Itálie, Jaro 2011

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

hmm... nejsem si vůbec jistej co bude za týden, natož na jaře 2011 :smile: každopádně kamoš považuje Řím za nádhernej a je dost znalej co se umění, architektury, designu..bla bla.. týče, takže mu věřim :smile:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Já se přiznám že sem zastánce těch ošklivejch hlasů, který si myslí že když šetřit, tak na spaní v hotelích a hotýlcích (tedy každý den). Variantou jsou Paklíčem zmiňované kempy, alespon co se týče věcí jako hygiena:) Benzínka je taky řešení, zkrátka já jsem pro vyvážit finanční stránku s pohodlností a .. tak vůbec.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Braenn píše:Já se přiznám že sem zastánce těch ošklivejch hlasů, který si myslí že když šetřit, tak na spaní v hotelích a hotýlcích (tedy každý den). Variantou jsou Paklíčem zmiňované kempy, alespon co se týče věcí jako hygiena:) Benzínka je taky řešení, zkrátka já jsem pro vyvážit finanční stránku s pohodlností a .. tak vůbec.
souhlasím a podepisuji v plném rozsahu :D
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

S hygienou naprostá spokojenost v kempu, jen bych ještě zmínil, abyste si vzali stan, pokud budete chtít spát v kempech. Ne totiž v každým kempu vám dovolej spát vedle auta na karimatce.
Kapik
Příspěvky: 401
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

No, tak zatím zcela nezávazně se upisuju, neb jak tu už někdo řekl, nevim ani co bude za tejden, natož v r. 2011:) Jinak doufám že ani auto už by touhle dobou neměl být problém...
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

50 %
PODPIS
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Byli jsme v Itálii v kempech a mohu jen doporučit...cena se samozřejmě pohybovala podle lokality, ale nebyl problém najít levnější trochu dál od moře (př. km :) )
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 682
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Tahle nabídka ještě platí, nebo už je to promlčené?
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

jestli můžu poradit … Dejte si jeden den voraz od památek a udělejte si výlet v okolí Cortiny d´Ampezzo popřípadě zajet na TreCime di Lavaredo ,kde máte krásnou vyhlídkovou procházku kolem Cima Picolo až Cima Grande. :good:
Když bude mít trochu energie navíc tak na sousední vrcholek MontePaterno 2744m.n. vede luxusní lehká a pěkně odjištěná Via ferrata De Luca - vřele ji doporučuji. Dá se přejít pohodovým tempem tak za 7h a ty vyhlídky jsou nezapomenutelný. :thumbsup:

Odkaz na info o ferratě : http://viaferrata.orionsoft.cz/route.asp?id=155
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Odpovědět