Equilibrie Music Video

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
aster3
Příspěvky: 60
Registrován: 29. 1. 2008 9.44
Bydliště: Hag Hargol

Příspěvek od aster3 »

Myslim ze to videjko je hezke a ani to toceni kamery mi neprekazi (taky sem zvyklej tocit kamerou o sto sest - hlavne pri soubojich abych lepe videl a neumrel) ale jako trailer pro EQ se mi nejevi vhodne. Idea to je mozna hezka jako "pruvodce" co lze zazit. Tech 90% zazije skutecne kazdy pac to jsou jen ukazky lokaci a jedna smrt. Ta vypravicka, ktera zrejme nejvic upoutava hrace, je hodne zavadejici protoze to skutecne zazijou jen ti, co jsou v prizni DM nebo obetovali roky hrani sve postavy absolutne ne-akcnim stylem jak psala Elian.

Takze novy hraci si skoukne video a zhodnoti:
Krasne lokace, prima party hra a dokonce i akce kde beha rakasha s magama takze komplexni modul se vsim vsudy. Ale jake pak to sklamani nastane kdyz hrac spozna placos a zakouti EQ :bigwink:
Obrázek
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

aster3 píše:… Ta vypravicka, ktera zrejme nejvic upoutava hrace, je hodne zavadejici protoze to skutecne zazijou jen ti, co jsou v prizni DM nebo obetovali roky hrani sve postavy absolutne ne-akcnim stylem jak psala Elian.
Tak vypravičky jsou tam dvě. Na obou byly postavy bez "DM přízně" a kolem 10. levelu (na první z nich dokonce jedna postava po čerstvé smrti a s klaustrofobií, takže nebyla schopná ničeho než slovního hodnocení boje). Jenže to byly postavy pozvané proto, že mohly výpravě něco přinést. A to nemluvím o meči navíc. Vědělo se o nich, že nezkazí atmosferu, že se po zabití bosse hned nevrhnou na truhly... a byl i IC důvod je tam vzít.
aster3 píše:Takze novy hraci si skoukne video a zhodnoti:
Krasne lokace, prima party hra a dokonce i akce kde beha rakasha s magama takze komplexni modul se vsim vsudy.
Fajné :)
aster3 píše:Ale jake pak to sklamani nastane kdyz hrac spozna placos a zakouti EQ :bigwink:
PLACOS, který jemně upozorní, pokusí se nasměrovat do více RP stylu hry a pokud získá nulovou reakci tak pošle varování a pak banánek? Asi si pořídím plyšáka, necham mu vyšít na bok PLACOS a budu se k němu tulit :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Líbilo se mi to. Rotace mi nevadily, sama je ve hře nepoužívám, ale pro takovou upoutávku to bylo hezké.

A myslím, že každý solidní hráč má šanci něco takového zažít. A placos? No, nic není zadarmo.

A výhrada... Noo.. měls to dělat později, abych měla šanci být aspoň na jednom záběru :biggrin:

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

No až teď jsem si toho všiml ale, teď nevím jistě jestli to máš, ale zkoušel jsi Camera Mod od Romy? To je bomba, s tím by jsi mohl udělat ještě lepší video, ovšem nevím jestli to už není s tím dělaný...
Roma
Příspěvky: 438
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

:) Je to už s tím dělané /.-)
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Pipi_CZ píše:
Bez toho by takové záběry, jaké tam má, ani nemohl udělat.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Roma píše::) Je to už s tím dělané /.-)
No teď to vlastně vidím...ten pohled first person že?….no, ale vypadá to dobře no :smile: hodně se mi líbí jak je udělanej ten text....jak svítí a tak :smile: :clover:
Sethiel
Příspěvky: 291
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Pipi_CZ píše:
Roma píše::) Je to už s tím dělané /.-)
No teď to vlastně vidím...ten pohled first person že?….no, ale vypadá to dobře no :smile: hodně se mi líbí jak je udělanej ten text....jak svítí a tak :smile: :clover:
Mně se nejvíc líbí ten efekt kouzla … jakoby výbuch … je dost dobrej a hlavně dobře načasovanej vzhledem k hudbě, hezky to graduje. A taky je to jediná část, která mi přijde, jako že se k ní jen tak někdo ve hře nedostane.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

MorganaLeFay píše:A výhrada... Noo.. měls to dělat později, abych měla šanci být aspoň na jednom záběru :biggrin:
No.… možná budeš na tom dalším co se připravuje... když už budeš na Turnaji.. :shades:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Pipi & Seth> Nojo, no... mnozí efektové, na to vás užije. Ale schválně, kolik mrtvol ste napočítali v Drehanu? Napovím, že na každém záběru je minimálně jedna :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
gringo
Příspěvky: 94
Registrován: 4. 4. 2009 22.14

Příspěvek od gringo »

S tým točením súhlasím s ostanými,akonáhle to prestane :good:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

kokosak píše:Pipi & Seth> Nojo, no... mnozí efektové, na to vás užije. Ale schválně, kolik mrtvol ste napočítali v Drehanu? Napovím, že na každém záběru je minimálně jedna :D
Mr ...co? Ale máš pravdu Sethi, ta hudba je ale přímo štílová :biggrin: fakt dost dobrý, poklona Kokosu
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

..asi bych se moh pomalu pustit do toho opětovnýho zkodekování, co? Teda, esli to eště někoho zajímá.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jop, mám si ještě instalovat znovu ten fraps nebo jak se tomu nadává? :dribble:
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nechceš tim doufam říct, že zatim nemáš ani frejm, viď?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět