Znojemské Vinobraní 10. - 11. Září 2010

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

No je to rozdíl 30 kč, já se teď do města nedostanu :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Bas píše:No je to rozdíl 30 kč, já se teď do města nedostanu :smile:
30 kachlíků bude nejmenší problém, jestli George nezajistí ubytování :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

Takže letos zase stejná situace jako minule.. Chata je zabraná takže ubytování jen těm kdo si s sebou berou stan a + mám možnost pokud se něco pokazí zase pár lidí uskladnit v obyváku. Ale ne že s tím budete počítat..

A prosím dopředu mi nahlašte kdo bude chtít snídani a v kolik bude chtít vzbudit :megalol: a mám takovej pocit že jsem měl něco koupit.. *přemýšní* zelený čaj?
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

A ještě vitamín C, obojího hodně :shades:
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Zdarec!
Takže jedem já ,Elian a jestli znáte všeznámého barda Regrina nebo také pro starší hráče Jalia Jarshald (hodně staré hráče) … pak s námi pojede ještě taková ta příjemná blondýnka mladá co s náma jela i posledně a poslední místo buď zabere lukasspire (Anadra ,Nico Lane) nebo ještě jedna naše milá kamarádka ;-)

K minulému roku! :-D chci vám jenom říct že za 150 kč jsem se takhle v životě neopil a kdyby mi bas nenarval tu zelenou lahůdku tak že mohlo být všechno jinak :-D ono když sedíte a každou chvíli vám někdo zadarmo přinese pivo tak se nelehce kontrolujete (ještě když furt sedíte a nevstáváte protože vstání pro mě byl dozajistá šok!) :-D

Cesta zpátky :-D ještě jednou se moc omlouvám všem těm co mě chytali po znojmě když jsem lovil cizí ženy a seznamoval se :-D a taky těm co mě furt zvedali když sem záhodně zakopával na rovné cestě ;-))

Také moc děkuju Michallovi za tu skvělou snídani která se tam zčistajasna rána objevila... (trochu jsme to nechápali a styděli jsme se cokoli si vzít... protože to byla epická snídaně!) každopádně tenhle rok už spíme venku a přivezem si vlastní jídlo aby jsme vás neokrádali :-D

Ještě jednou moc všem děkuji za minulé vinnobraní protože jsem zapoměl napsat poděkování a už se těším znova :clover: :clover: :clover:
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Ajé *dělá že ho nezná* :megalol:
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Mija píše: taková ta příjemná blondýnka mladá co s náma jela i posledně
mmm příjemná mladá blondýnka co byla i posledně :smile: :biggrin: :biggrin:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Pipi_CZ píše:Ajé *dělá že ho nezná* :megalol:
*schovává se za Pipiho* No tak Taurus to jistí, očividně *mrkne po něm*
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Kdybys řekl, že potřebuješ orgán, tak ti ho Michall sežene taky :megalol: jeho pohostinost nezná mezí (pokud nejsi z rodu Bílých prudičů, kteří bydlí za rohem..ale i tam dělá jistě vyjímky :megalol: )
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Tak u nas to zatim vypada tahle: jedu ja autem, spolu semnou Gran, Croden a Majky(hrac z K2 a Th) WooDoo a Kapik nejedou. Povezem si stan jestli ho stihnem sehnat :) a vyrazime tak kolem jedne hodiny z Prahy v patek.
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ve Znojmě zima, déšť, hnus. Nebude to hezké
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

tak jo.. stany bych postavil hnedka po příjezdu, ještě se doma poptál ale myslím že auta by se u nás taky dali uschovat :biggrin:
každopádně moje tel. číslo je 608206203 . Budu asi doma čekat na vaše příjezdy.

a vůbec jste nekradli :bigwink: já jsem stejně nespal tak jsem se nudil a snídani nebylo problém připravit.

těším se na vás.. doufám že bude pěkně, a když ne tak se opijeme a bude! :megalol:
Armio Amattis
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 9. 2008 19.18

Příspěvek od Armio Amattis »

Říkal jsem si že by to mohlo být fajn.…. mohlo, ale musím nahlásit že tentokrát nedorazím.
Snad se vám vydaří počasí i program.

:ermm:
<b>acc: Spyder</b>
<b>Kristínka</b> - to by jste chtěli vědět, co :P
<b>Sandra Carinson</b> - začíná se rýsovat :o)
<i>Reklama: PipiCZ je holka </i>
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Michall píše:každopádně moje tel. číslo je 608206203 . Budu asi doma čekat na vaše příjezdy.
Bych jak loni vyslal Team Olík na vyzvednutí u OMV, aby se Pao neztratil náhodou ve Znojmě :smile: (a hlavně se nebál zákazů :megalol: )
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Michall píše: doufám že bude pěkně, a když ne tak se opijeme a bude! :megalol:
A s tím burčákem to pak bude HC na záchodě : :megalol: :bigwink:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Nalk píše:
Michall píše:každopádně moje tel. číslo je 608206203 . Budu asi doma čekat na vaše příjezdy.
Bych jak loni vyslal Team Olík na vyzvednutí u OMV, aby se Pao neztratil náhodou ve Znojmě :smile: (a hlavně se nebál zákazů :megalol: )
jj od OMV potrebuju nekoho pred sebe aby mi prorazel cestu :D, jinak stan uz mame pro tri lidi takze jestli pojedem ve ctyrech tak ja spim v aute :dribble:

To Spyder: jak je mozny ze na vinobrani nemas cas? :) , nebo to je tim ze ses nestihl naucit na klavir to co si mel v planu? :D
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

PAO_CZ píše:
Nalk píše:
Michall píše:každopádně moje tel. číslo je 608206203 . Budu asi doma čekat na vaše příjezdy.
Bych jak loni vyslal Team Olík na vyzvednutí u OMV, aby se Pao neztratil náhodou ve Znojmě :smile: (a hlavně se nebál zákazů :megalol: )
jj od OMV potrebuju nekoho pred sebe aby mi prorazel cestu :D, jinak stan uz mame pro tri lidi takze jestli pojedem ve ctyrech tak ja spim v aute :dribble:

To Spyder: jak je mozny ze na vinobrani nemas cas? :) , nebo to je tim ze ses nestihl naucit na klavir to co si mel v planu? :D
Nepleteš si trošku lidi?
(nic proti spájovi :clover: :clover: :clover: )
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Spája hrával na klavír, resp. na klávesy... ale Pao jde o to, že Spájovo nadšení (které jsi způsobil) trvá tak dva týdny, nejdýl měsíc... a pak na to sere :smile: :bigwink: :megalol:

Akruo: jestli se cítíš dotčeně, můžeš hrát ty něco letos :megalol:

Jinak kdože ještě dorazí? :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše: 1)Spája hrával na klavír.….
2(Akruo: jestli se cítíš dotčeně, můžeš hrát ty něco letos :megalol:
1) to jsem nevěděl..
2) tak dobře
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

no takze Croden v patek konci pozde ve skole takze z prahy budem vyrazet az kolem 15:30
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Odpovědět