Chybí postihy

Chyby v systémových věcech

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 517
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Chybí postihy

Příspěvek od Zlofas »

Zdravím. Děje se mi zvláštní chyba, když umřu a oživim se přes avatary tak nedostanu žádný postih, debuf prostě nic. Napsal bych to dřív, ale vůbec sem nevěděl že smrt dává nějáký postich kromě toho že sežere expy.
Henry Pollen
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Někdy to debuffy hodí, někdy ne... Já na jedné postavě třeba chytám pokaždé, zatímco na druhé jen výjimečně.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Chybí postihy

Příspěvek od Akruo »

Zlofas píše:Zdravím. Děje se mi zvláštní chyba, když umřu a oživim se přes avatary tak nedostanu žádný postih, debuf prostě nic. Napsal bych to dřív, ale vůbec sem nevěděl že smrt dává nějáký postich kromě toho že sežere expy.
Henry Pollen
Podobná věc se mi stala jenom jednou a bylo mi, už nevím od koho řečeno, že jde o bug. Takže asi máš velice buglou postavu :megalol: :megalol: :megalol:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět