Umírání

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Umírání

Příspěvek od kokosak »

Mělo by se všeobecně víc umírat. Takhle na Druhý straně není vůbec provoz!
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Umírání

Příspěvek od The_Balrog »

kokosak píše:Mělo by se všeobecně víc umírat. Takhle na Druhý straně není vůbec provoz!
Poslední dva rl týdny je tam mnohem větší živo, než si myslíš :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Není důležitý, jak je tam živo poslední dva týdny, má tam být živo, když sem tam JÁ :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Samuel
Příspěvky: 137
Registrován: 15. 1. 2008 14.14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

kokosak píše:Mělo by se všeobecně víc umírat. Takhle na Druhý straně není vůbec provoz!
imho za to trochu může existence zhebnitusu - celkem rád bych si na druhé straně odehrál nějaké scény (dodnes mě baví deja vu s vidlema by Divnofůs), ale představa, že po návratu tak jako tak čeká IRL 8 hodin kdy je postava dobrá tak maximálně k polehávání a dávání se do kupy mne od toho spíš odrazuje - raděj šup, šup zpět nahoru, ať už je to za mnou.
The Almighty says this must be a fashionable fight. It's drawn the finest people.

Bartoloměj, syn Dumův
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Samuel píše:
kokosak píše:Mělo by se všeobecně víc umírat. Takhle na Druhý straně není vůbec provoz!
imho za to trochu může existence zhebnitusu - celkem rád bych si na druhé straně odehrál nějaké scény (dodnes mě baví deja vu s vidlema by Divnofůs), ale představa, že po návratu tak jako tak čeká IRL 8 hodin kdy je postava dobrá tak maximálně k polehávání a dávání se do kupy mne od toho spíš odrazuje - raděj šup, šup zpět nahoru, ať už je to za mnou.
Supr postřeh, souhlas.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

No mně umírají postavy, když hraji, docela často, ale obvykle se dole moc zdržovat nechci :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Zrovna dnešní den byl pro server velice přínosným. Hráči darovali hodně XP a jeden z nich to stihl 3x. Za dnešek to mám 9 úmrtí s cestou na DS. Dnes je tedy živo. :)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Aktualizace: Dnes je tu vážně živo. Mrtvo *opraví se*… Dalších pět úmrtí. Zřejmě spolu ty postavy bojují a to, kdo víckrát umře. Z místa, kam nikdo nerad, Pipisek. *zaculí se a zahodí mikrofon*
Odpovědět