Postihy za smrt

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

Postihy za smrt

Příspěvek od Rekwil »

EDIT Aefar: Přesunuto odsud

Stává se mi opakovaně jedna věc.Když vylezu z druhé strany(bez postihu) a po nějáké době se pomodlím.Např.jeden ooc den(Někdy i déle).Naskočí mi postih za smrt chci se jenom zeptat jestli to tak má být?Už více hráču mi tvrdilo že ne.Jednou se mi dokonce stalo že mi to naskočilo při nastavení zpomalení pohybu.Předem děkuji za odpověd.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

tak z druhé strany se bez postihů většinou lézt nemá (bohužel skutečnost je taková že nějaká postava postihy má nějaké ne, mělo by se to ještě domakat). A myslím si a divím se že se na to ještě ptáš, asi bych byl nerad šel na nějaký quest a místo pomoci od bohů bych čekal posmrtný postihy, to samé když použiješ runu vypnutí zpomalení.Takže toto chybka jistě je, ale přesněji proč to tak je ti asi mohou odpovědět jen DM.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Co vím, tak snad každý kdo vyleze z druhé strany, postihy má. Spíš jestli v tom není zapletené ještě něco. Hodilo by se to přesněji popsat.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 142
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Já když jsem vylezla přez avatar po tom masakru tak jsem taky postihy neměla....myslela jsem si že to je tím že mám bílou auru ale asi se pletu že? :smile:
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Ano, ale nejsi jediná znám pár lidí (hergot všechny jsou to ženský postavy :biggrin:, není to nakonec v tom? *pochybně koukne na rekwilla* ) Co postih po vylezení nemají.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Nedavno jsme taky zhebli a sli pres avatara a ja postihy mel a druha osubka ne. Auru jsme meli oba stejnou, delevel jsme taky meli oba, takze fakt nevim proc :D

P.S.: byla to taky zenska postava (a ja mam chlapa)
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 142
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Skurkaa píše:Ano, ale nejsi jediná znám pár lidí (hergot všechny jsou to ženský postavy :biggrin:, není to nakonec v tom? *pochybně koukne na rekwilla* ) Co postih po vylezení nemají.

:megalol: :megalol: :megalol:
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
Uživatelský avatar
Tulak
Příspěvky: 212
Registrován: 4. 2. 2008 13.24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tulak »

a není to náhodou ze někdo má ještě postavu zdob než nastoupila třetí verze EQ u mé jedné postavy to tak bylo nikdy neměla posmrtný problémy a to ani když šla přes avatáry
Tulák: odešel za minulostí
Rick Deckard: zmizel
Petr Král: socha na stráži
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Tulak píše:a není to náhodou ze někdo má ještě postavu zdob než nastoupila třetí verze EQ u mé jedné postavy to tak bylo nikdy neměla posmrtný problémy a to ani když šla přes avatáry
Pokud vím, tak konverze na EQ3 probíhá vždycky u všech postav... založíš a při dalším lognutí to udělá konverzi. Kdysi jsem to hlásil jako "bug". Navíc jestli teda Zlatuška neměla postihy, tak to je postava, která rozhodně musí být z EQ3.
Naposledy upravil(a) Nalk dne 25. 1. 2011 12.13, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Těžko, zlatka je celkem čerstvá postava, Rekwill taky.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

V nasem pripade slo o postavy maximalne par tydnu stare, zalozene s cca hodinovym rozmezim. Takze ve "stare verzi" postavy bych to nevidel :)
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tulak píše:a není to náhodou ze někdo má ještě postavu zdob než nastoupila třetí verze EQ u mé jedné postavy to tak bylo nikdy neměla posmrtný problémy a to ani když šla přes avatáry
Tim to urcite neni. Moje postava je z dob prvnich dni spusteni EQ a postihy dostala.
Sonnyx
Příspěvky: 219
Registrován: 15. 1. 2011 6.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sonnyx »

Já je jednou dostal a pak zase ne..
Tvou šlechetnost poznají tví nepřátelé dříve, než se s nimi utkáš.
Gwynn Mediviere - Navrácen ze ztracena.
Nový portrét - http://www.ulozto.cz/10301739/gwyn-rar
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Nepotvrzuji, dostal jsem vždycky řádně všechny postihy se všemi svými postavami.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Už jsem dlooooouho avatary nešel, takže nevím. Ale upozorňuji, že postihy za smrt nejsou při oživení knězem (na místě):
Vizte <viewtopic.php?p=75449#75449>:
Labir píše:Při oživení mrtvého od DM nebo kněžím na místě skonu se trauma neprojevuje. Při oživení přečtením oživovacího svitku se trauma projevuje několik desítek reálných minut. Horší to je když je tělo oživeno v některém z chrámů. A nejhorší a nejdelší trauma je pokud dotyčný využije možnosti Znovuzrození.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dodatek: ani když jdete dolů a kněz vás oživí dodatečně přes tělo... jediný rozdíl tam je ve zvýšené ztrátě XPů
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Alkaran to dostala! *oddechne si*

Vždycky.

A to je docela dlouhodobá postava.

A samotného mne nenapadá, co by mohlo tyto potíže způsobovat. Že by nějaká interakce s jiným trvalým systémem postihu? Tedy nějaké runy? Kocovina/absťák? Nemoc asi ne, to se z Druhé strany přinést nedá a žádný další dlouhodobější systém mne teď nenapadá.

Pak je možné, že se něco nespustilo díky lagům. Ty jsou poslední dobou kvůli bitvám časté. Pokud jste ale vylezli a postih nedostali v době, kdy se právě server necukal, tak lagy na to vliv mít nebudou.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ed byl závislý na tabáku a postihoval jako každý :smile:

A že to Alkaran dostala... to ji nikdo nevysvětlil, když byla ještě malé elfátko, co ji při růstu čeká? :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Postava, která tam tehdy byla se mnou tuším žádné extras runy nemá a o nějakých závislostech taktéž nevím a stejně to nedostala :)

Pravdou je, že nás tam poslal bandita, který na nás zkoušel cílené útoky a docela se mu dařilo.
Rekwil
Příspěvky: 46
Registrován: 10. 2. 2010 8.55

dodatek

Příspěvek od Rekwil »

Po pravdě mám postihy za smrt jak kdy Rekwil prolezl druhou stranou snad 30x i víckrát.Takže mám co porovnávat.Ale zajímavé je že když po smrti s modlitbou počkám déle tak mi postihy nenaskočí.A myslím že hláška že postihy nemá jen dívčí pohlaví je blbost ne?Vím totiž o mužských postavách které taky mají postihy jak kdy.Takže podle toho co ste k tomu napsali sem pochopil že mám mít postih vždy a když nemám je to bug.Je tak?
Odpovědět