Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět

Meli by jste zajem o druhy sraz?

Ne, bude mi stacit ten prvni.
11
29%
Ano, na ten prvni se nedostanu.
16
42%
Ano, klidne prijdu na oba.
11
29%
 
Celkem hlasů: 38

Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Lednovy sraz - 6. setkání hráčů Equilibrie II

Příspěvek od Wendigo »

Takze protoze polovina hracu jez by se srazu chteli zucastnit nemohou nezbyde nam nez rozdelit sraz na dve poloviny.

Pokusim se vybrat termin ktery by vyhovoval vsem nebo alespon vetsine takze je treba tam dat vetsi casove rozpeti. Pokud by se zadny rozumny datum v prosinci/lednu nenasel dalo by se to soupnout az na unor ale po svatcich se nam to snad uz nejak sejde.

Nebudu davat hlasovani o datumu protoze bude rozhodne vice moznosti, prvni dve soboty v prosinci - 5. 12 a 12. 12 a pak cely leden takze piste kdy mate/nemate cas a ja to pak zkusim dat nejak dohromady. Snad kdyz se to nebude resit tak na rychlo budou s tim vsichni mit moznost pocitat a nechat si misto v diari.


Predbezny seznam zajemcu ;] [seradim podle abecedy az si najdu cas]


Sraz se kona 23.1.

Zvyraznene nicky tech co potvrdili ucast.

Wendigo
Pitikule
Hemendo
Nalk
Armio Amattis
Olik
Bruciacullo
Michall

Dron
Paklic
Kapik
Anade
Cybermisa
Morgie
Corleth

Aefar
LD
Lampyris
Balrog
PAO_CZ
Braenn
Naylun
Jon
maliarda[Rina]
Labir
Praetor
kohen
Ikkie

koulinek
Pavel Urban
Anurin
NiamCK
vitekkovarovic
Woodoo
Onyx
Elian
Naposledy upravil(a) Wendigo dne 7. 1. 2010 20.57, celkem upraveno 27 x.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dopředu nevím co škola a tak, ale předběžně bych přijel :smile: protože nemůžu říct kdy co a jak, tak bych počkal co navrhne zbytek a pak se ozval co se hodí nejlíp :bigwink:

EDIT: ale prosinec mi zní líp :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

taky bych rád dojel. Pokud si zajistíme ubytování a bude to sedět nalkovi, michalovi a olíkovi... tak bych jel :bigwink:
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Přijel bych ideálně toho 5.12. jinak asi až leden.
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Vzhledem k tomu ze nas bude min ubytovani muze byt klidne u me, kdyz se nekdo spokoji se zemi misto se tu najde mam pro sebe 3 + 1 jedina nevyhoda je prave ta dlouha cesta v noci z centra. Kdyz to prekousnete neni problem.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Wendigo píše:Vzhledem k tomu ze nas bude min ubytovani muze byt klidne u me, kdyz se nekdo spokoji se zemi misto se tu najde mam pro sebe 3 + 1 jedina nevyhoda je prave ta dlouha cesta v noci z centra. Kdyz to prekousnete neni problem.
Z Lehovce už se to dojde, za mladých let jsem tak chodíval :-)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Hele na 5.12. máme čtyři znojmáci případně dořešený ubytování, kdykoliv potom se musím optat a případně bych se jménem znojma ozval a optal se vás :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No na Cernak je to kousek do Pocerek to uz je trochu streka, ale kazdou hodku jezdi do Pocerek bus kterej vetsinou nejak navazuje na tu tramvaj. Takze se da, spis i s tou cestou tramvaji je to odyssea tak na dve hodiny nejmene protoze nocni tramvaje jsou tour de prag vsak to znas. Stejne kdyz se vybere dobra hospoda da se to tam tahnout az do doby odjezdu raniho metra :biggrin:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

tak vzhledem k tomu, že se jedná o kuřáckou domácnost..já se spíše nezúčastním
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

ještě nevím, takže uvidíme
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Luelle píše:tak vzhledem k tomu, že se jedná o kuřáckou domácnost..já se spíše nezúčastním
Tak sraz nebude u nas ale v nejake hospode, ale to ze bude 100% nekuracka nezarucim.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Klidně dorazím na oba srazy, ale spíše toho 12.12, popřípadě dál(ale moc na mě neberte ohled, já se dycky nějak přizpůsobim:) A Wen, pokud by se našlo místo u tebe na zemi, byl bych rád:)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Já se hlásím taky, na kokosákův termín nemůžu a nejspíš hledám ubytování, klidně na zemi. Pokud bude sraz v praze a v nočních hodinách, asi se zpět domů nedostanu. :clover:

Já nevím jak to mám udělat, ale 28 prostě nemůžu. Takže nevím, jestli mám výsledky ankety někomu předat nebo je jen přinýst na tenhle. :ermm:
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No to uvidis, ani samotny tym na ten prvni jak se zda moc nemuze takze pokud bude ucast na tom druhem stejna nebo vetsi tak by snad nebyl problem to rozdat tam.

edit: Jinak na tema kuracky/nekuracky byla bych pro podnik s nekurackym salonkem kde bude sraz ale ktery ma treba bar kde se kourit da aby jsme zas nemuseli na tu zimu. Dle hesla koza se nazere a vlk zustane cely.
Uz muzete pomalu zacinat s navrhy.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Můžu téměř kdykoli, přizpůsobím se.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tak vzhledem k tomu ze se mi par lidi ozvalo ze by dorazili na oba pokud nebudou tak u sebe a take kdyz se zvoli pozdejsi termin bude vetsi sance ze se vsichni sejdeme.

Takze moznosti jsou 4 soboty v lednu [krome te posilvestrovske]

9. 1. 2010

16. 1. 2010

23. 1. 2010

30. 1. 2010

Takze pokud uz ted vite ze si na nektery z techto terminu cas neudelate tak to dejte dohromady a ja z toho zkusim neco poskladat.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Cely leden predbezne muzu, krome posledniho terminu.
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

řekl bych že můžu na všechny termíny, kromě toho posledního, ten není úplně ideální...ale kdyžtak se přizpůsobim:)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Jestli budu moct a chtít, uvidím tak týden před termínem (kterýmkoli). Prioritní je pro mě první sraz, považuji ho za "oficiálnější", i když přiznávám, jsem z toho trochu zmatený.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Dopředu oznamuji.. sice se to ještě může změnit, ale to risknu.. že by nám nemělo nic vadit udělat Moravě hotel. Datumově bych to viděla spíš po 15.1. :bigwink:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Odpovědět