Chlébský podzim aneb v Týništi po VI.

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

No, co čert nechtěl... chtěl, abych zůstal doma a pěkně ležel v postýlce. Takže tak učiním. Omlouvám se na holičkách ponechané osádce vozu.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Koukám, že tohle chlébské je nějaké prokleté...
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

taky nedorazím..
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

bohužel je mi moc líto ale taky nepřijedu... nikdo mě nepozval
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

sircervic píše:bohužel je mi moc líto ale taky nepřijedu... nikdo mě nepozval
co si sám neuděláš, to nemáš... neznáš? ;)

to já se vrátil dnes o půl desáté do rodné vísky a byla to pěkná kalba ve čtvrtek večer :) pátek plnej deskovej, pohodička, pivo a kamarádi :) a tak i když je to tak prokletý letos, tak sem vás moc rád viděl. Snad si to tam ještě pořádně užijete do té neděle :)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Uf. Tak přes úpadek osádky na poslední chvíli se zadařilo. Nesněžilo, nepršelo (téměř:), pivo došlo v ten správný okamžik. Program díky počasí nebyl tak bohatý, ale doufám že si každý našel své:). Celníci a pašeráci se nezadařili, zato hra na Vraha získala oblibu a Gallinacio si získává titul největšího eviláka. Na příští rok si pokusím vzpomenout na víc než jednu hru určenou pro malou tmavou chatku :biggrin:

A doufám že jsme (jsem?:D) Znoj(e)máky moc nevylekali.

Nakonec jsme se zúčastnili v počtu 25

Zimě se postavili a v Týništistatečně přežili magnumik, kohen, aefar, myrpa, pao, anade, alleko, serin, thildon, kapik, akira, sirael, serbitar, dron, gran, woodoo, ghost, gallinacio, pipi, enesek, george, fryn, libra, braenn a nečekaný, o to více vítaný sciorp.

Takže, děkuji všem co dojeli, těm co jsem mohla znovu vidět nebo poznat. Bylo to moc fajn, ačkoli mám podezření že to asi odstonám. Všechno mě bolí. A nejméně týden nechci vidět cigaretu :crazy:


(Sircervic: to mě mrzí, nicméně tahle akce není pro zvané - to by tu nebyla na veřejném fóru. Je pro každého kdo chce přijet. Snad na jaře!)

P.S. přidávám klasické poděkování za úklid, mám pocit že rok co rok je to lepší a lepší. Průběžně udržovaný pořádek, chatky jak vyleštěné (dron se obzvláště činil ve společenské!), žádné viditelné vajgly na zemi, žádný bordel a jediná škoda na majetku je rozšláplý skleněný panák (za což mohl obvyklý pachatel:p).

P.P.S. Nějaké ztráty a nálezy? Já hlásím 3 mléčné čokolády od Ghosta, které nám zbyly na okně auta. Obávám se však že se ztratí znovu :bleh:

P.P.P.S. - čajzely a bujoly :megalol:
Naposledy upravil(a) Braenn dne 17. 10. 2010 18.36, celkem upraveno 5 x.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Díky všem, co dorazili, rád jsem vás poznal, bylo to fajn.
já hlásím 3 mléčné čokolády od Ghosta, které nám zbyly na okně auta. Obávám se však že se ztratí znovu :bleh:
Dobrou chuť :smile:
Bratrstvo zabanovaných!
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Moc pěkné, nasmál jsem se, jako už dlouho ne. Bezva lidi, hry, zábava, jídlo, pití… jen kapku zima (taky jsem nastydl) jinak vše parádní. :bigwink:

Kdy bude další? :biggrin:

Trošku jsem měl obavu o skládání se na pivo, ale nakonec to vyšlo (i když na každého 250,- což je v celku větší částka, než se kterou se počítalo).



