Galerie postav z Equilibrie

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Galerie postav z Equilibrie

Příspěvek od The_Balrog »

http://galerie.westgard.cz

Obrázek


EDIT Pavel:

Pro přehlednost uvádím položky dotazníku:

Rasa
Popis
Vystupování
Zvláštní znaky
Oblíbené barvy
Citát
Historie (ala životopis)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

A kdybyste někdo měl tip, čím může být, že se pokazilo "Ř" a "ň", ačkoliv jak stránky tak databáze, jsou v utf-8, tak mi dejte vědět. Dík :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

No jen je škoda, že z toho minima lidí, co ty dotazníky poslali je část buď pohodlná nebo tajemná jak hrad v Karpatech.
Jinak je to super nápad! :clapping:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Známe své lidi, vačšina neverejnych informacii by si smrdela o metagame. :bigwink:
Because I'm Batman !!!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

allekoo píše:Známe své lidi, vačšina neverejnych informacii by si smrdela o metagame. :bigwink:
No jo.. ale něco všeobecně známého bys tam hodit mohl.. nebo to napsat jako Kokosák, to mi přišlo dobrý:) Hodně se mi líbí, jak to sepsali Kat, Largo, Albra, Anade a Hangar... taky neřekli všechno.. ale člověk si z toho udělá hrubý obrázek :bigwink:
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

mno.. potom čo sa po pol roku nehrania a mesiac od posledneho lognutia lognem a prve co na nastenke uvidim je obvinenie a označenie za nekromantku postavou ktoru Nat hadam ani nestretla, je myslim akekolvek stručnejšie info zbytočne. :bigwink:
Because I'm Batman !!!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Podlehl jsem nalehani a poprosil NiamCK o rozsireni historie Daemiana.

Kdo zacne metagamovat, toho si Daemian najde a sezere ho :devil_2: :sorcerer:
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

allekoo píše:mno.. potom čo sa po pol roku nehrania a mesiac od posledneho lognutia lognem a prve co na nastenke uvidim je obvinenie a označenie za nekromantku postavou ktoru Nat hadam ani nestretla, je myslim akekolvek stručnejšie info zbytočne. :bigwink:
Naopak je zbytečné to tajit? :blush:
No, tak třeba se s námi o nějakou historii podělíš alespoň časem a stějně tak ostatní. Nebylo to jen na Tebe. Takhle to přeci jen úplně neplní účel, pro který to bylo stvořeno.
Nifredil Níniel
Miellé Esperance
Ronja
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Perfektní, musím pogratulovat Niam i Balrogovi :smile: :clover: ...začínám přemýšlet, že sepíšu Groga, Dhuna, Rangaroga nebo Freda... :biggrin:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Neodsuzoval bych všechny... Já třeba počítám s tím, že historii rozšířím, až budu mít větší přehled o tom co kdy bylo (a nebudu určitě sám). Din nikdy nesledoval kalendář a ani já jsem tedy na hodiny nekoukal. Až od ostatních zjistím co kdy bylo a zbytek si plus mínus odpočítám podle RL času, tak bude ta historie bohatší.

Jen jsem s tím celým nechtěl čekat až to bude, aby tam vůbec u Dina něco bylo.

Vlastně by docela určitě pomohlo, kdyby se nějaké DM/DS prošlo po DM fórech a reportech a poskytlo nějakou hrubou a heslovitou časovou osu událostí, která nezasvěceným nic nepoví, ale ti, kterých se to týkalo, budou vědět. Něco jako:

1114 - Puntíkovaná pampeliška unáší hlavní Královskou prasnici
1117 - záchrana Hobitína před masožravci
1118 - Muhkvok
1120 - poražení Čáryfuka
1122 - založení protialkoholní léčebny v Mamoníně
1125 - zahnání Hlavonoha
1127 - otevření brány do Země-Nezemě
1129 - prokletí Žlutozeleného škorpiona

*kouká významně nahoru* Šlo by to ?
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

allekoo píše:mno.. potom čo sa po pol roku nehrania a mesiac od posledneho lognutia lognem a prve co na nastenke uvidim je obvinenie a označenie za nekromantku postavou ktoru Nat hadam ani nestretla, je myslim akekolvek stručnejšie info zbytočne. :bigwink:
Jak víš která postava Nat obviňuje? :bigwink:
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Akruo píše:Perfektní, musím pogratulovat Niam i Balrogovi :smile: :clover: ...začínám přemýšlet, že sepíšu Groga, Dhuna, Rangaroga nebo Freda... :biggrin:
musíš bejt na kartě abys to sepsal, ne?
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Paklic píše:
Akruo píše:Perfektní, musím pogratulovat Niam i Balrogovi :smile: :clover: ...začínám přemýšlet, že sepíšu Groga, Dhuna, Rangaroga nebo Freda... :biggrin:
musíš bejt na kartě abys to sepsal, ne?
fňuk, to jsem si neuvědomil :-D Tak časem třeba bude dělat Niam i další postavičky - Largo taky není na kartě a nemá tam obrázek, takže asi to není nutnost …
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Dkresluju další a další, ti co už kartu mají jsou jen přednostně vyzváni z sepsání infa.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

NiamCK píše:Dkresluju další a další, ti co už kartu mají jsou jen přednostně vyzváni z sepsání infa.
urobím jakmile na to budu mít čas a náladu, omlouvám se, že sem tak línej, všechno mi přijde jako práce, jak psaní EQ životopisu postavičky, tak i psaní reportů :blush: a všeho ostatního, i když když to pak dělám mě to baví, ale chce to prostě správné načasování, aby se sešla slečna nálada a pán čas, jinak přijde jen paní nechuť

ale jinak vypadá to moc pekně a jednou až přijde konec mé postavičky bych tam klidně hodil komplet životopis co mám u ní sepsán, sice je to slohově hrozné a obludné ale smysl to tak nějak dává, bych to případně upravil

ještě jednou pěkně udělané stránky, jak designově, tak i kodově, jen si a za to se omlouvám trochu rejpnu, prostě deformace, kvůli pozadí, ten vzorek se mi moc nepáčí, a taky ta část jak je psáno postavy equilibrie, jak je nad tím ten znak grafický mi moc nesedí, ale to je čistě můj subjektivní názor, jinak moc pěknéééé :clover: :clover: :clover:

a budu se snažit dodat podklady co nejdříve

a ještě jen dodám ze hry když sme hráli prší s EQ kartama - moje hláška: "Brumlu na Tebe!"
ty karty jsou fakt úžasné, i když je to o zvyk s nima hrát, je to moc zábavné, a lidem co jsem jim je ukazoval, se moc líbily, myslím že Niam a ostatní kdo přispěli udělali skvělou práci, ba výbornou, já sem z toho plně nadšen, a aby se mi nezničily, tak si oba balíčky nechám zalejt do plastu, nejdříve teda jenom jeden abych věděl jak to vypadá, ale co jsem si zjišťoval oba balíčky (64 kartiček) vyjde na 150-200Kč což je luxus

no sem se nějak rozkecal, přeji Vám všem krásný a příjemný den :flowers1:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

třeba budou následovat dotisky typu "postavy 2010, postavy 2011" :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Ani omylem, za ty obíhačky mi to nestojí :)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

NiamCK píše:Ani omylem, za ty obíhačky mi to nestojí :)
Já věděl proč tam ten smailík je :biggrin:

I tak máš neskonalý vděk hráčů (si myslím teda) :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Začínám se nesnášet, za to jak tu furt něco píšu...

Jen po dalším čtení si tak říkám, jestli by nebylo vhodné provádět i korekturu, protože některé do očí bijící chyby je trošku ostuda tam mít, nemyslíte? :smile:

např. mé oblíbené překlepy při psaní, či slova jako "svadba" = svatba
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Nalk píše:Začínám se nesnášet, za to jak tu furt něco píšu...

Jen po dalším čtení si tak říkám, jestli by nebylo vhodné provádět i korekturu, protože některé do očí bijící chyby je trošku ostuda tam mít, nemyslíte? :smile:

např. mé oblíbené překlepy při psaní, či slova jako "svadba" = svatba
Jo prďko a to nechtěj vědět jak jsem musela přepisovat tvůj příspěvek, protože nebyl prakticky čitelný.
Anade se nám nabídl, že nám stránky sem tam projede a překontroluje, takže se můžete těšit na jeho torturu :)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Odpovědět