Stínový boj

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Stínový boj

Příspěvek od Skurkaa »

Zdravím, chci se zeptat jak je to s tím stínovým, přepadl jsem postavu, umlátil do stínovýho že řvala Auuauauau!! ale dál utíkala jako by nic? je nějaký hod na to že je v bezvědomí nebo prostě je to chyba?
vitekkovarovic
Příspěvky: 84
Registrován: 27. 3. 2008 15.21

Příspěvek od vitekkovarovic »

Ahoj, tak tohle je nejspíš chyba. :clover:
Gloirin - Hraničář,lovec a lukostřelec v jedné osobě
Michael- Rytíř ---> A možná má v sobě i kus draka

vitekkovarovic = Gloirin

Další šance?
Pavel Urban
Příspěvky: 5886
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Ano, je to chyba a postava, která je takto ubitá a křičící by neměla utíkat dál, ale sehrávat utlučení (lehnout si na zem a ležet v bezvědomí) a ostatní by jí měli nechat lehnout. Taková postava je totiž vůči útočníkům prakticky nesmrtelná a oni ani v boji nemohou přepnout na plné zraňování.

Pokračování v úniku, boj a podobně (jakákoliv jiná akce kromě ulehnutí a sehrání bezvědomí) může být považována za zneužívání bugu a po zásluze potrestána.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Opět oznamuji, že stínový boj je velice zabugovaný a proto bych nedoporučoval jej používat. :excl:
Wanting something does not give you the right to have it.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Já bych spíše řekl... používejte, ale nespoléhejte na něj.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
LindacpAG
Příspěvky: 162
Registrován: 15. 2. 2010 17.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LindacpAG »

Aefar píše:Já bych spíše řekl... používejte, ale nespoléhejte na něj.
Myslím že tímhle příspěvkem Arto nemyslel užití v boji, nejspíš naráží na to, že tam je jistá kolize se systémem nemocí.. dnes mi postava na jednu nemoc umírala půl hodiny v kuse, nemohl jsem nic dělat a hp ji neklesly pod jeden život.
Thildon Mellvin
<i>"That's not a test! That's asbestos." </i>
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

LindacpAG píše:
Aefar píše:Já bych spíše řekl... používejte, ale nespoléhejte na něj.
Myslím že tímhle příspěvkem Arto nemyslel užití v boji, nejspíš naráží na to, že tam je jistá kolize se systémem nemocí.. dnes mi postava na jednu nemoc umírala půl hodiny v kuse, nemohl jsem nic dělat a hp ji neklesly pod jeden život.
Aha, tak to jo...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

LindacpAG píše:
Aefar píše:Já bych spíše řekl... používejte, ale nespoléhejte na něj.
Myslím že tímhle příspěvkem Arto nemyslel užití v boji, nejspíš naráží na to, že tam je jistá kolize se systémem nemocí.. dnes mi postava na jednu nemoc umírala půl hodiny v kuse, nemohl jsem nic dělat a hp ji neklesly pod jeden život.
O tom bugu se vi a snad bude v dohledne dobe opraven. Pokud ma postava zapnute stinove zraneni a dostane nemoc, co ji srazi do "smrti", tak se postava misto umreni/vyleceni zacykli. Udeluje totiz zraneni z nemoci sama sobe, jenze diky stinovemu boji se nemuze ani zabit, ani vylecit. Proste deadlock … :smile:
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

cybermisa píše:
LindacpAG píše:
Aefar píše:Já bych spíše řekl... používejte, ale nespoléhejte na něj.
Myslím že tímhle příspěvkem Arto nemyslel užití v boji, nejspíš naráží na to, že tam je jistá kolize se systémem nemocí.. dnes mi postava na jednu nemoc umírala půl hodiny v kuse, nemohl jsem nic dělat a hp ji neklesly pod jeden život.
O tom bugu se vi a snad bude v dohledne dobe opraven. Pokud ma postava zapnute stinove zraneni a dostane nemoc, co ji srazi do "smrti", tak se postava misto umreni/vyleceni zacykli. Udeluje totiz zraneni z nemoci sama sobe, jenze diky stinovemu boji se nemuze ani zabit, ani vylecit. Proste deadlock … :smile:
jj.. :yes: Už ani nevím kdy se to poprvé řešilo, ale ten bug má ode mne Labir na PM asi rok...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Akruo píše:
cybermisa píše:
LindacpAG píše: Myslím že tímhle příspěvkem Arto nemyslel užití v boji, nejspíš naráží na to, že tam je jistá kolize se systémem nemocí.. dnes mi postava na jednu nemoc umírala půl hodiny v kuse, nemohl jsem nic dělat a hp ji neklesly pod jeden život.
O tom bugu se vi a snad bude v dohledne dobe opraven. Pokud ma postava zapnute stinove zraneni a dostane nemoc, co ji srazi do "smrti", tak se postava misto umreni/vyleceni zacykli. Udeluje totiz zraneni z nemoci sama sobe, jenze diky stinovemu boji se nemuze ani zabit, ani vylecit. Proste deadlock … :smile:
jj.. :yes: Už ani nevím kdy se to poprvé řešilo, ale ten bug má ode mne Labir na PM asi rok...
Mozna i dele :yes:
Odpovědět