Chtěl bych tedy jen apelovat na ty co se přihlásili na foru jako pivaři a nakonec nejeli, že se s nimi počítalo dopředu a nakupovalo se toho tedy víc, ať si to příště promyslí lépe.
Naposledy upravil(a) kohen dne 17. 10. 2010 20.05, celkem upraveno 1 x.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Když tak nad tím přemýšlím, jediné co mi tam skutečně chybělo z programu byla kytara...
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Tak jo lidi, vrátili jsme se z Přerova s prckem, utahaní (aspoň teda já, jsem grogy) a spokojení. Ráda jsem vás všechny viděla, jak ty co jsem znala (a pamatovala si je) tak nové tváře i ty na které jsem díky času a skleroze zapomněla. Takže moc moc děkuju všem od vraždění nevinných lidí v tmavé chatce (že Aefare:)) po perfektní Drd od Akiry. Tož.. příště snad opět AHOOOOOJ:)
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Nemám vás rád.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Znojmáci taky v klídku dorazili do své domoviny. Jinak všem díky byl to parádní víkend. :shades:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Kohene...my víme, že jsi se nasmál...dobře si to pamatuju a vím i proč. :) Jen..nooo..vážně..příště se mnou nespíš...fakt ne
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Parádní víkend ve všech směrech, od dobrého pivečka a společnosti ..zběsilého výletu polorozpadlou kosmickou lodí do neznámích končin se zmatenou a neposlušnou posádkou (magnumik) :repair1: ...vyskakování trpajzlíků nečekaně přímo ze zemně v průběhu večera :fitness1: ...po vykopání pár chodeb s pomocí impíků a vyvraždění pár vesnic kvůli jídlu, :evillaugh: až k naprosto epesnímu Dračímu doupěti kde se odhodlal Aki dělat DM. Ve svém životě jsem se při dračáku tolik nepobavil a nenasmál, velké díky ještě jednou a hluboká pokolona. :clap_1: :clapping: :clap: :thumbup:
Mrzí mě že jsme poslední den začli až tak pozdě a únava byla už tak velká že jsme to nedotáhnuli :(( :cry2:

PS: Cestou domu jsem zahlédl kousek od nás ještěřanský tábor s bednou plnou chipů .. takže …. čapky měli rozhodně smysl!!! :dribble:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Akira píše:Kohene...my víme, že jsi se nasmál...dobře si to pamatuju a vím i proč. :) Jen..nooo..vážně..příště se mnou nespíš...fakt ne
Na obranu musím ale zmínit, že poslední den jsme se v tom chrápotu střídali :biggrin:
A to nemluvím o tom dvakrát zamořeném prostředí :crazy:
Naposledy upravil(a) kohen dne 18. 10. 2010 7.07, celkem upraveno 1 x.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Braenn píše:Když tak nad tím přemýšlím, jediné co mi tam skutečně chybělo z programu byla kytara...
mno jo, příště, příště :)
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Braenn píše: Celníci a pašeráci se nezadařili, zato hra na Vraha získala oblibu a Gallinacio si získává titul největšího eviláka.
A proto už příště hraju jen oběť metagameři!!!! Ban na vás :bleh:

Jinak diky moc fajny vikend. Snad zas někdy :clover:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Skvělý víkend, díky všem, organizátorům zvlášť. Těším se už na jaro :smile:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Díky moc za víkend, bylo to skvělý...
A nenechte se nějak odradit mou tichostí... jen jsem stydlivej :)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

bah! škoda že kvůli výborné organizaci student ejdžensy mi nevyšlo to co jsem chtěl a to vynořit se z mlhy naprosto sám a bez pomoci. ale jo bylo to super
velice překvapenej jsem teda byl ze soukromejch věcí a společnýho nepořádku ale to je vždycky, a vlastně co jsem čekal, že jo. Uf škoda že jsem nemohl dovalit už ve čtvrtek a vlastně jsem se rozhodl že pojedu v pátek na cestě ze zlína, takže někde kolem 11. hodiny a neprohloupil jsem
čest práci a rukám klid.
P.S. Náčelníku příště víc trpělivosti s mojí netrpělivostí :)
:dribble:
PODPIS
Odpovědět