Sedmé Chlébské aneb … ? 20-22. květen

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Enesek píše:
Nalk píše:Znojemský konvoj vyjíždí ve dvě z Přímětic :smile: … v pátek
Auťák umytej, vysílačky se nabíjej :D a teď přemejšlím kdy natankovat …
Nejlepší to je když dojde palivo :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Olik
Příspěvky: 83
Registrován: 6. 4. 2007 18.02
Bydliště: Hobitín

Příspěvek od Olik »

Mourisson1 píše:
Enesek píše:
Nalk píše:Znojemský konvoj vyjíždí ve dvě z Přímětic :smile: … v pátek
Auťák umytej, vysílačky se nabíjej :D a teď přemejšlím kdy natankovat …
Nejlepší to je když dojde palivo :bleh:
Proto je třeba být řidič a mít spousty lidí v autě... :megalol:
Perido Kapsička
Raldo Lísteček
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Řidič = otrokář?:biggrin: Musím si zabalit bič, alespoň by byla cesta levná :megalol:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Proto je asi nejlepší pořád přemýšlet jak se tam vlastně dostanu.… :no: :no: :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Enesek píše:Řidič = otrokář?:biggrin: Musím si zabalit bič, alespoň by byla cesta levná :megalol:
Doufám, že si pamatuješ časy, kdy jsem ti byl oporou. Já jsem byl vždycky ten nejhodnější. Já vím, že ty to víš. A budu v to věřit. Pevně. Věřit. :ermm:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Pipi_CZ píše:
Enesek píše:Řidič = otrokář?:biggrin: Musím si zabalit bič, alespoň by byla cesta levná :megalol:
Doufám, že si pamatuješ časy, kdy jsem ti byl oporou. Já jsem byl vždycky ten nejhodnější. Já vím, že ty to víš. A budu v to věřit. Pevně. Věřit. :ermm:
A ty jsi … kdo? Nějak nevím kam si tě mám zařadit …
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Zpráva z Chlébského: je tu nádherně zeleno, ptáci řvou, alkohol jako by nebyl a vyřvává in the jungel :P těšíme se na vás! A knoflíček má nové historky
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

fňuk fňuk.. já bych tak jel.. jenom kdyby tam jel někdo na den :biggrin: :clover:

..ale jednou! :megalol: Jednou! Jednou taky pojedu!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Braenn píše:Zpráva z Chlébského: je tu nádherně zeleno, ptáci řvou, alkohol jako by nebyl a vyřvává in the jungel :P těšíme se na vás! A knoflíček má nové historky
zavislak:D aj tam maji PC s netem :shades:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Braenn píše:Zpráva z Chlébského: je tu nádherně zeleno, ptáci řvou, alkohol jako by nebyl a vyřvává in the jungel :P těšíme se na vás! A knoflíček má nové historky
Chtěla jsi říct "alkohol už není ne?":D Jinak díky, že se řídíš mou prosbou a hezky píšeš ať vám můžem závidět:)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Lassair píše:
Braenn píše:Zpráva z Chlébského: je tu nádherně zeleno, ptáci řvou, alkohol jako by nebyl a vyřvává in the jungel :P těšíme se na vás! A knoflíček má nové historky
Chtěla jsi říct "alkohol už není ne?":D Jinak díky, že se řídíš mou prosbou a hezky píšeš ať vám můžem závidět:)
Braenn to stihla za odpoledne celé vypít sama :megalol: jak jsem očekával :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Ále, určitě je tam hnusně, v okolí řvou leda buldozery, alkohol se nedá pít, všichni jsou naprosto bez nálady a nám jsou schválně podstrkávány mylné informace, jen aby tam v té mizérii nezůstali sami nebo v nás vyvolali, když nic tak zbytečnou závist.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 244
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

*tiše závidí a pižlá sr... do školy*
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Fajne to bylo... cesta tam i zpět (až na oba problémy s pneu, ale poslouchání pískání za jízdy bylo fajn :biggrin: ), trochu pokec a tak... jen tedy... musím říct, že jsem se v Chlébském ani trochu nemýlil :biggrin: prostě chlastací akce především a tím to hasne :bigwink:

Je krásné mít pravdu, ale bylo by hezčí, kdybych byl čas od času překvapen.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Luxusni akce:D Kohen proste nejlepsi: :bleh:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Bylo to skvělé, moc fajn lidi, málo piva. :bleh: Cesta do Znojma proběhla … v pořádku, až na tu nudu při dlouhé, rovné, prázdné silnici. :biggrin: Děkuju organizátorovi!

P.S.

Kohen pěkně řádil a těšíme se na další Chleba! :megalol:
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

pěkné jako vždy :bigwink:

A pamatujte, že mimozemským dívkám vyrůstá rotační kulomet a větší ráže místo nohy až v pubertě! Myrpa potvrdí!
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Lassair
Příspěvky: 493
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Já chcu vidět fotkýýý:) Tak je sem hoďte co nejdřív:)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Trochu mě mrzí, že jsme nestihli zahrát, co jsme chtěli zahrát, zastřílet a tak vůbec. Trochu počasí, ale taky na mě padla deprese, jak se říká, za zmizelé hezké věci a nové vedení. No, je pravda že nakonec alespoň pro ty, co tam jezdí delší dobu, není Eq ten důvod, proč se scházíme a tak bylo s večerem dost veselo :)

Nové mladší tváře se nás v potenciálním příště nemusejí bát, doufám že jsme je moc neodradili.

Ale teda Kohene, myslím žes to trošku přebral - a tím myslím víc než vtipné "obvykle".

Takže nálada byla trochu méně veselá než vždycky, neměla jsem sice tolik síly ani chuťe nějak se příliš snažit organizovat zábavu (taky jste mi to o jonově definitivném odchodu mohli říct v neděli!!!:) , ale celkově to hodnotím spíš kladně:) Doufám že se aspoň trochu líbilo.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Díky všem, se kterýma jsme se zase setkali, pokecali a bavili se. Letošní Chlébské se mi moc líbilo. Pravda, škoda těch Pašeráků, mohla být sranda, ale když se to mělo semlet, začalo pršet. No nic, ale nevadí. Sranda rozhodně byla, aspoň já se bavil. Pohled na Kohena a jeho pouť na zemi, v prachu se spacíma přestávkama byl zvláštní a poněkud úsměvný. (věřím, nebo .. vlastně spíš doufám, že jsi nové tváře neodradil :D)

Rád jsem poznal Camelii, je to obdivuhodná hráčka a osobně jsem tě chtěl poznat a pokecat. (Kohen jí jistě vděčí za odvoz :D ) Stejně tak Jitka, vážím si vaší chvály a jsem rád, že jsem vás poznal, stejně jako ostatní.

No a pak … by se slušelo poděkovat za organizátory soutěže o lux značky Eta, model 1-418. Bylo mi ctí čelit vaší zkoušce, děkuji předešlému závodníkovi, že mi předal petku, kterou jsou donutil přemoci tvrdšího. Vysavač užiji, však jsem vám říkal, jaký rodinný typ jsem. Takže díky organizátorům, sponzorovi a porotě za přízeň.:biggrin:

Líbilo se.
Odpovědět