PLACOS - přendávání věcí

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

PLACOS - přendávání věcí

Příspěvek od magnumik »

Zdravím... mno, takže moje první kolize s PLACOSem je tu... odehrálo se to takto:

lognul sem se do hry s Hangárem synem Balagrana (8 lvl) a šel sem (ochuzen při hlídání u tvrze) prodat nějaké nepotřebné předměty k vetešníkovi... dám do truhly leopardí kožešinu (myslím) s nožem na stahování zvěře, prodám (nůž se neprodal) strčím tam kožený prošívaný plášť, zeptám se na cenu, vezmu si ho zpět, strčím tam plátěný plášť, zeptám se na cenu, vezmu si ho zpět a placos vyskočí a už to jede... podvádění a přendávání předmětů bla bla...

myslím, že se dá dohledat, že sem se připojil jen s jedním Hangárem (na účtu mám tři verze Hangára - bez mezery, s mezero a se dvěma mezerama, možná to kvůli tomu koliduje), takže prostě o přendávání předmětů nešlo, chtěl sem zjistit rozdíl ve výkupní ceně těch plášťů...

řešeno ponejprv s Panathianem a následně řešeno s Artem, upraven placos abych nedostal ban...stále je však v mínusu :ermm:
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Tohle ti můžu vyresetovat, jen mi napiš když budeš ve hře. No ale jestli jsi se relogoval za dva trpaslíky a manipuloval se svými odloženými věcmi tak to fungovalo přesně jak mělo.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

labir píše:Tohle ti můžu vyresetovat, jen mi napiš když budeš ve hře. No ale jestli jsi se relogoval za dva trpaslíky a manipuloval se svými odloženými věcmi tak to fungovalo přesně jak mělo.
Nerelogoval, nemám důvod prasit, i když penězi zrovna neoplývám, přece jen sem tu už nějakej ten čas a je to tady pro mě něco víc než "napakovat se a neřešit co bude dál"… připojím se teď a poprosím o ten reset. Díky.
Odpovědět