Zatmění Slunce

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Zatmění Slunce

Příspěvek od The_Balrog »

Právě teď probíhá zatmění Slunce, sice jsou mraky a po ránu forum nikdo nečte, ale co kdyby :)

(Sorry za velikost)

Většinu toho pouhým okem neuvidíte, možná při největším zákrytu. Jinak pro sledování doporučuju filtr ze svářečských brýlí, to určitě někde v kapse nosíte.

Se slunečními brýlemi pozor, ty nekvalitní jen zmenší jas, ale stejně propouští UV paprsky, takže se vám díky větší tmě zorničky rozšíří a schytáte toho ještě víc :/.

A rozhodně se to nesnažte prohlížet napřímo dalekohledem :)

Obrázek
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Ten měsíc mi přišel menší, je to tím, že jsem ve Znojmě, tím, že jsem se nekoukal přes sklíčko nebo prostě tím, že se to jen zdá?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

George píše:Ten měsíc mi přišel menší, je to tím, že jsem ve Znojmě, tím, že jsem se nekoukal přes sklíčko nebo prostě tím, že se to jen zdá?
To asi záleželo na tom, kdy ses na to koukal... a taky jak. já měl k dispozici akorát oči, takže jediný, co jsme mohl, bylo na chvilkou kouknout na slunce a pak zamrkat pred tmavou zdí a prohlídnout si odraz vypálený na sítnici :D... a tam se srpek měsíce opravdu docela lišil :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

*koukne ven* kurec to je zatmění
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

No prohlížel jsem si to vesměs v hodně fázích, ale i když byl ten měsíc uprostřed, tak že sem mohl vidět většinu jeho obrysů, přišel mi menší, než na tom prostředím obrázku
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět