Horká nemoc vs stínový boj

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tulak
Příspěvky: 212
Registrován: 4. 2. 2008 13.24
Kontaktovat uživatele:

Horká nemoc vs stínový boj

Příspěvek od Tulak »

Už se mi to stalo dvakrát získal jsem nemoc a místo toho aby mě zabila hodila mě jen do bezvědomí který získávám stínovým bojem do kterého mě to háze stále. Nevím jestli to tak má být nebo to je bug
Tulák: odešel za minulostí
Rick Deckard: zmizel
Petr Král: socha na stráži
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Mám pocit, se při nemoci zraňuješ jakoby sám že? A zranil A za X …

A to jsem myslel, že u té sebevraždy je to featura systému :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Je to bug, o kterem se vi. Pokud ma nekdo zapnuty stinovy boj a nemoc ho "zabije", dost zasto se stava, ze se postava dostane do deadlocku - sama sebe zabije ve stinovem boji do bezvedomi, ze ktereho kdyz se probere, tak se zase zabije kvuli smrti z nemoci a takhle porad dokolecka, bez moznosti dat respawn. Stinovy boj je holt docela zabugovany a je lepsi jej mit porad vypnuty a zapinat jen pred jistym CvC.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Ještě doporučuji stínový boj zapnout před jakoukoli výpravou, kde počítáte že postava bude aktivně "srážet/cíleně mířit" a bude mít kolem sebe další bojovníky.
Mluvím z osobní zkušenosti, kdy postava "snejkaře" srazila (a sejmula) místo potvory spolubojovníka. Naštěstí jsem stíňáky zapnutý měl, tak se to obešlo "bez oživování".
Obrázek
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

cybermisa píše:Je to bug, o kterem se vi. Pokud ma nekdo zapnuty stinovy boj a nemoc ho "zabije", dost zasto se stava, ze se postava dostane do deadlocku - sama sebe zabije ve stinovem boji do bezvedomi, ze ktereho kdyz se probere, tak se zase zabije kvuli smrti z nemoci a takhle porad dokolecka, bez moznosti dat respawn. Stinovy boj je holt docela zabugovany a je lepsi jej mit porad vypnuty a zapinat jen pred jistym CvC.
Jde o ten bug, kterého jsme byli svědky, pamatuješ, ne? Psal jsem o tom Labirovi před nějakými měsíci už.. ale teď nemá čas.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Akruo píše:
cybermisa píše:Je to bug, o kterem se vi. Pokud ma nekdo zapnuty stinovy boj a nemoc ho "zabije", dost zasto se stava, ze se postava dostane do deadlocku - sama sebe zabije ve stinovem boji do bezvedomi, ze ktereho kdyz se probere, tak se zase zabije kvuli smrti z nemoci a takhle porad dokolecka, bez moznosti dat respawn. Stinovy boj je holt docela zabugovany a je lepsi jej mit porad vypnuty a zapinat jen pred jistym CvC.
Jde o ten bug, kterého jsme byli svědky, pamatuješ, ne? Psal jsem o tom Labirovi před nějakými měsíci už.. ale teď nemá čas.
Tak tak :yes:
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:
Akruo píše:
cybermisa píše:Je to bug, o kterem se vi. Pokud ma nekdo zapnuty stinovy boj a nemoc ho "zabije", dost zasto se stava, ze se postava dostane do deadlocku - sama sebe zabije ve stinovem boji do bezvedomi, ze ktereho kdyz se probere, tak se zase zabije kvuli smrti z nemoci a takhle porad dokolecka, bez moznosti dat respawn. Stinovy boj je holt docela zabugovany a je lepsi jej mit porad vypnuty a zapinat jen pred jistym CvC.
Jde o ten bug, kterého jsme byli svědky, pamatuješ, ne? Psal jsem o tom Labirovi před nějakými měsíci už.. ale teď nemá čas.
Tak tak :yes:
Jo jo :crazy:
Obrázek
Odpovědět