Deskohraní

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Deskohraní

Příspěvek od dráp »

Zdravím, možná zdravíme. Chceme se s Ven zeptat zda by dnes s námi někdo nešel do klubu paluba. Jedná se o klub, kde se platí vstupné asi 40 korun a je možné si zapůjčit snad jakoukoliv deskovou, karetní hru, která kdy spatřila světlo světa. Obsluha vám osvětlí pravidla a hurá, může se vesele hrát. Hry jsou pro 2 - 12 hráčů. Mají tam dnes od 17:00 do 22:00.

Pivo, čaj, toasty, čokoláda k pití i k snědku, různé křupky, nekřupky, bombóny a nebonbóny.

Kdo by měl dnes zájem, ozvěte se prosím a můžeme se domluvit. Těšíme se na vás. :bigwink:
http://www.paluba.cz/
(doufám, že to není moc na rychlo a někdo se vskutku zjeví)
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Re: Deskohraní

Příspěvek od hemendo »

dráp píše:Zdravím, možná zdravíme. Chceme se s Ven zeptat zda by dnes s námi někdo nešel do klubu paluba. Jedná se o klub, kde se platí vstupné asi 40 korun a je možné si zapůjčit snad jakoukoliv deskovou, karetní hru, která kdy spatřila světlo světa. Obsluha vám osvětlí pravidla a hurá, může se vesele hrát. Hry jsou pro 2 - 12 hráčů. Mají tam dnes od 17:00 do 22:00.

Pivo, čaj, toasty, čokoláda k pití i k snědku, různé křupky, nekřupky, bombóny a nebonbóny.

Kdo by měl dnes zájem, ozvěte se prosím a můžeme se domluvit. Těšíme se na vás. :bigwink:
http://www.paluba.cz/
(doufám, že to není moc na rychlo a někdo se vskutku zjeví)
Je to dost na rychlo, alespoň za mě. :ermm:
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

10.12.2012 navštívíme opět hernu, takže kdyby měl někdo zájem přidat se, budeme tam v 17:00. Tomu kdo tam nikdy nebyl, vřele doporučuji, protože deskové hry mají své kouzlo a dají se tam vypůjčit jakékoliv. :clover:
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Palubu doporučuji, dokud jsem byl pražákem, chodil jsem tam často. Nyní jsem aktivní v ostravském klubu deskových a karetních her, který pořádá i víkendové a výjezdní akce po kraji, kdyby měl někdo zájem (navštěvují nás i pražáci a plzeňáci) :smile:
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

Dron píše:Palubu doporučuji, dokud jsem byl pražákem, chodil jsem tam často. Nyní jsem aktivní v ostravském klubu deskových a karetních her, který pořádá i víkendové a výjezdní akce po kraji, kdyby měl někdo zájem (navštěvují nás i pražáci a plzeňáci) :smile:
Kdybys o nějaké víkendové akcičce věděl, rozhodně mi dej vědět, přijedeme s ženou rádi.
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Bych se zastavil taky :bigwink:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Pošlete mail po PM a já se ozvu (asi ale až na jaře).
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

17.12.2012 jdeme opět na palubu. Nyní tam přivítal i ONEHEART. Hráli jsme docela zábavné hry, od budovatelských po dobývání až po RPG hru, která byla obzvlášt zajímavá. Každý měl svého hrdinu, chodil po mapě , objevoval mapu, dobýval hrady, dungeony, hledal artefakty, nakupoval armádu atp. Velice povedená hra.

Kdyby měl někdo zájem, her je tam opravdu mnoho. Nestyďte se a přijďte se podívat, věru nebudete litovat. :bigwink:
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

dráp píše:17.12.2012 jdeme opět na palubu. Nyní tam přivítal i ONEHEART. Hráli jsme docela zábavné hry, od budovatelských po dobývání až po RPG hru, která byla obzvlášt zajímavá. Každý měl svého hrdinu, chodil po mapě , objevoval mapu, dobýval hrady, dungeony, hledal artefakty, nakupoval armádu atp. Velice povedená hra.

Kdyby měl někdo zájem, her je tam opravdu mnoho. Nestyďte se a přijďte se podívat, věru nebudete litovat. :bigwink:
Nebyl to náhodou Mage Knight?
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

Dron píše:
dráp píše:17.12.2012 jdeme opět na palubu. Nyní tam přivítal i ONEHEART. Hráli jsme docela zábavné hry, od budovatelských po dobývání až po RPG hru, která byla obzvlášt zajímavá. Každý měl svého hrdinu, chodil po mapě , objevoval mapu, dobýval hrady, dungeony, hledal artefakty, nakupoval armádu atp. Velice povedená hra.

Kdyby měl někdo zájem, her je tam opravdu mnoho. Nestyďte se a přijďte se podívat, věru nebudete litovat. :bigwink:
Nebyl to náhodou Mage Knight?
Jop :bigwink:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jóó MageKinght, ty stály u zrodu designu Alkaran a vlastně i stylu mého kreslení :)

(Kdo řekne, že Alkaran poznává v tom orkovi vpravo, je mrtvej :))

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Poznávám Alkaran v tom orkovi vpravo!

A teď sem zvědavej :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Zítra v sedm dorazíme s braenn.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

já a ven odkládáme naši přítomnost nejspíše na středu
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

No tak již je to jisté, tudíž kdo by měl zájem zastavit se zítra a něco prohrát, budeme rádi. Dnes nemůžeme.
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

Dnes jdeme na palubu, sraz v 18:00 tam.

Já, Ven, Alleko
Uživatelský avatar
dráp
Příspěvky: 395
Registrován: 1. 4. 2012 1.26

Příspěvek od dráp »

Zítra 26.2 paluba od půl šesté.

Účastní se …
Ven, Dráp, Aleko

Pokud se chcete někdo přidat, tak písněte.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Re: Deskohraní

Příspěvek od Dron »

Pokud by chtěl někdo strávit víkend v Beskydech hraním deskovek i venkovních her a výlety po okolí, nechť se mi ozve nejlépe na e-mail - dron(a)volny.cz, dostane další informace.

Na akci jezdí různě zdatní hráči z celého Česka a tráví zde víkend nejen hraním deskovek, takže každý si najde to svoje. Ideální akce poznat nové/staré hry, naučit se je a poznat nové/staré lidi :smile:

Přátelská atmosféra zajištěna, počasí tak napůl :smile:

http://korunka.webnode.cz/kalendar-akci/
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Re: Deskohraní

Příspěvek od Dron »

Velká deskoherní akce tentokrát Kunčice pod Ondřejníkem.

Více informací na FB nebo webu.

Případně dotazy na můj e-mail.
Odpovědět