Equilibrie Music Video

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Equilibrie Music Video

Příspěvek od kokosak »

Tak sem si dovolil něco vyplodit. Chtěl bych poděkovat postupně Darmovi, že mě do toho nakopnul, Alexovi za custom úpravu Drehanu, komparzu, že snesl drobnou buzeraci na výpravě a Labirovi s Onyxem, že to celé umožnili.

http://uloz.to/1825406/EMV.avi

Menší kvalita:
http://www.youtube.com/watch?v=hhVh_fRmkR0

Bohužel mi nějak zlobí kodek, nějak se mi nechce provést multipass na Divxu, i když 1-pass provede vpohodě. Tak je to trochu nepoměr kvalita obrazu/velikost. Jakmile se mi na to podaří přijít, hodim sem lepší verzi. Pokud někdo máte zkušenosti, vítám.

Edit: ne-EQ dílka jsem hodil na viewtopic.php?t=3919
Naposledy upravil(a) kokosak dne 25. 5. 2009 8.27, celkem upraveno 3 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Je to opravdu nice :thumbup:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Opravdu pěkné. *uznale pokýve hlavou*

:clap_1: :clap_1: :clap_1:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Líbí :)
Elian
Příspěvky: 44
Registrován: 17. 2. 2007 16.56

Příspěvek od Elian »

Hezky uděláno, připojuji se k pochvalám :).
.. chtěl mi něco ukázat .. mám ráda dárky *úsměv* .. potom si začal svlíkat kalhoty .. tak sem radši utekla .. bůhví co mi chtěl ukázat …
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Tomuhle nejde snad nic vytknout...možná jen to, co tam je vyzobrazeno si nikdy neprožiju. :biggrin:
skvělá práce
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Street_cz píše:Tomuhle nejde snad nic vytknout...možná jen to, co tam je vyzobrazeno si nikdy neprožiju. :biggrin:
Nevim proč ne. Je tam jen jediná maličký výpravička :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

supr video... BTW: některý efekty byly mimo EQ, že? :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Já doufám, že to nebude znít nějak nepřátelsky, nebo tak - ale přijde mi, že se tam tak nějak nic moc neděje, nemá to jasný děj, ani pointu. Po jednom zhlédnutí tak nějak nevím, o co tam jde, spousta záběrů na sebe nenavazuje.

nicméně technicky to vypadá mco dobře (jen se mi dělalo trochu špatně z těch centrifug :D)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nalk píše:supr video... BTW: některý efekty byly mimo EQ, že? :shades:
Trošičku ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

The_Balrog píše:
Z vlastní zkušenosti bych řekl, že nejde kolikrát o nějaký příběh, ale vidět reálie a akci :megalol: Příběh si většinou domyslíš, až když tu věc začneš hrát/sledovat.
Naposledy upravil(a) Nalk dne 24. 5. 2009 19.19, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

The_Balrog píše:Já doufám, že to nebude znít nějak nepřátelsky, nebo tak - ale přijde mi, že se tam tak nějak nic moc neděje, nemá to jasný děj, ani pointu. Po jednom zhlédnutí tak nějak nevím, o co tam jde, spousta záběrů na sebe nenavazuje.

nicméně technicky to vypadá mco dobře (jen se mi dělalo trochu špatně z těch centrifug :D)
Děj to má a pointu taky. To, že to nemusí být prvoplánové a na první pohled jasné je jiná věc. :bleh:

A doufam, že to nebude znít nepřátelsky, ale rád shlédnu něco od tebe :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

náhodou, mně se strašně líbí ta "dějová" linie, co tam je...od zrození na prvotním kameni, přes těžké vydělávání na prvních lvlech, přes okoukávání světa a zjištění toho, že to není všechno tak snadné (smrt v kobkách) až po akci epických postav a mezi lidské/gnómské vztahy :biggrin:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Street_cz píše:náhodou, mně se strašně líbí ta "dějová" linie, co tam je...od zrození na prvotním kameni, přes těžké vydělávání na prvních lvlech, přes okoukávání světa a zjištění toho, že to není všechno tak snadné (smrt v kobkách) až po akci epických postav a mezi lidské/gnómské vztahy :biggrin:
Chytrej :smile:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Street_cz píše:náhodou, mně se strašně líbí ta "dějová" linie, co tam je...od zrození na prvotním kameni, přes těžké vydělávání na prvních lvlech, přes okoukávání světa a zjištění toho, že to není všechno tak snadné (smrt v kobkách) až po akci epických postav a mezi lidské/gnómské vztahy :biggrin:
Což je ovšem linie, která je dějová jen v uvozovkách a nedá se na ni postavit příběh, který by byl sdílný i pro lidi, kterí o Eq toho moc neví. Je to něco jako fotky z dovolené, které ocení jen ti, kdo na ní byli. Pokud byl záměr udělat jen něco, co pochopí jen lidi, co jsou na Eq závislí, pak to svou roli splnilo, imho to je ale škoda ;)

EDIT Balrog: Mohl by se přiznat ten, kdo místo "citace" kliknul na "edit" a připsal mi to sem? :D
neznámá osoba píše:Hmm a jak bys to viděl aby to zaujalo ty co EQ neznají? Příběh nemá smysl..protože jeden velký silný příběh EQ zas až nemá jako jiné MMORPG (mam to doufám dobře) světy
.
Naposledy upravil(a) The_Balrog dne 24. 5. 2009 19.45, celkem upraveno 2 x.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Parádní video.. jak ses bál těch textů, tak mě tam sedí a klidně bych jich tam viděla víc. Parádní prezentace Eq jako takové.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Připomíná mi to oficiální herní videa co se dají najít. :) Což ostatně klidně může být i to naše..
Smrt je jen začátek druhého dějství.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

The_Balrog píše:
Někdo rád vdolky, jiný zase holky a někdo třeba obojí. Naráz. Já jsem spokojený. Pokud myslíš, že by bylo třeba to udělat jinak, s chutí do toho. Bez sebemenší špetky ironie říkám, že bych to rád viděl.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

než se tu strhne nějaká debata špatným směrem... : ) (Čímž nechci neomylně tvrdit, že reakce kokosáka je tento případ, spíš jen pro jistotu. )

(+ prosím mrkněte na můj předchozí příspěvek...)
http://www.darkart.cz/?p=642 píše:Ukaž mi své práce

Jde zřejmě o jeden z nejrozšířenějších mýtů vůbec. Často mu propadají nezkušení nováčci, nebo lidé, co nezapojili mozek. Na fórech a v komunikačních kanálech se vyskytuje s notorickou pravidelností. Často souvisí s negativním vyzněním kritiky, kterou autor bere jako útok. V obraně pak po kritikovi požaduje ukázku jeho prací, aby tak mohl zhodnotit, jestli kritiku přijme či ne. Toto jednání stojí na pocitu, že pokud kritik také nemaluje, nefotí, nesochaří či nekreslí, nemá právo kritizovat. To je však omyl, který se ale objevuje stále znova. Kritik nemusí umět nic proto, aby mohl pronést kritiku. Nemusí umět napsat symfonii, nemusí umět namalovat obraz na plátno, dokonce nemusí umět ani uplácat bábovičku z hlíny. Mnoho renomovaných kritiků nikdy nic netvořilo, možná právě to jim umožnilo si držet správný odstup a střízlivý pohled. Proto pokud někdo vysloví nějaké kritické připomínky k vaší práci, nechtějte po něm, aby ukázal, co umí on, protože se touto žádostí zaručeně zesměšníte.

Na druhou stranu je zde jedna důležitá věc, která je často přehlížena. Ač může komentovat každý, ne každý může dát opravdu fundovanou a konstruktivní kritiku. K férové kritice a k pochopení práce je totiž potřeba kromě případného kontextu znát i mnoho věcí z oboru. Jen takový člověk může mluvit skutečně k věci a jeho komentář má hodnotu. Je protipólem laiků, kteří touží za každou cenu sdělit své názory, ale přitom nevědí o dané technice, či oboru vůbec nic. Nevědí, jak se maluje olej, neznají dějiny umění, nedokáží dát věci do souvislostí, přesto ale musí stůj co stůj napsat svůj názor. Buďte v klidu, a takové názory ignorujte, protože nejsou podpořeny ničím, není je nutné brát vážně. V současné době komunikační svobody tvoří tyto komentáře většinu komunikace a všem by se ulevilo, kdyby zmizely. Často slouží spíš k posílení ega pisatele, k jeho vlastnímu přesvědčení, že dané věci rozumí. Je proto dobré vědět, nakolik se kritik v oboru orientuje, jestli je možné jeho kritiku přijmout, nebo ne. Nemusí umět nic tvořit, od toho jse tu vy, ale musí se orientovat v tom, co říká, mít určitou úroveň vědomostí, které podporují jeho komentář. Pokud není takto vybaven, nemá smysl ztrácet s takovým názorem čas, nestojí ani za přečtení, komentáře laiků vás nikam neposunou.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Děláš dobře, že to neomylně netvrdíš. Nepíšu "ukaž mi jak to uděláš ty, když seš tak chytrej". Vím, že to udělat jde, ale udělat jsem to tak jak píšeš nechtěl. Jednou z motivací tohle sestřihat byla i naděje, že budou i další následovat. Proto hurá do díla. Šup šup :)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět