Palm beach

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

George píše:… a nakonec ta hra bude vypadat tak, že budeš za postavu celej den psát *ryje* *kope* *nese vědro* apod. ;)
Rýpanec: která začínající postava tohle nedělá? :) Já pendluju v podstatě jen mezi bezpečným výdělkem, spaním, a Sváčou, protože nic jiného nepřežiju :)

edit: ano, jsem teď OT jak kráva :)
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

placidity píše:
George píše:… a nakonec ta hra bude vypadat tak, že budeš za postavu celej den psát *ryje* *kope* *nese vědro* apod. ;)
Rýpanec: která začínající postava tohle nedělá? :) Já pendluju v podstatě jen mezi bezpečným výdělkem, spaním, a Sváčou, protože nic jiného nepřežiju :)

edit: ano, jsem teď OT jak kráva :)
1. OT: Nj.. království :D
2. OT: To je prvních několik chvil, než se z tvojí postavy stane něco víc... a ne několik IR let hrát sedláka.. tohle je spíš na týden (intenzivějšího hraní)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

George píše: 2. OT: To je prvních několik chvil, než se z tvojí postavy stane něco víc... a ne několik IR let hrát sedláka.. tohle je spíš na týden (intenzivějšího hraní)
A nebo tak měsíc až dva pro někoho, jako jsem já... :megalol: Ale nestěžuji se..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

placidity píše:
George píše:… a nakonec ta hra bude vypadat tak, že budeš za postavu celej den psát *ryje* *kope* *nese vědro* apod. ;)
Rýpanec: která začínající postava tohle nedělá? :)
Aris.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Přijde mi blbé poupravovat to o kolonku "začínající postava začínajícího hráče", ale budiž tomu tak ;)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Aris je a vždycky byla moje první postava jak v NWN (které jsem nikdy předtím neviděl), tak na HCRP serveru, protože jsem nikdy na žádném jiném nehrál.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Úspěch Aris stál na tom, že v tu dobu byla jistá příležitost... celkově vzato úplný nováček na EQ nemá moc šanci začínat podobným stylem. :smile:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 25. 1. 2011 17.41, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Úspěch Aris stál na tom, že v tu dobu byla jistá příležitost... celkově vzato úplný nováček na EQ nemáš moc šanci začínat podobným stylem. :smile:
No, nemyslím si, že to byl kdejaký úspěch, pokud beru v potaz dění od 1. do 10. levelu a pak si hlavně myslím, že kdo chce hrát pořádného bojovníka, nebo aktivní postavu, co se prostě nevzdá a pokračuje co může, tak to má hrát od začátku, ne jako Svačinkáři, co s příchodem schopného levelu, třeba 14-, vyskočí ze štokrdle, nahodí plnoplátovou zbroj, na kterou nakutali od 1. do 3. levelu dostatek rudy v dolech (stejně tak jako na celý Equip) a pak jdou kosit dungy.

Vlastně Aris neměla do svého 16 levelu vše možné, co potřebovala, sotva si tam u Tvrze vydělala na opasek a šípy. Luk jí koupila Mija, pak dostala nový, Přírodní pomstu od Tristana. :D Chuděrka :D Až pak, co se utrhla od Tvrze a dostala se do říše, konečně měla nějaký pořádný pláštík a chrániče. :)
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Pipi_CZ píše:
Nalk píše:Úspěch Aris stál na tom, že v tu dobu byla jistá příležitost... celkově vzato úplný nováček na EQ nemáš moc šanci začínat podobným stylem. :smile:
No, nemyslím si, že to byl kdejaký úspěch, pokud beru v potaz dění od 1. do 10. levelu a pak si hlavně myslím, že kdo chce hrát pořádného bojovníka, nebo aktivní postavu, co se prostě nevzdá a pokračuje co může, tak to má hrát od začátku, ne jako Svačinkáři, co s příchodem schopného levelu, třeba 14-, vyskočí ze štokrdle, nahodí plnoplátovou zbroj, na kterou nakutali od 1. do 3. levelu dostatek rudy v dolech (stejně tak jako na celý Equip) a pak jdou kosit dungy.

Vlastně Aris neměla do svého 16 levelu vše možné, co potřebovala, sotva si tam u Tvrze vydělala na opasek a šípy. Luk jí koupila Mija, pak dostala nový, Přírodní pomstu od Tristana. :D Chuděrka :D Až pak, co se utrhla od Tvrze a dostala se do říše, konečně měla nějaký pořádný pláštík a chrániče. :)
Odbíháte od tématu.

Osobně se (možná kecám, dlouho jsem nelogl do hry :) slovům jako krásný/pohledný/ošklivý atp. v popiscích snažím vyhnout, protože je to čistě subjektivní záležitost. Nebudu zmiňovat popisy, které vnucují mojí postavě nějaké pocity, co cítí, to už je extrém.
Bratrstvo zabanovaných!
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Taky mě jeden čas štvaly tyhle postavy. Ale ber to tak, že to jsou dobrodruzi. Tradiční dobrodruh je spoře oděná krásná žena, dokonale ovládající zbraň, popřípadně magii s tajemným úsměvem, ale epickou minulostí skrytou v očích.…:)
Sedláci, normální a ošklivé postavy jsou jen u NPC :D
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Já nemám nic proti plážovým kráskám, spíš mě fascinují když jsou to postavy se základní charismou 10, inteligencí a moudrostí 8 a jednou vytaženou vlastností, která přece všechno zachrání.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Charismu bych do toho příliš netahal. Víme jaké z toho jsou pak diskuse, ze kterých je jediný výsledek stejně "Je to zčásti to i to a hrajte to jak chcete" :)
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ono když se to téma shrne, tak se došlo k tomu, že prostě NPC zastupují většinu ošklivosti, PC pak to lepší, co se najde, ačkoliv ve výsledku se tu každý hlásil jako vyjímka... a pár dalších drobností :smile:

BTW: mě zas stále baví, jak někteří mají ještě tu charismu v popisu :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ghost píše:Charismu bych do toho příliš netahal. Víme jaké z toho jsou pak diskuse, ze kterých je jediný výsledek stejně "Je to zčásti to i to a hrajte to jak chcete" :)
Je to z části to i to, ale postava s charismou 10 prostě nemůže být bůh ví jaká krasavice, pokud to nevyváží např. svým odpuzujícím vystupováním. Jenže to je pak třeba zahrát, nikoliv jen nechat vyšumět někam do ztracena. Desítka je prostě jakýsi mírný podprůměr (nikoliv ošklivost) budeme-li brát, že dalšími charakteristikami není postava nijak výrazná.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

drake127 píše:
Ghost píše:Charismu bych do toho příliš netahal. Víme jaké z toho jsou pak diskuse, ze kterých je jediný výsledek stejně "Je to zčásti to i to a hrajte to jak chcete" :)
Je to z části to i to, ale postava s charismou 10 prostě nemůže být bůh ví jaká krasavice, pokud to nevyváží např. svým odpuzujícím vystupováním. Jenže to je pak třeba zahrát, nikoliv jen nechat vyšumět někam do ztracena. Desítka je prostě jakýsi mírný podprůměr (nikoliv ošklivost) budeme-li brát, že dalšími charakteristikami není postava nijak výrazná.
Však to netvrdím, že by to měly být kdovíjaké krasavice/fešáci. A stat 10 beru jako průměrnou hodnotu (obyčejného obyvatelstva - většina PC není obyčejné obyvatelstvo). Díky runám můžeme kromě (mírného) podprůměru (8-9) mít i podprůměr poněkud větší (6-7), pokud o to někdo stojí. A potom, s tím souhlasím, to musí odehrát.
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět