chyba příkazu /h-game

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

chyba příkazu /h-game

Příspěvek od anurin »

příkaz /h-game nefunguje jak má. Příšerka po tomto příkazu jen stojí a čučí.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba příkazu /h-game

Příspěvek od labir »

anurin píše:příkaz /h-game nefunguje jak má. Příšerka po tomto příkazu jen stojí a čučí.
Funguje. Tento režim vyžaduje stejnou příšerku poblíž se shodným tagem. Jinak si příšerka nehraje.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 923
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba příkazu /h-game

Příspěvek od NiamCK »

labir píše:
anurin píše:příkaz /h-game nefunguje jak má. Příšerka po tomto příkazu jen stojí a čučí.
Funguje. Tento režim vyžaduje stejnou příšerku poblíž se shodným tagem. Jinak si příšerka nehraje.
To je fikané :) Nicméně zkoušeno v podhradí u té jejich louže a ostatní příšerky pobíhaly cca za rohem. Budu si muset tu vzdálenost testnout.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: chyba příkazu /h-game

Příspěvek od anurin »

labir píše:
anurin píše:příkaz /h-game nefunguje jak má. Příšerka po tomto příkazu jen stojí a čučí.
Funguje. Tento režim vyžaduje stejnou příšerku poblíž se shodným tagem. Jinak si příšerka nehraje.
Hm, a ta příšerka musí být hráčská? nebo stačí jakékoliv NPC. Jelikož jsem ten příkaz zkoušel právě u dětí, jež si hrají v podhradí. Což je NPC s tím příkazem.
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Tak jo, dnes testováno, a přítelíčci si nehrajou, ale vyvolaný potvory si hrajou, sice divně, ale hrajou. Třeba psiska se dnes rozutekla od sebe a pak zase přiběhla k sobě. Mazec.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Dneska a včera jsem zpozoroval obtíže s příkazem h-random, koník mi nechce chodit a jen stojí na místě. Přitom to píše, že příkaz přijat.

Na jiné povely, jako třeba follow nebop goaway reaguje..

Tak nevím, co se kde pokazilo...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

The_Balrog píše:Dneska a včera jsem zpozoroval obtíže s příkazem h-random, koník mi nechce chodit a jen stojí na místě. Přitom to píše, že příkaz přijat.

Na jiné povely, jako třeba follow nebop goaway reaguje..

Tak nevím, co se kde pokazilo...
henchmani tohle nemají implementováno aby se samovolně netoulali když není páneček kolem.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

labir píše: henchmani tohle nemají implementováno aby se samovolně netoulali když není páneček kolem.
Zajímavé.. ale přitom to předtím (rozuměj kdykoliv kromě dneška a včerejška) fungovalo úplně normálně.

(A byl to příkaz, který jsem velice často, možná ze všech nejčastěji používal. Takový kůň se tak báječně pase)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Já bych znovu zaloboval za znovuzavedení příkazu /h-random : )

Nějak pořádně nechápu, co je špatného na tom, že se henchmani toulají v nepřítomnosti páníčka -
  • kůň se tím pase a je to jediný způsob, jak může "sám" někam dojít (jiný než follow a goaway, které jsou poněkud nešikovné)

    velbloud taky

    muly a nákladní potvory se taky můžou pást, nebo popocházet (je to tak přirozenější)

    děti si tak mohou samy hrát (h-game nefunguje úplně skvěle, když je bytost jen jedna)

    koťata a jiní společníci řešení přes henchmany si taky můžou běhat po pokoji a lovit myši...
Kdo nechce, aby se mu henchman toulal, tak přeci nemusí příkaz "random" používat. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A nemá to souvislost s nějakým tím divným ukládáním pak (např. u koní)? :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět