Bolthormův most

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Bolthormův most

Příspěvek od Aefar »

Obrázek

Zde je možno vidět podobný most, jaký bude stavět Bolthorm. Dávám ho sem, aby měl každý, kdo se kolem toho bude motat, jasnou představu. Most bude bez zábradlí tak, aby mohl být obrácený tažen po sněhu. Na obou koncích budou uchycena lana jednak pro tažení, jednak pro manipulaci s mostem v místě, kde se převrácený most pomocí ostrých kovových zubů nabitých z jedné strany zarazí do ledu, bude pomoci nejméně tří silných osob vyzvednut a pak pomocí lan položen.

Schéma vymyšleného pokládání mostu (Bolthorm to bude malovat asi podobně :biggrin: ):

Obrázek
Naposledy upravil(a) Aefar dne 14. 12. 2010 14.37, celkem upraveno 2 x.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
xondik
Příspěvky: 208
Registrován: 3. 8. 2009 22.50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xondik »

Omlouvám se přehlédl jsem že je to IC. Pardon
Naposledy upravil(a) xondik dne 14. 12. 2010 13.54, celkem upraveno 2 x.
barely playing

Kdokoli mi napíše v čem má moje hra nedostatky a v čem dělám chybu, má u mě malé bezvýznamné plus, který se mu bude fakt moc hodit!
herní ACC javanesjanes
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

:excl: Reakce mě sice těší, ale toto fórum je IC, nepište zde tedy zlepšováky ani reakce, je to pouze ilustrace pro hru, protože engin hry neumožňuje kreslit plány a koncepce. Toto je řešení vymyšlené IC Bolthormem a pouze IC je možné klást návrhy na změnu a to teprve poté, co se IC vůbec dozvíte, že něco takového Bolthorm vymyslel.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Zamčeno