Znojemské Vinobraní pro všechny kdo chce přijet! 11. - 12.9.

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Pro mě studenta
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

PAO_CZ píše:Pro mě studenta
Pozdě.…

A pro ostatní.… omlouváme se, ale možná nebude sleva... organizační problémy toto
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Juhůů! Vonobraní! Rej a hodokvas! Burčák tekoucí proudem z rohů a bramboráky pořádně mastné! :drinks: :drinks_cheers: :eq_party: :clapping: :clap: :swords: :band001: :boom001: :clap_1:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

A bylo by možná chytré popsat cestu k Vragarově chýši, když jsme u toho, bydlím poblíž a ještě pořád to nevím přesně :biggrin: .

Jinak určitě přijeďte, je to tu opravdu ..ehm.. nevím jak to popsat... no.. rozhodně ZAJÍMAVÉ! :megalol: :clover:


něco málo z officiálních pramenů: http://www.znojmocity.cz/vismo/zobraz_d … 2&archiv=1
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Agnes
Příspěvky: 53
Registrován: 17. 5. 2009 21.31
Bydliště: Břeclav

Příspěvek od Agnes »

Tak u mě je menší změna :angry: přijedu tak na 50% vlezla mi do toho jistá věc, snad ji přehodím na jindy :glare:
Rayon - Narozen 10. Půleten 1095
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Hoj lidičky přijedu s elian ;) nááá 95% … 5% zahrnuje smrtelná nemoc a tu sem si do deníčku nenaplánoval takže v poho ;) takže těšim se a kdyžtak mi taky zabukujte nějaký míst :) díky
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

nejede nekdo z Prahy?
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

prosba pro Morgy

Příspěvek od Akruo »

Prosím Morgy, mohla bys napsat, jestli tedy víš, kdy máte vystoupení (program) a kde jste ubytovaní?

Nevím jak jiní "Znojmáci" ,ale já sám budu mít přes Vinobraní celkem rušno, takže by bylo dobré, kdyby každý kdo se hodlá "zúčastnit", napsal, kdy přijede ( u místních kdy se bude a nejlépe kde vyskytovat).

P.S.: Zúčastnit bylo v uvzovkách, protože vlastně zatím nejde o sraz bo akci EQ, jelikož všichni sem do Znoma jedou myslím hlavně za událostí, která je Vinobraní.
P.P.S.: Nechci dopředu nějak nalákávat, ale možná se mi podaří sehnat nějakou tu V.I.P. permanentku :-D takže kdyby se podařilo a nenašel bych ze svých "bližších" známých nikoho (berte to tak, že sice se na vás těším, ale prakticky vás neznám :megalol: :clover: :clover: :clover: ), mohu poskytnout.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Takže z mých oblíbených uskupení na Vinobraní vystoupí: KRLESS, GNOMUS a LUCREZIA BORGIA :punk: :punk: :punk:
(takže se je na co těšit)
Ukázky ( i když asi znáte):
GNOMUS
http://www.youtube.com/watch?v=Tmx89R5z … re=related
KRLESS
http://www.youtube.com/watch?v=0s76OyzM … re=related
LUCREZIA BORGIA (jemnější)
http://www.youtube.com/watch?v=kWawuqne … re=related

..pokud tedy nejste fandové Helenky Vondráčkové a řady dalších "českých hvězd" :-D , které také dorazí..

EDIT: Někde výše, kde jsem uváděl officiální zdroj Vinobraní přes Město Znojmo se dá doklikat na program :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Akruo píše:Takže z mých oblíbených uskupení na Vinobraní vystoupí: KRLESS, GNOMUS a LUCREZIA BORGIA :punk: :punk: :punk:
(takže se je na co těšit)
Ukázky ( i když asi znáte):
GNOMUS
http://www.youtube.com/watch?v=Tmx89R5z … re=related
KRLESS
http://www.youtube.com/watch?v=0s76OyzM … re=related
LUCREZIA BORGIA (jemnější)
http://www.youtube.com/watch?v=kWawuqne … re=related

..pokud tedy nejste fandové Helenky Vondráčkové a řady dalších "českých hvězd" :-D , které také dorazí..

EDIT: Někde výše, kde jsem uváděl officiální zdroj Vinobraní přes Město Znojmo se dá doklikat na program :-)
EDIT2: Jejda! Já zapomenul! Ještě ČECHOMOR :-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

kdy máme vystoupení netuším /já nevystupuju osobně, akorát pudu v průvodu, od dob naaození prcka se aktivně vystoupení neúčastním :D/ a kde jme ubytovaní netuším, to se dozvíme na místě. loni jsme byli v nějaké škole u divadla, ale jiní spali někde tam, kde začíná průvod. takže nevíme, uvidíme. Auto bud nejspíš plné, takže se omlouvám, ale nikoho nebudem moct přibrat :(

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

MorganaLeFay píše:kdy máme vystoupení netuším /já nevystupuju osobně, akorát pudu v průvodu, od dob naaození prcka se aktivně vystoupení neúčastním :D/ a kde jme ubytovaní netuším, to se dozvíme na místě. loni jsme byli v nějaké škole u divadla, ale jiní spali někde tam, kde začíná průvod. takže nevíme, uvidíme. Auto bud nejspíš plné, takže se omlouvám, ale nikoho nebudem moct přibrat :(
jj , už jsem si to zjistil na programu, díky :-) s Absinthorixem vás nějak zkontaktujeme doufejme..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

Agnes píše:Tak u mě je menší změna :angry: přijedu tak na 50% vlezla mi do toho jistá věc, snad ji přehodím na jindy :glare:

To je škoda, myslel jsem že si tam trošku užijem, zablnem...však víš :blush: zkus to ještě nějak :no: :bigwink:
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Každopáděn bych prosil neznojmáky, aby dali pak vědět kdy dojedou, abychom je nějak odchytávali a naváděli k "Vragarovi". Nocování tedy bude nouzové ve stanech, takže asi radši sebou (viz. výše - "chýše nebude"), kdo přijede autem ať to nahlásí, parkování bude mimo oblast slavností a bezpečné. Hádám, že kdyby někdo dojel aktivně dopoledne, tak ho chytne George a Pipi (už vidím spam od nich na ICQ :megalol: ), odpoledne bych tam mohl být i já (špatná zpráva pro ty co jezdí rádi dopravou, páč já dopravu v rámci Znojma neuznávám :megalol: ale asi bych udělal vyjímku). :clover:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

jojo.. případně můžete volat na číslo 721 206 656...
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Malujem gympl a odpo mám ještě program, takže se přifařím ke skupině až okolo deváté k večeru. :blush:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Přijedu autem, vezu dalsi dva. prijezd bych videl nekdy před šestou hodinou v Patek.

Edit
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

PAO_CZ píše:Přijedu autem, vezu dalsi dva. prijezd bych videl nekdy před šestou hodinou v Patek.

Edit
Spíš u George ne? Takže ty budeš asi vyjímka a nech se od George nějak dostat do Přímětic spíš atd. :bigwink: ale jak se domluvíte
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Nalk píše:
PAO_CZ píše:Přijedu autem, vezu dalsi dva. prijezd bych videl nekdy před šestou hodinou v Patek.

Edit
Spíš u George ne? Takže ty budeš asi vyjímka a nech se od George nějak dostat do Přímětic spíš atd. :bigwink: ale jak se domluvíte
ÁÁ.. nefušuj nám do toho... U nás spát může jen jeden a to je dost blbý, trhat se od skupinky, takže by bylo úplně nejlepší nas..oukat se do (před) Vragarovu chýši
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Viz. druhá strana (4.)
EDIT: jako následující
Naposledy upravil(a) George dne 8. 9. 2009 21.55, celkem upraveno 3 x.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět