kocovina vs zpomalení pohybu

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

kocovina vs zpomalení pohybu

Příspěvek od anurin »

Když má PC postava kocovinu, tak to vypíná jakékoliv zpomalení pohybu.
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

kocovina ti způsobuje zpomalení pohyb sama o sobě ne, podle intenzity, jednou sem viděl trpaslíka co se nemohl skoro hýbat jak mu na zádech seděla vobrovská gorila
Naposledy upravil(a) Tomyn dne 27. 2. 2009 11.14, celkem upraveno 1 x.
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Mě vypíná zpomalení...
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

jakože si ho zapneš sám aby ses spomalil, jetli takhle tak třeba ta kocovina tě spomaluje uplně minimálně a tím pádem se ti zdá že se vypíná, může to být i tak že minimálně znamená 0 :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Tomyn píše:jakože si ho zapneš sám aby ses spomalil, jetli takhle tak třeba ta kocovina tě spomaluje uplně minimálně a tím pádem se ti zdá že se vypíná, může to být i tak že minimálně znamená 0 :)
Nezdá, mnich pozná, že není spomalenej :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

George píše:
Tomyn píše:jakože si ho zapneš sám aby ses spomalil, jetli takhle tak třeba ta kocovina tě spomaluje uplně minimálně a tím pádem se ti zdá že se vypíná, může to být i tak že minimálně znamená 0 :)
Nezdá, mnich pozná, že není spomalenej :bigwink:
:yes:

Dobře. Mám nastavené skoro pořád 50% -ntní zpomalení pohybu. Jakmile mám kocovinu, tak ve chvíli kdy mi naskočí negativní účinky ( postihy na staty ) tak se vypne tohle zpomalení a já vystřelim jak osina ze zadku. Jakmile se to vypne ( na malou chvíli se zase vypne omezení statů ) tak se zase zpomalím o těch 50% jak mám nastaveno.
Odpovědět