Střednědobý pronájem

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Střednědobý pronájem

Příspěvek od Olymar »

Nešlo by nějak zařídit, aby šel pokoj v hostinci pronajmout na dobu delší než 1 den? Například pokud postava přijde do cizího města, kde chce nějaký čas pobýt, přijde mi přirozené, že by se ubytovala v hostinci a zůstala v jednom pokoji, kde si i nechá všechny své věci.

Je ale opravdu nepraktické nechat si zvonit budík každé 4 hodiny (to je tak pro někoho, kdo bere antibiotika), aby se k němu někdo nenasáčkoval.

Byty jsou na druhou stranu pro ten účel příliš drahé a zbytečné (alespoň ty trochu přijatelné). Myslím, že jakákoliv doba v řádu reálných dní a cena v řádu zlatek by byla celkem přijatelná. Samozřejmě hrozí, že v předvečer různých akcí bude vyprodáno, ale zkuste si dnes zamluvit hotel v době pořádání významných konferencí.
Mithirwen Celeavaeil
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Nefunguje tohle v Amfiberai? Aspoň mám pocit, že to kdysi bylo jako možnost v rozhovoru... a jinak... bez WB asi nemožno :ermm:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

Příspěvek od Paklic »

Pamatuju si, že kdysi Adalbert měl pronájem v Hargole asi na dva OOC dny a hostinskej ten pokoj nenabízel.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Paklic píše:Pamatuju si, že kdysi Adalbert měl pronájem v Hargole asi na dva OOC dny a hostinskej ten pokoj nenabízel.
Hehe, to byly časy... ale tam jsem se právě šoural (10% pohyblivost) jak debil každé 4 hodiny k Rundarovi a zpět. Samozřejmě ne v noci, ale když byli hráči ve hře, tak jo (a v invisu a sám, protože to bylo napůl OOC).

Jinak ti bohatší z nás si k tomuto účelu drželi za mořem byty (jenže to bylo v dobách, kdy se dalo vydělávat mnohem snadněji a pár desítek měšců nebyl takový výdaj).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Tak alespoň tedy vím, že jsem žádnou z možností nepřehlédl. Kdyby to nikoho příliš neobtěžovalo, nenajímejte si prosím pár dní pokoj č. 2 U Korouhve (Mithallir, Hrad). Budu se snažit ho pravidelně najímat, ale na lécích naštěstí nejsem a u počítače 24 hodin denně také ne. :bigwink:
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět