvilku Zumu. Takže ostatní v klidku doražte i bez ohlášení, kdyby něco tak občas lidi maj moje číslo, tak neni problem zavolat, kdyby jste nás tam nenašli.

P.S. Jelikož je to venkovní hospůdka a pokud bude pěkně, bude narváno. Je tam tak 50%, že si nesednem, proto se ale dá sedět hipísácky na zemi, já vezmu z domova pro případ dvě deky. Tak kdo má zajem, necht jednu přibalí ještě do báglu. Jo a kdo má doma ve skříni takovou tu hru s názvem Petang, jak to hrajou důchodce ve francouzskejch parcích, tak to mužete případně taky vzít, je tam na to dobrej plácek a neni to náročný na pohyb s pivkem.
Pocitam s tim budu tam Streda okolo 3 odpoledne.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

OneIceOne píše: P.S. Jelikož je to venkovní hospůdka a pokud bude pěkně, bude narváno. Je tam tak 50%, že si nesednem, proto se ale dá sedět hipísácky na zemi, já vezmu z domova pro případ dvě deky. Tak kdo má zajem, necht jednu přibalí ještě do báglu. Jo a kdo má doma ve skříni takovou tu hru s názvem Petang, jak to hrajou důchodce ve francouzskejch parcích, tak to mužete případně taky vzít, je tam na to dobrej plácek a neni to náročný na pohyb s pivkem.[/img]
Beru za slovo a Beru petang
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

anurin píše:Beru za slovo a Beru petang
Fine, nikdy jsem to nehrál, ale nemůže to bejt snad tak těžký.
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

No, já bych se stavil, ale bohužel to mam 1920 minut od baráku. (Při standardní turistické chůzi)

Nechtěli byste udělat někdy sraz v Plzni? .. taky třeba.. ? :shades:
Game ID: Reverend_Malthas
Zyga
Příspěvky: 185
Registrován: 13. 6. 2006 16.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zyga »

steel_martin píše:No, já bych se stavil, ale bohužel to mam 1920 minut od baráku. (Při standardní turistické chůzi)

Nechtěli byste udělat někdy sraz v Plzni? .. taky třeba.. ? :shades:
Až budu mít Plzeň 10 minut od školy tak klidně :biggrin: . Kde dáme sraz? Rovnou na hradbách? Nejsem si jistej, ale když sem tam šel poprvý trochu sem bloudil a omylem napřed zapad do tý hospody pro německý turisty :crazy: pivko drahý a eště k tomu krušovice.
Vsichni sou fuc
Kirros
Příspěvky: 621
Registrován: 2. 7. 2006 10.13
Bydliště: Magická univerzita, Lektorský pokoj č. 2
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kirros »

Já bych šel ale bohužel mi středeční odpoledne vyplňuje škola :dry:
chlorofil
Příspěvky: 214
Registrován: 8. 9. 2006 21.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chlorofil »

Kirros píše:Já bych šel ale bohužel mi středeční odpoledne vyplňuje škola :dry:
no ono to vypadá tak, ze ty srázky nabydou jisté nepravidelné pravidelnosti...teď to bude ve středu a příště třeba v sobotu ;) ...takže co nemůže být teď, může být jindy ;)
coirëa oialë
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

steel_martin píše:No, já bych se stavil, ale bohužel to mam 1920 minut od baráku. (Při standardní turistické chůzi)

Nechtěli byste udělat někdy sraz v Plzni? .. taky třeba.. ? :shades:
Když hodíš nějakej návrh a jestli je ještě někdo z Plzně, tak se zastavim, mám od Plzně chatu asi 20 km myslim. Předenice. Na chatu se teď chystám o víkendech...

Když o tom přemejšlim, mužu někdy přibrat ještě 4 lidi do auta, pokud by se chtěl někdo přidat a mužem dojet na víkend, spát se muže u mě na chatě, srazit by se dalo buď tam a nebo by se sjelo do Plzně. Pěškobusem je to na chatu z Plzně asi 40 min a asi za 25kč bez započítane inflace odroku 2005, pokoud se nemejlim.
steel_martin
Příspěvky: 326
Registrován: 9. 3. 2006 11.03
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Hobitín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od steel_martin »

No když jsem koukal takhle na podpisy jednotlivých uživatelů fóra, tak sem už pár Plzeňáků viděl...

Co říkáte lidičky?

Zajít takhle někam na zahrádku a dát si luxusní plzeňskou koblihu?

[edit]Kobliha = pivo[/edit]
Game ID: Reverend_Malthas
Mr_Binks
Příspěvky: 65
Registrován: 7. 11. 2006 10.10
Bydliště: Plzeň / Železná Ruda / Tirian
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr_Binks »

steel_martin píše:No když jsem koukal takhle na podpisy jednotlivých uživatelů fóra, tak sem už pár Plzeňáků viděl...

Co říkáte lidičky?

Zajít takhle někam na zahrádku a dát si luxusní plzeňskou koblihu?

[edit]Kobliha = pivo[/edit]
Jsem pro všemi desti :drinks_cheers:
Palleas Atheron - jedna "dračice" v červeném
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

nebyl by lepsi pátek? ve čtvrtek a dny předtím mám práci :no: pokud ne nic se neděje :bigwink:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Jako Plzeňák Plzeň beru :bleh: :bigwink:
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Kolik asi stoji doprava z Prahy do Plzne a zpet :happy:
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

tak mikrosrázek byl příjemnej, někdy zopakujem :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Odpovědět