Výkupní truhla - Alfrayova tvrz

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Výkupní truhla - Alfrayova tvrz

Příspěvek od Nalk »

Jen pro jistotu:

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jun 30 12:00:16] Skript la_custom_buy, OID: 800036bf, Tag: la_5047_alfray_01, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ

Otevřel sjem výkupní truhlu a zase jí zavřel, protože jsem si chtěl zjistit, kolik jsem donesl kusů :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jun 30 17:56:28] Skript la_custom_buy, OID: 800036bf, Tag: la_5047_alfray_01, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ

Co se dělo nevím, já tam nebyl, jen mi to vypsalo do logu
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
anurin
Příspěvky: 1760
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

kokosak píše:[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jun 30 17:56:28] Skript la_custom_buy, OID: 800036bf, Tag: la_5047_alfray_01, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ

Co se dělo nevím, já tam nebyl, jen mi to vypsalo do logu
Vypisuje to celý den, vždy jak k truhle někdo přijde a otevře ji.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

anurin píše:
kokosak píše:[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jun 30 17:56:28] Skript la_custom_buy, OID: 800036bf, Tag: la_5047_alfray_01, CHYBA: PŘÍLIŠ MNOHO INSTRUKCÍ

Co se dělo nevím, já tam nebyl, jen mi to vypsalo do logu
Vypisuje to celý den, vždy jak k truhle někdo přijde a otevře ji.
Souhlas
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Mno, řek jsem si, že nebudu plašit, ale … ani restart to "nespravil" a truhla nám pořád nefunguje. Je v možnostech DM zjistit alespoň poslední stav ze zálohy a případně truhlu vyměnit s o to nižším počtem kusů?
Nechal bych to být třeba týden, dva, kdyby mě IC netlačil čas.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Výkupní truhla - Alfrayova tvrz

Příspěvek od Alfray »

Nalk píše:…:
A dával jsi do ní předtím něco?
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Opravdu s tím nehne ani žádné Dx? Nebo nemá možnost tam dát jiné perzistentní "trezory"?
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Včera jsem truhlu otevřel a zavřel, a jako by se nic nestalo (na truhle se neobjevil přehled doručených materiálů) a v logu opět vyskočila chybová hláška.
Opravdu s tím nehne ani žádné Dx? Nebo nemá možnost tam dát jiné perzistentní "trezory"?
Obávám se, že s řešením nejspíš budeš muset počkat na Labira - do systémů nevidím, ale tohle vypadá jako práce pro WB.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Tak jsem zpět z dovolené. S tou truhlou moc nemanipulujte i když je už asi pozdě. Prostě se v ní nashromáždilo příliš mnoho záznamů takže to zahltilo ten skript. Zkusím tu zátěž trochu rozdistribuovat v čase aby to zase fungovalo jak má. Ovšem jak jste to otevírali a zavírali tak zřejmě došlo k přemazání databáze té truhly, takže ji budu muset obnovit ze zálohy.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Děkuju
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Alfray píše:Děkuju
Jo jó :biggrin:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2668
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

labir píše:Tak jsem zpět z dovolené. S tou truhlou moc nemanipulujte i když je už asi pozdě. Prostě se v ní nashromáždilo příliš mnoho záznamů takže to zahltilo ten skript. Zkusím tu zátěž trochu rozdistribuovat v čase aby to zase fungovalo jak má. Ovšem jak jste to otevírali a zavírali tak zřejmě došlo k přemazání databáze té truhly, takže ji budu muset obnovit ze zálohy.
Labir tu chvíli není a již se vše hroutí, sláva mocnostím že se vrátili :smile: :clover:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

aby se chudinka nezahltila když je někdo schopnej ji pro jistotu otevřít a zavřít 5krát po sobě
PODPIS
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Tomyn píše:
labir píše:Tak jsem zpět z dovolené. S tou truhlou moc nemanipulujte i když je už asi pozdě. Prostě se v ní nashromáždilo příliš mnoho záznamů takže to zahltilo ten skript. Zkusím tu zátěž trochu rozdistribuovat v čase aby to zase fungovalo jak má. Ovšem jak jste to otevírali a zavírali tak zřejmě došlo k přemazání databáze té truhly, takže ji budu muset obnovit ze zálohy.
Labir tu chvíli není a již se vše hroutí, sláva mocnostím že se vrátili :smile: :clover:
Eh, tjn.. :biggrin:
Odpovědět