NWN MIMO EQUILIBRII

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

SOUHLAS

Příspěvek od hemendo »

darmian píše:A podle blogu tvůrců to vypadá, že se práce zasekla. Vůbec podle fóra, ale nevím...

--TAKY SE MI ZDÁ, ŽE JE TAM JAK NA DRUHÝ STRANĚ-- :notworking:
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od OneHeart »

George píše: 3. Ze zahraničních se hodně mluví o Escape from underdark
a né nadarmo, ten svět je vážně výborný. Co mě na něm chytlo absolutně, je, že dává prostor k hraní a rozvíjení, který mě tam tolik baví. Taky lowlvl (9-.. o 10+lvlech se vyprávějí jen zkazky.. :)) a lowmagic svět mi mnohem více vyhovuje... v podstatě nikdo levlit nemusí, protože se během poměrně krátké doby dostane na průměrnou úroveň. Smrti nechybí punc definitivnosti, aneb strach jsem tam zažíval vážně krásný :) Svět je krutý a zlý = velice snadno uvěřitelný.
Samozřejmě má i své chyby :bigwink: , ale mne vyhovuje.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od anurin »

OneHeart píše:
George píše: 3. Ze zahraničních se hodně mluví o Escape from underdark
a né nadarmo, ten svět je vážně výborný. Co mě na něm chytlo absolutně, je, že dává prostor k hraní a rozvíjení, který mě tam tolik baví. Taky lowlvl (9-.. o 10+lvlech se vyprávějí jen zkazky.. :)) a lowmagic svět mi mnohem více vyhovuje... v podstatě nikdo levlit nemusí, protože se během poměrně krátké doby dostane na průměrnou úroveň. Smrti nechybí punc definitivnosti, aneb strach jsem tam zažíval vážně krásný :) Svět je krutý a zlý = velice snadno uvěřitelný.
Samozřejmě má i své chyby :bigwink: , ale mne vyhovuje.
Bez pudu sebezáchovi tam snad nemá smysl ani hrát. Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine. Je to zábavný svět. Nutno dodat dost adrenalinový. Vyjít z města je dost o hubu. At ze strany NPC nebo PC. Hrát dobro je tam dost obtížné. Ale asi nejvíc zábavné řekl bych.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od George »

anurin píše:Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine. Je to zábavný svět.
:megalol: Něco mi na tom nesedí. :biggrin:
Docela bych se koukl, bohužel je RP a já bych byl rád, kdybych se alespoň anglicky domluvil, takže na RP to nevypadá, škoda. (Ikdyž by to musela být sakra kvalitní výuka :bigwink: )
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od anurin »

George píše:
anurin píše:Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine. Je to zábavný svět.
:megalol: Něco mi na tom nesedí. :biggrin:
Docela bych se koukl, bohužel je RP a já bych byl rád, kdybych se alespoň anglicky domluvil, takže na RP to nevypadá, škoda. (Ikdyž by to musela být sakra kvalitní výuka :bigwink: )
Co ti na tom nesedí? Stačí chyba a postava může lehko zemřít. Když zemřeš, ztrácíš 1/6 xp.. když zemřeš v CvC máš permku.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od George »

anurin píše:
George píše:
anurin píše:Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine. Je to zábavný svět.
:megalol: Něco mi na tom nesedí. :biggrin:
Docela bych se koukl, bohužel je RP a já bych byl rád, kdybych se alespoň anglicky domluvil, takže na RP to nevypadá, škoda. (Ikdyž by to musela být sakra kvalitní výuka :bigwink: )
Co ti na tom nesedí? Stačí chyba a postava může lehko zemřít. Když zemřeš, ztrácíš 1/6 xp.. když zemřeš v CvC máš permku.
Nesedí mi to spojení "Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine." a "Je to zábavný svět". :biggrin:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od anurin »

George píše:
anurin píše:
George píše: :megalol: Něco mi na tom nesedí. :biggrin:
Docela bych se koukl, bohužel je RP a já bych byl rád, kdybych se alespoň anglicky domluvil, takže na RP to nevypadá, škoda. (Ikdyž by to musela být sakra kvalitní výuka :bigwink: )
Co ti na tom nesedí? Stačí chyba a postava může lehko zemřít. Když zemřeš, ztrácíš 1/6 xp.. když zemřeš v CvC máš permku.
Nesedí mi to spojení "Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine." a "Je to zábavný svět". :biggrin:
Jednoduché, zábavné na tom je, že máš skutečně strach, když někam jdeš. Kdyš se s někým bavíš, musíš opravdu přemýšlet co mu říkáš, protože když řekneš něco zle, může se ti to lehko vymstítí a pak, jakmile se zamícháš do intrik, semele tě to snadno jak mlýnské kola. Strach je mnohdy zábavnej. Adrenalin atp.. musel bys ten svět zkusit. třeba má postava dobrého bojovníka si našla přítele, kterého měla za paladina. Skutečně pěkně to hrál a já mu věřil až se mi to vymstilo. Byl to totiž kultiska a byl jsem obětován. Končil permkou. Jak si získal mou důvěru, získal i cenné informace … no a bylo zle. Já ze hry vypadl a moji ostatní družníci měli problém. Ale jako elf jsem byl varován... nevěř lidem.. já věřil. :bigwink:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od George »

anurin píše:
George píše:
anurin píše: Co ti na tom nesedí? Stačí chyba a postava může lehko zemřít. Když zemřeš, ztrácíš 1/6 xp.. když zemřeš v CvC máš permku.
Nesedí mi to spojení "Postavy tam umírají snadno. Stačí jedna chyba a trest tě nemine." a "Je to zábavný svět". :biggrin:
Jednoduché, zábavné na tom je, že máš skutečně strach, když někam jdeš. Kdyš se s někým bavíš, musíš opravdu přemýšlet co mu říkáš, protože když řekneš něco zle, může se ti to lehko vymstítí a pak, jakmile se zamícháš do intrik, semele tě to snadno jak mlýnské kola. Strach je mnohdy zábavnej. Adrenalin atp.. musel bys ten svět zkusit. třeba má postava dobrého bojovníka si našla přítele, kterého měla za paladina. Skutečně pěkně to hrál a já mu věřil až se mi to vymstilo. Byl to totiž kultiska a byl jsem obětován. Končil permkou. Jak si získal mou důvěru, získal i cenné informace … no a bylo zle. Já ze hry vypadl a moji ostatní družníci měli problém. Ale jako elf jsem byl varován... nevěř lidem.. já věřil. :bigwink:
To zní hodně zajímavě... jen škoda, že by to moje srdíčko nevydrželo... i při slabým náznaku CvC na EQ se mi tak rozklepou ruce, že skoro nejsem schopnej psát :megalol: ...na druhou stranu je to jedna z nejzábavnějších věcí, tak snad si to někdy zkusím...(až se naučím pořádně anglicky :biggrin: )..nejsou potřeba žádný HAKy že?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

výuka angličtiny je to opravdu zatraceně dobrá :bigwink:
a ani to tolik nebolí, jak by se mohlo zdát
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Tak jsem se rozhodl se podívat než začne SG... ale co znamená "Tvé jméno hráče bylo serverem odmítnuto"?

ZRADA!! dneska je sobota! jéééé
Tak to mám času dost :biggrin: … jen se mi nedaří se připojit. .. poradtě někdo. :blush:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
OneIceOne
Příspěvky: 320
Registrován: 15. 3. 2006 10.24

Příspěvek od OneIceOne »

George píše:Tak jsem se rozhodl se podívat než začne SG... ale co znamená "Tvé jméno hráče bylo serverem odmítnuto"?

ZRADA!! dneska je sobota! jéééé
Tak to mám času dost :biggrin: … jen se mi nedaří se připojit. .. poradtě někdo. :blush:
Server běží normálně. Log in v pořádku. Tak nevím.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

OneIceOne píše:
George píše:Tak jsem se rozhodl se podívat než začne SG... ale co znamená "Tvé jméno hráče bylo serverem odmítnuto"?

ZRADA!! dneska je sobota! jéééé
Tak to mám času dost :biggrin: … jen se mi nedaří se připojit. .. poradtě někdo. :blush:
Server běží normálně. Log in v pořádku. Tak nevím.
Není možný, že se to třeba hádá nějak s CD-KEYama?… mám originálku, ale kdoví, jak tam mám pohádaný accounty :smile: .. jestli spolu nějak něco souvisí.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

přesně tenhle problém měl George když se chtěl připojit na mě... taky mám originálku, opačně to už šlo v pohodě
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:přesně tenhle problém měl George když se chtěl připojit na mě... taky mám originálku, opačně to už šlo v pohodě
Ach.. to už si nepamatuju :biggrin: … opačně se to obsrávalo tak, jak se to dělalo, když jsem originálku neměl.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

George píše:
Street_cz píše:přesně tenhle problém měl George když se chtěl připojit na mě... taky mám originálku, opačně to už šlo v pohodě
Ach.. to už si nepamatuju :biggrin: … opačně se to obsrávalo tak, jak se to dělalo, když jsem originálku neměl.
nepamatuješ? zkoušeli jsme CvC v bázi :P když jsi se pojil na mě, psalo to tohle, pak si založil ty (bez "obesrávání") a šlapalo to v pohodě...
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:
George píše:
Street_cz píše:přesně tenhle problém měl George když se chtěl připojit na mě... taky mám originálku, opačně to už šlo v pohodě
Ach.. to už si nepamatuju :biggrin: … opačně se to obsrávalo tak, jak se to dělalo, když jsem originálku neměl.
nepamatuješ? zkoušeli jsme CvC v bázi :P když jsi se pojil na mě, psalo to tohle, pak si založil ty (bez "obesrávání") a šlapalo to v pohodě...
1. Bylo co PvP
2. Rozsekal jsem tě
3. Napište teda někdo, jak to vyřešit! :smile: :clover:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Prosimvas, hlavně zustaňte všichni věrní equilibrii :smile: :clover:

PS: Nemá někdo náhodou mapu světa toho serveru??? :biggrin:
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

allekoo píše:asi všetcia :biggrin:

https://www.equilibrie.cz/mapa.php
eh.. Ja myslel toho Escape from underdark, ale neva :bigwink:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Nerad otravuju, ale vážně nikdo nevíte, proč mi to píše "Tvé jméno hráče bylo serverem odmítnuto"?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět