NWN MIMO EQUILIBRII

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od hemendo »

Dost mne zajímá, jaký je třeba podle vás nejlepší zahraniční server, atd. Jestli má někdo takové zkušenosti, prosím pište. Prostě mne zajímá jestli je Equilibrie opravdu nejlepčejšejší z ČR nebo i z celého světa... :bigwink:
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Ještě by mě zajímalo, jak to vy vydíte s NWN-2 =o) ,teď nevim estli se to už někde na fórku neřeší, ale což :bigwink:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od George »

hemendo píše:Dost mne zajímá, jaký je třeba podle vás nejlepší zahraniční server, atd. Jestli má někdo takové zkušenosti, prosím pište. Prostě mne zajímá jestli je Equilibrie opravdu nejlepčejšejší z ČR nebo i z celého světa... :bigwink:
1. Hodně rychle utíkáš :biggrin:
2. Nejlepší je subjektivní
3. Ze zahraničních se hodně mluví o Escape from underdark
4. Z českých v počtu hrajících hráčů jsou na tom nejlíp Demona, Equilibrie a Thalie
Naposledy upravil(a) George dne 3. 7. 2009 19.22, celkem upraveno 1 x.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od hemendo »

George píše:
hemendo píše:Dost mne zajímá, jaký je třeba podle vás nejlepší zahraniční server, atd. Jestli má někdo takové zkušenosti, prosím pište. Prostě mne zajímá jestli je Equilibrie opravdu nejlepčejšejší z ČR nebo i z celého světa... :bigwink:
1. Hodně rychle utíkáš :biggrin:
Ne ne neutíkám, jen mě zajímá, jak vypadají mapky dalších serverů a jak na tom EQ ve skutečnosti je :smile:
krom toho spíš se bojim, jak na tom bude v budoucnu, vzhledem k NWN dva..
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: NWN MIMO EQUILIBRII

Příspěvek od George »

hemendo píše:
George píše:
hemendo píše:Dost mne zajímá, jaký je třeba podle vás nejlepší zahraniční server, atd. Jestli má někdo takové zkušenosti, prosím pište. Prostě mne zajímá jestli je Equilibrie opravdu nejlepčejšejší z ČR nebo i z celého světa... :bigwink:
1. Hodně rychle utíkáš :biggrin:
Ne ne neutíkám, jen mě zajímá, jak vypadají mapky dalších serverů a jak na tom EQ ve skutečnosti je :smile:
krom toho spíš se bojim, jak na tom bude v budoucnu, vzhledem k NWN dva..
NWN2 se zatím neujalo a asi ani neujme.. krom novýho grafickýho kabátku toho moc nenabízí a třeba podle mě je to i nehratelný. To bych spíš vsázel na Dragon Age.… zatím se ještě NWN světy udrží nejmíň rok, toho se bát nemusíš. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

a přecijen vždycky se najdou fanatici, kteří se tu budou držet i po deseti letech, kdy bude úplně nová virtuální realita :dribble:
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

za 70 let?

Příspěvek od hemendo »

Street_cz píše:a přecijen vždycky se najdou fanatici, kteří se tu budou držet i po deseti letech, kdy bude úplně nová virtuální realita :dribble:


No, říkali jsme si z kamarádem, že NWN na EQ by pro nás byla nejlepší hra do důchodu, hráli bychom to místo luštění křížovek a sudoku, jenže toho se asi EQ nedožije :no:

ale kdo ví, já byl dycky spíš pesimista
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

NWN2 není reálnou hrozbou. Existuje pár moc pěkných serverů, ale na NWN 1 hraje tak 2x víc hráčů, možná spíš 3x.
Spoustě lidí se nelíbí, jak je to udělané a faktem zůstává, že na tým NWN2 byl asi vyvíjen velký tlak když ho dělali, protože některé věci jsou tam skutečně odfláknuté, nicméně toolset nabízí obrovské možnosti pro tvůrce a není tak omezený jako aurora toolset NWN1 ovšem tím se dostáváme k jádru pudla - dělat svět v NWN2 je velice náročné a to hlavně pro designery oblastí a proto zůstane dobrých a kvalitnich serverů jen pomálu. Navíc existují pouze v zahraničí. Pokud vím, tak u nás se rozjel jenom jeden ( Mystake ),ale ani ten v tuto chvíli nefunguje...
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Add EQ: Je to nejhranější ( nebo se minimálně s Démonou dělí o první příčku ) český server. Po technické stránce je asi nejdokonalejší a navíc nabízí slušnou základnu pro kvalitní RP hru a ta lidi udrží daleko víc než zabíjení příšerek a dalšího viz. Démona takže jestli nějaký český server přežije ještě nějaký ten rok, asi to bude EQ. :smile:
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

@George: Ještě není vůbec jisté, jestli bude mít Dragon Age takovou podporu multiplayeru, jakou mělo NWN...
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Alhambrie 2

Příspěvek od hemendo »

A co ta Alhambrie 2...? V tématech mimo equilibrii jedno z témat v třetí záložce...
Ta si jede taky NWN 2 ne? :bigwink: Já osobně jsem ještě NWN 2 nemohl vyzkoušet
a řeknu vám dost mne od toho odrazujete :biggrin:
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

NWN2 si zkus,mně se to třeba líbilo. :smile: Kampaň má zajímavé možnosti, můžeš si tam stavět pevnost a dělat další vylomeniny. Na druhou stranu to má větší požadavky na HW než třeba Oblivion, přitom to má horší grafiku...
Naposledy upravil(a) darmian dne 3. 7. 2009 19.27, celkem upraveno 1 x.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

tvůrci Dragon Age se nechali slyšet, že bude mít minimální stejnou multiplayerovou podporu jako NWN1
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

darmian píše:@George: Ještě není vůbec jisté, jestli bude mít Dragon Age takovou podporu multiplayeru, jakou mělo NWN...
Tjn, ale Tool bude mít, tak snad... ještě k tomu se údajně vrací ke kořenům, ale hlavně se bojím té nálepky "EA" :bigwink: … no, on je možná hlavní problém v tý hráčský komunitě, že jsou stále dokonalejší modely a textury, takže do těch novějších her už není moc nárok, aby si hráči něco přidali sami, co vykutili, narozdíl od NWN, kde to, co udělá nějakej ten hráč je kolikrát dokonalejší než v původním NWN.
… Pokud bude ale Dragon Age tak.… ...eh "Dobře" udělanej, jako NWN2, tak asi ztvrdnu u NWN1 :biggrin: ..
Pak mě ještě trochu mrzí, že už to není D&D systém, což může být celkem neprospěšný pro RP.



EDIT: Jednoho krásného dne jsem si řekl, že si udělám v NWN2 nějakou ženskou ať je na co koukat a někam se dostanu, třeba změním názor.… do deseti minut jsem to vypínal protože se to nedalo hrát (a to mi to jelo plynule)
Naposledy upravil(a) George dne 3. 7. 2009 19.28, celkem upraveno 1 x.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Street_cz píše:tvůrci Dragon Age se nechali slyšet, že bude mít minimální stejnou multiplayerovou podporu jako NWN1
Tak to je supr, ještě před nedávnem jsem žádný solidní příslib nikde nečetl...
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

[quote=Or-Horo]Ahoj kluci a děvčata,

možná jste si někteří z vás již stačili povšimnout, že Or-Horo povstal jako bájný pták Fényx z popela a rozhodl se, že bude pokračovat v tvorbě. A protože jsem se dohodl s Mintakou, že nebudu nadále pokračovat v Alhambrii nebo se ji dokonce pokoušet spustit někde na nějakém jiném serveru, rozhodl jsem se pro nový projekt. Mám k Alhambrii velmi silný citový vztah (zamáčkne slzu dojetí) a proto budu pokračovat v projektu, který má prozatím kódový název Alhambrie 2 (než najdu nějaký lepší). Alhambrie 2 bude postavena na Neverwinter Nights 2. Server i linka už by nějaké byly, teď jen čekám, než hra oficiálně vyjde (mám ji předobjednanou, takže budu jistě mezi prvními, kdo ji bude mít dribble ). Prozatím se věnuji vymýšlení pozadí.

Pokud i vás zajímala Alhambrie a rádi byste sledovali vývoj dvojky (děj se bude odehrávat o několik set let před jedničkou), navštivte moje stránky

http://www.neverwinter2.org , kde najdete web i forum. Doufám, že se ti tvořivější z vás zapojí do vášnivé diskuse. I když chci založit dvojku na tom, co je známé z jedničky, tak bych samozřejmě rád provedl jisté inovace ve jménu lepší zábavnosti.

Alhambrie určitě není mrtvá. Je stále živá v našich srdcích a brzy bude opět online, nová a zářivá jako nikdy před tím! yes

S pozdravem a přáním dobré zábavy

Or-Horo, vlastním pařátkem [/quote]

Todlenc je tam napsany, tak je to NWN 1 nebo NWN 2? :dry:

A co říkáte na WARHAMMER, ja sem zkoukl jen trailer a jako :dribble:
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

George píše:
Jestli EA nerozpustili základní tým Biowaru, tak to snad bude dobrý.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

hemendo píše:
Or-Horo píše: http://www.neverwinter2.org ….
Todlenc je tam napsany, tak je to NWN 1 nebo NWN 2? :dry:
Screeny v galerii jsou z NWN 1
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

[/quote]Screeny v galerii jsou z NWN 1[/quote]
jj jsou, tak newim no, hlavně jak koukam na ty stanky ruznejch serveru, nemaji tam ani mapu světa, což mě dost mrzí :ermm:
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

A podle blogu tvůrců to vypadá, že se práce zasekla. Vůbec podle fóra, ale nevím...
Odpovědět