NWN 2 - Equilibrie

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Chtěli by jste EQ na modulu NWN 2?

Anketa končí za 27. 8. 2010 20.44

ANO - vypadá to skvěle
5
22%
NE - mám rád EQ takovou, jaká je
13
57%
je mi to jedno
5
22%
 
Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

NWN 2 - Equilibrie

Příspěvek od hemendo »

Podívejte se na následující 2 videa :)

http://www.youtube.com/watch?v=gNLqsaT_ … re=related

http://www.youtube.com/watch?v=bMlGsBVC1kA

No nelíbilo by se vám, kdyby byla takováhle EQ? Nebylo by to fajn? Mne například především na takovýchto serverech baví to, že někdo vymyslel svět mimojiné i s krásnou přírodou atd. Myslím, že EQ na m. NWN 2 by vypadala přímo úchvatně..! Nepřineslo by to i nové hráče? :smile: Nevím jak vy, ale mě by se to strašně líbilo, zajímá mne, jestli ten názor s někým sdílím nebo ne :biggrin: :clover:
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 240
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Re: NWN 2 - Equilibrie

Příspěvek od Dr.Lizard »

hemendo píše: No nelíbilo by se vám, kdyby byla takováhle EQ?
Řeknu ti k tomu asi tohle.
Kolik ze současných hráču si bude chtít kupovat NWN2?
a podstatnější : Kdo si myslíš že to bude celé předělávat? Labir? jednak už teď nemá evidentně moc času a dvak. Na srazu jsem byl u debaty s ním o EQ a NWN2 vyjádřil se o nešikovné tvorbě modulů které by mu mnohonásobně zvedly časovou náročnost jednotlivých činnosti.
Takže nic nebude
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Re: NWN 2 - Equilibrie

Příspěvek od hemendo »

Dr.Lizard píše:
hemendo píše: No nelíbilo by se vám, kdyby byla takováhle EQ?
Řeknu ti k tomu asi tohle.
Kolik ze současných hráču si bude chtít kupovat NWN2?
a podstatnější : Kdo si myslíš že to bude celé předělávat? Labir? jednak už teď nemá evidentně moc času a dvak. Na srazu jsem byl u debaty s ním o EQ a NWN2 vyjádřil se o nešikovné tvorbě modulů které by mu mnohonásobně zvedly časovou náročnost jednotlivých činnosti.
Takže nic nebude
To že nic nebude mi bylo tak trošku jasné už od začátku, ale bylo by to fajn a kupovat NWN2??? :blink: Každopádně to nic nemění na tom, že fajn by to bylo, ne? :bigwink:
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Mně teda nikdy moc u her o grafiku nešlo, mně stačí fantazie. A taky jsem ze starý herní školy :))
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Jon píše:Mně teda nikdy moc u her o grafiku nešlo, mně stačí fantazie. A taky jsem ze starý herní školy :))
Tak jasný, ale někdy se tý fantazii může dopomoct :smile:
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Takhle to řeknu neměl bych nic proti kdyby EQ vypadala graficky jak Dragon Age. Opravdu by mi to nevadilo, ale jon má částečně pravdu, záleží hlavně na hráčovy Fantasii
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Dragon Age grafika je fajn... až na ty hektolitry krve.
EQ na NWN2 platformě by byla fajn, ale toolset je mnohem náročnější a celkově tvorba světů pro NWN2 je prý dost nešikovná.
Kupování NWN2 - NWN2 mám koupené, protože jsem plánoval na nějakém NWN2 serveru hrát... mno, nedošlo na to, ale aspoň jsem přispěl tvůrcům do prasátka :)
Bratrstvo zabanovaných!
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Hezké by to sice bylo, ale dost pochybuju, že se někdy někdo pustí do tak rozsáhlého projektu.

Když svět v NWN2 tak spíše komornějšího ražení s rozlohou do 100 exteriérových lokací (spíš méně, protože ty jsou nejnáročnější) a to navíc stroze zařízených, perfektně vyladěnými systémy, nadupanou mašinou a drahým hostingem.
Samotný vývoj takovéhoto světa by pak trval tak 5x déle (možná ještě víc) než u NWN1, protože zejména lokace se dělají dost těžce + vyladěné systémy, které nesmějí příliš zatěžovat.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

darmian píše:Hezké by to sice bylo, ale dost pochybuju, že se někdy někdo pustí do tak rozsáhlého projektu.

Když svět v NWN2 tak spíše komornějšího ražení s rozlohou do 100 exteriérových lokací (spíš méně, protože ty jsou nejnáročnější) a to navíc stroze zařízených, perfektně vyladěnými systémy, nadupanou mašinou a drahým hostingem.
Samotný vývoj takovéhoto světa by pak trval tak 5x déle (možná ještě víc) než u NWN1, protože zejména lokace se dělají dost těžce + vyladěné systémy, které nesmějí příliš zatěžovat.
ježiš to by bylo tak super :dribble: , doufám že se do toho někdy někdo pustí, zatím co vím funguje český jen nějaký mystake...
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Já opravdu nevím k čemu tento topic je. Čeho tím chceš docílit? To se nás jen ptáš, jestli by to bylo "fajn".
Už od začátku, od přečtení názvu toho topicu jsem si řekl, co je to za blbost a hned mi v hlavy vyskočily otázky, co napsal Lizard.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Pipi_CZ píše:Já opravdu nevím k čemu tento topic je. Čeho tím chceš docílit? To se nás jen ptáš, jestli by to bylo "fajn".
Už od začátku, od přečtení názvu toho topicu jsem si řekl, co je to za blbost a hned mi v hlavy vyskočily otázky, co napsal Lizard.
Jo, vyjadřuji svůj názor a ptám se na váš, to je všechno. Ničeho tím docílit nepotřebuju. Po tvém příspěvku mi skoro připadá, že ti to strašně vadí?
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Asi mu jde o užitečnost topicu :)
Jinak myslím že sám Labir se někdy už bavil o tom, že NWN2 maj sice grafiku fajn, ale jsou naprosto pomršený co do možností tvorby světa a vlastního upravování systému. Z toho důvodu se EQ předělávat nebude. Spíš se čeká na to, jestli se vyvine dostatečně vhodný ekvivalent NWN1 co do možností atp. A pak je to také o tom, chtít to celé předělávat že.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

hemendo píše:
Pipi_CZ píše:Já opravdu nevím k čemu tento topic je. Čeho tím chceš docílit? To se nás jen ptáš, jestli by to bylo "fajn".
Už od začátku, od přečtení názvu toho topicu jsem si řekl, co je to za blbost a hned mi v hlavy vyskočily otázky, co napsal Lizard.
Jo, vyjadřuji svůj názor a ptám se na váš, to je všechno. Ničeho tím docílit nepotřebuju. Po tvém příspěvku mi skoro připadá, že ti to strašně vadí?
Původně jsem ti chtěl napsat něco jiného, ale udržel jsem se. (zase) :smile: Můžeš za moji odpověď brát toto:

NiamCK píše:Asi mu jde o užitečnost topicu :)
Konpeki
Příspěvky: 4
Registrován: 27. 5. 2010 23.40

Příspěvek od Konpeki »

Pěkný, pěkný :) Jenom by mi bylo líto toho, kdo by musel celou EQ předělávat. Ale námět na noční snění je to dobrý! :good:
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Pipi_CZ píše:
hemendo píše:
Pipi_CZ píše:Já opravdu nevím k čemu tento topic je. Čeho tím chceš docílit? To se nás jen ptáš, jestli by to bylo "fajn".
Už od začátku, od přečtení názvu toho topicu jsem si řekl, co je to za blbost a hned mi v hlavy vyskočily otázky, co napsal Lizard.
Jo, vyjadřuji svůj názor a ptám se na váš, to je všechno. Ničeho tím docílit nepotřebuju. Po tvém příspěvku mi skoro připadá, že ti to strašně vadí?
Původně jsem ti chtěl napsat něco jiného, ale udržel jsem se. (zase) :smile: Můžeš za moji odpověď brát toto:

NiamCK píše:Asi mu jde o užitečnost topicu :)
No a? To si tu člověk nesmí založit topic jen tak (pro popovídání/debatu) ? Musí to mít nějaký úžasný důvod? Pokud ti to vadí, tak ten topic přehlížej a nekomentuj sem, takže je hlavně dobře, že si se udržel (zase)… :good: :angry:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

hemendo píše:
Pipi_CZ píše:
hemendo píše: Jo, vyjadřuji svůj názor a ptám se na váš, to je všechno. Ničeho tím docílit nepotřebuju. Po tvém příspěvku mi skoro připadá, že ti to strašně vadí?
Původně jsem ti chtěl napsat něco jiného, ale udržel jsem se. (zase) :smile: Můžeš za moji odpověď brát toto:

NiamCK píše:Asi mu jde o užitečnost topicu :)
No a? To si tu člověk nesmí založit topic jen tak (pro popovídání/debatu) ? Musí to mít nějaký úžasný důvod? Pokud ti to vadí, tak ten topic přehlížej a nekomentuj sem, takže je hlavně dobře, že si se udržel (zase)… :good: :angry:
Možná tady nejde ani tak o ten topic, jako o něco jiného.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

hemendo píše:No a? To si tu člověk nesmí založit topic jen tak (pro popovídání/debatu) ? Musí to mít nějaký úžasný důvod? Pokud ti to vadí, tak ten topic přehlížej a nekomentuj sem, takže je hlavně dobře, že si se udržel (zase)… good angry
Ale notak!
Balrog to dole shrnul myslím dostatečně jasně. Ostatně je tu ještě nejeden topic, kde se probírají takovéhle nápady věci a všeobecně se kecá o všem. Lepší je tedy použít ten, to je celé.
Nechápu, proč tu máte všichni hned tendence místo toho, aby jste uznali vlastní chybu a řekli hloupé pardon , hned osočovat lidi kolem. Je to prý takový český zvyk poslední doby. Neuznat vlastní chybu a ještě si kopnout do těch co vás na ni upozorní.
Dál se k tomu tady nebudu vyjadřovat, pokud má někdo na srdci mi k tomu něco říct, poprosím do PM nebo na ICQ.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Street_cz
Příspěvky: 1167
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

stejně jako na EQ je zase zvykem poslední doby moralizovat každýho ať se jedná o sebemenší prkotinu, která jde přejít s lehkým mávnutím ruky... vývoj nezastavíš
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Street_cz píše:stejně jako na EQ je zase zvykem poslední doby moralizovat každýho ať se jedná o sebemenší prkotinu, která jde přejít s lehkým mávnutím ruky... vývoj nezastavíš
...to protože se na EQ sešla poslední dobou vyšší koncentrace lidí (než všude okolo), které buzerování...prostě baví (asi jako mě baví spam :dribble: ) a nemůžou bez převalování usnout, pokud denně neponíží aspoň jednoho maníka. Asi tak. :shades:
Obrázek
Odpovědět